Identyfikator artykułu : 00293360 / Ostatnia modyfikacja : 03.05.2023Drukowanie

Podłącz słuchawki Bluetooth do smartfonu Sony Xperia

  Podłącz słuchawki Bluetooth do smartfonu Sony Xperia

  Funkcje Twojej Xperii sprawiają, że jest to super proste, wystarczy sprawdzić instrukcje w tym filmie.

  Transkrypcja:

  Chcesz podłączyć jakieś słuchawki Bluetooth do swojego Sony Xperia? Oto najprostszy sposób, aby to zrobić. Więc w zależności od modelu Xperia, może być w stanie użyć Google szybkiego parowania do podłączenia słuchawek Bluetooth. Oznacza to, że jak tylko słuchawki wejdą w tryb parowania w bliskiej odległości od telefonu, telefon automatycznie wykryje słuchawki i możesz po prostu nacisnąć paruj, aby je połączyć. Po pierwsze, musisz wiedzieć, jak umieścić swoje słuchawki w trybie parowania. Aby to zrobić, wystarczy przytrzymać przycisk zasilania na słuchawkach przez 7 sekund. Kiedy już znajdą się w trybie parowania, powinieneś zobaczyć w telefonie monit z małym obrazkiem słuchawek, które próbujesz podłączyć i po prostu wcisnąć pair. I to wszystko. Jesteś dobry, aby przejść.


  Więc jeśli z jakiegoś powodu nie możesz podłączyć słuchawek do swojej Xperii z Google Fast pair, nadal możesz to zrobić z menu ustawień Bluetooth. Jest to super proste. Wszystko, co musisz zrobić, to przeciągnąć palcem w dół na górze Xperia naciśnij i przytrzymaj ikonę Bluetooth. Spowoduje to pojawienie się menu połączenia urządzeń, naciśnij Paruj nowe urządzenie. Gdy już to zrobisz, umieść swoje słuchawki w trybie parowania, przytrzymując przycisk zasilania przez 7 sekund. Działa to na wszystkich słuchawkach Bluetooth firmy Sony. Gdy słuchawki znajdą się w trybie parowania, wybierz urządzenie z listy i po wyświetleniu monitu wybierz opcję parowania. I to jest właśnie tak proste.


  Jeśli masz jakieś problemy ze znalezieniem swoich słuchawek w menu Bluetooth, oto kilka rzeczy, które możesz spróbować. Po pierwsze, zresetuj Bluetooth w telefonie, przesuwając palcem w dół, dotykając ikony Bluetooth, aby go wyłączyć i dotykając go ponownie, aby włączyć go z powrotem. Powinieneś także spróbować trzymać słuchawki i telefon blisko siebie podczas ich parowania. Możesz spróbować zrestartować swoje słuchawki, przytrzymując przycisk zasilania przez kilka sekund, aby je wyłączyć. Puść. Następnie przytrzymaj je ponownie przez 7 sekund, aby ponownie wprowadzić je w tryb parowania. I wreszcie, powinieneś spróbować zrestartować swoją Xperię, naciskając przycisk zasilania i przycisk zwiększania głośności w tym samym czasie, a następnie wybierając ponowne uruchomienie. I to już wszystko. Ciesz się jakąś muzyką.

  Ten film obsługuje napisy.

  How to turn captions on or off when watching Internet videos from YouTube