Identyfikator artykułu : 00087837 / Ostatnia modyfikacja : 12.07.2018

Instalowanie sterowników Wi-Fi i Bluetooth firmy Intel na komputerach serii SVF1421 i SVF1521

  WAŻNE: Niniejszy artykuł dotyczy ograniczonej liczby komputerów VAIO FIT E (SVF1521 i SVF1421), w których karta sieci bezprzewodowej została wymieniona w Centrum napraw Sony i na których użytkownik przeprowadził następnie pełne odzyskiwanie systemu.

  Autoryzowany partner serwisowy firmy Sony wymienił kartę sieci bezprzewodowej w komputerze VAIO i zaktualizował sterowniki w celu poprawy działania sieci Wi-Fi. Poniższą procedurę należy wykonać tylko w razie przywrócenia stanu fabrycznego komputera VAIO.

  1. Przejść do panelu Control Panel [Panel sterowania] -> Programs [Programy] -> Programs and Features [Programy i funkcje].
  2. Wybrać na liście i odinstalować następujące programy:
   1. Broadcom Wireless Utility
   2. WIDCOMM Bluetooth Software

   Obraz

  3. Ponownie uruchomić komputer, jeśli to konieczne.
  4. Pobrać plik zawierający sterowniki Wi-Fi i Bluetooth z tego adresu. Zapisać plik na dysku twardym i wyodrębnić jego zawartość.
   1. Zainstalować sterownik Bluetooth firmy Intel, dwukrotnie klikając plik INDBLT-80276518-0082.EXE znajdujący się w folderze Intel Bluetooth (SVF1521). UWAGA: Aplikację należy zainstalować z domyślnymi ustawieniami.
   2. Zainstalować sterowniki Wi-Fi firmy Intel, dwukrotnie klikając plik Setup.exe znajdujący się w folderze Intel WLAN (SVF1521). UWAGA: Aplikację należy zainstalować z domyślnymi ustawieniami.