Jak przesłać pliki muzyczne na kartę microSD w odtwarzaczu Walkman
WAŻNE: Ten artykuł dotyczy tylko określonych produktów. Proszę sprawdzić Obowiązujące produkty na górze tego artykułu.
Ten artykuł przedstawia w zarysie przesyłanie plików muzycznych z komputera na kartę microSD w odtwarzaczu Walkman. Szczegółowych informacji o wykonywaniu poszczególnych czynności należy szukać w Przewodniku pomocniczym do produktu. Instrukcje obsługi są dostępne w naszej witrynie pomocy technicznej.
UWAGI:
- Odtwarzacze Walkman (z wyjątkiem serii NW-A100/ZX500) nie pozwalają przenosić plików z wewnętrznej pamięci na kartę microSD.
- Jeśli używasz odtwarzacza Walkman z serii NW-A100/ZX500 i nie masz (lub nie możesz użyć) komputera, zapoznaj się z artykułem Jak przenieść pliki muzyczne z wewnętrznej pamięci odtwarzacza Walkman z serii NW-A100/ZX500 na kartę microSD.
Przed rozpoczęciem
- Przed pierwszym użyciem karty microSD w odtwarzaczu Walkman należy ją sformatować w samym odtwarzaczu. Dalszych informacji należy szukać w Przewodniku pomocniczym do posiadanego modelu w naszej witrynie pomocy technicznej.
- Przed przesyłaniem plików na kartę microSD zapoznaj się z zaleceniami zawartymi w artykule Na jakie kwestie należy zwracać uwagę podczas korzystania z karty microSD? (Dotyczy odtwarzaczy Walkman współpracujących z kartami microSD).
Jak przesłać pliki muzyczne na kartę microSD
- Włóż kartę microSD do gniazda na kartę microSD w odtwarzaczu Walkman.
- W menu Lok. dla transf. przez USB lub Ustawienia nośnika USB wybierz Karta SD.
UWAGA: czynność tę muszą wykonać tylko użytkownicy serii NW-A10/A20/ZX2/ZX100. Szczegółów należy szukać w Przewodniku pomocniczym do posiadanego modelu.
- Prześlij pliki muzyczne na kartę microSD.
Procedura jest podobna jak przy przesyłaniu plików do wewnętrznej pamięci odtwarzacza Walkman.
- Komputery z systemem Microsoft Windows: do przesyłania plików muzycznych należy użyć programu Music Centre for PC.
- Szczegółowe informacje podano w artykule Przesyłanie materiałów do urządzenia audio, takiego jak odtwarzacz WALKMAN.
- Seria NW-A30/A40/A50/A100/WM1/ZX300/ZX500: jako miejsce docelowe wybierz Kartę pamięci.
- Seria NW-A100/ZX500:
- Odtwarzacz Walkman nie będzie rozpoznawany przez program Music Centre for PC w wersji niższej niż 2.1.0. W razie potrzeby należy zaktualizować program Music Centre for PC do najnowszej wersji.
- Upewnij się, że do połączenia z komputerem używany jest przewód USB Type-C (dostarczony z odtwarzaczem Walkman). W menu Użyj USB do tych działań w odtwarzaczu Walkman wybierz Przesyłanie plików .
- Komputery Mac: użyj programu zgodnego z komputerem Mac i odtwarzaczem Walkman. Obsługiwane oprogramowanie zależy od posiadanego odtwarzacza Walkman. Szczegółowe informacje można znaleźć w Przewodniku pomocniczym w naszej witrynie pomocy technicznej.
- Komputery z systemem Microsoft Windows: do przesyłania plików muzycznych należy użyć programu Music Centre for PC.