Identyfikator artykułu : 00154145 / Ostatnia modyfikacja : 25.05.2022Drukowanie

Pomoc techniczna dotycząca aplikacji Music Center

  Image

  GooglePlayApp Store

   

  Music Center jest aplikacją zaprojektowaną przez firmę Sony do zarządzania bezprzewodowymi urządzeniami Audio. Jest niezbędna do skonfigurowania funkcji bezprzewodowego dźwięku stereofonicznego, dźwięku przestrzennego i Multi-room. Aplikacja umożliwia również przeglądanie i odtwarzanie na urządzeniach muzyki z różnych aplikacji, dysków flash USB i innych źródeł audio, za pośrednictwem połączenia Bluetooth lub Wi-Fi.

  Ta strona zawiera więcej danych na temat aplikacji, często zadawane pytania i inne informacje.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat aplikacji Music Center, w tym podstawowe informacje o zastosowaniach i rozwiązywaniu problemów, odwiedź witrynę Music Center.


  Aktualizacje oprogramowania układowego


  Aby uniknąć problemów podczas konfigurowania i uzyskać najlepsze rezultaty, upewnij się, urządzenia audio są zawsze zaktualizowane do najnowszej dostępnej wersji oprogramowania układowego i że używasz najnowszej wersji aplikacji Music Center.

  Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz zaktualizować urządzenia audio bezpośrednio przez Internet, odwiedź stronę swojego urządzenia w witrynie pomocy technicznej firmy Sony, aby pobrać najnowsze oprogramowanie układowe. Aby uzyskać dostęp do strony danego produktu, najłatwiej jest wpisać nazwę modelu produktu w pasku wyszukiwania na stronie głównej witryny pomocy technicznej firmy Sony.

  Nie przegapisz już żadnej aktualizacji.

  Pomoc techniczna firmy Sony

  Google Play

  App Store