Identyfikator artykułu : 00116942 / Ostatnia modyfikacja : 06.09.2023Drukowanie

Jak instalować aplikacje w telewizorach z platformą Android TV™ lub Google TV?

  UWAGA: Ten artykuł dotyczy wyłącznie określonych produktów (telewizorów z platformą Android TV) i/lub systemów operacyjnych. Przed wykonywaniem opisanych w nim czynności zapoznaj się z sekcją „Produkty i kategorie związane z tym artykułem”.

  Uwagi:

  • Pobrać można tylko aplikacje zgodne z telewizorami. Mogą one różnić się od aplikacji dostępnych na smartfony lub tablety. Sklep Google Play w telewizorach z platformą Android TV i funkcja Szukaj aplikacji w telewizorach z platformą Google TV pokazuje tylko aplikacje obsługiwane przez telewizor. Aby sprawdzić, czy aplikacje są lub mogą być zainstalowane w telewizorze, zapoznaj się z następującym opisem:
  • Do instalowania aplikacji potrzebne jest połączenie z Internetem i konto Google.
  • Jeśli nie masz konta Google lub chcesz utworzyć konto do wspólnego użytku, utwórz nowe konto, wchodząc na stronę główną Google. Zalecamy tworzenie konta Google na komputerze lub w urządzeniu mobilnym.
  • O aplikacjach płatnych: Istnieją aplikacje darmowe i płatne. Do zakupu płatnej aplikacji niezbędny jest kod z przedpłaconej karty podarunkowej Google Play lub informacje o karcie kredytowej. Karty podarunkowe Google Play można nabyć u wielu sprzedawców.
  • Przedstawione obrazy mają jedynie charakter wskazówek. Rzeczywisty układ i wygląd ekranu mogą być nieco inne. Zależy to od kraju, regionu i wersji wewnętrznego oprogramowania.

  Wybierz typ telewizora.

  Google TV

  Android TV