Logo Creators' Cloud

  Creators' App

  Ta strona objaśnia, jak używać aplikacji mobilnej Creators' App, przeznaczonej na smartfony i tablety. Aplikacja ta pozwala między innymi przesyłać fotografie i filmy do smartfonów i tabletów, zdalnie sterować zdjęciami, konfigurować aparaty/kamery i aktualizować ich oprogramowanie systemowe.

  Pewne funkcje aplikacji Creators' App są również dostępne poprzez przeglądarkę internetową i serwis Creators' Cloud Web.
  Creators' Cloud Web — pomoc techniczna: www.sony.net/cc/help/
  Creators' App, Creators' Cloud i Creators' Cloud Web — czym się różnią?

  Creators' App
  Ekran Creators' App
  Creators' Cloud Web
  Ekran Creators' Cloud Web
  • Dostępność pewnych funkcji aplikacji Creators' App i serwisu Creators' Cloud Web (takich jak miejsce na dane w chmurze i aktualizacje oprogramowania systemowego aparatu/kamery) zależy od kraju lub regionu.

  Środowisko pracy

  • Android 9.0–13.0
  • iOS 15.7–16.6

  Przejście z aplikacji Imaging Edge Mobile na aplikację Creators' App

  Jeśli aktualizacje oprogramowania systemowego aparatu/kamery uniemożliwiają korzystanie z obecnej aplikacji Imaging Edge Mobile, konieczne jest przejście na aplikację Creators' App. Aplikacja Creators' App jest bardziej funkcjonalna od Imaging Edge Mobile. Ma nowe funkcje, takie jak miejsce na dane w chmurze, strona internetowa Odkryj do interakcji z innymi twórcami czy obsługa przyszłych aktualizacji oprogramowania systemowego w aparatach/kamerach. Po zaktualizowaniu oprogramowania systemowego aparatu/kamery zainstaluj aplikację Creators' App, postępuj zgodnie z opisem z punktu „Łączenie aparatu/kamery z aplikacją Creators' App”.

  Modele, których dotyczy informacja: ILCE-7RM5 (wersja 2.00 lub nowsza), ILCE-7M4 (wersja 2.00 lub nowsza), ILME-FX3 (wersja 3.00 lub nowsza), ILME-FX30 (wersja 2.00 lub nowsza)

  Ikona Imaging Edge Mobile → Ikona Creators' App

  Użytkownicy aplikacji Imaging Edge Mobile Plus

  Aplikacja Imaging Edge Mobile Plus otrzymała nazwę Creators' App. Aktualizacja aplikacji Imaging Edge Mobile Plus 1.0 automatycznie powoduje zmianę na aplikację Creators' App 2.0, która ma nową ikonę. Aplikacja Creators' App jest bardziej funkcjonalna od Imaging Edge Mobile Plus. Ma nowe funkcje, takie jak miejsce na dane w chmurze, strona internetowa Odkryj do interakcji z innymi twórcami czy obsługa przyszłych aktualizacji oprogramowania systemowego w aparatach/kamerach.
  Ikona Imaging Edge Mobile Plus → Ikona Creators' App

  Aktualizacje

  2023-07-25
  Wydano aplikację Creators' App 2.1.
  2023-03-09
  Wydano aplikację Creators' App 2.0.
  2022-10-14
  Wydano aplikację Imaging Edge Mobile Plus 1.0.