Identyfikator artykułu : 00123848 / Ostatnia modyfikacja : 20.12.2020

Zalecenia dotyczące przepustowości łącza internetowego, która umożliwia odtwarzanie wideo w rozdzielczościach HD i 4K Ultra HD za pośrednictwem usługi Netflix

  Poniżej zawarto informacje o przepustowości łącza internetowego umożliwiającej przesyłanie strumieniowe filmów i programów telewizyjnych za pośrednictwem usługi Netflix.

  UWAGA: Aby wyświetlić informację o rozdzielczości filmu wideo przesyłanego strumieniowo za pośrednictwem usługi Netflix, naciśnij podczas jego odtwarzania przycisk Display (Wyświetl) znajdujący się na dołączonym pilocie.

  • 0, 5 megabitów na sekundę — wymagane jest szerokopasmowe połączenie internetowe.
  • 1, 5 megabita na sekundę — zalecane jest szerokopasmowe połączenie internetowe.
  • 3,0 megabity na sekundę — zalecana przepustowość do oglądania treści w jakości SD.
  • 5,0 megabitów na sekundę — zalecana przepustowość do oglądania treści w jakości HD.
  • 25 megabitów na sekundę — zalecana przepustowość do oglądania treści w jakości Ultra HD.

   UWAGA: Aby oglądać treści w rozdzielczości Ultra HD, niezbędny jest telewizor Sony 4K albo odtwarzacz multimedialny FMP-X10 4K Ultra HD. Najnowsze informacje oraz oferty sprzedaży telewizorów Sony 4K i odtwarzaczy multimedialnych 4K znajdziesz na stronie sklepu Sony Store.

  Powyższe informacje, a także szczegóły konfigurowania ustawień odtwarzania w aplikacji Netflix oraz dane dotyczące przepustowości łączy niezbędnej do obsługi usługi Netflix znajdują się na stronie centrum pomocy technicznej firmy Netflix.