Witamy w gronie użytkowników aparatu ZV-1F!

  Gratulujemy zakupu aparatu ZV-1F!
  Aparat ZV-1F to urządzenie o naprawdę dużych możliwościach, ale w pierwszej kolejności nauczymy się go obsługiwać. Na stronie internetowej firmy Sony znajdziesz przewodnik pomocniczy, samouczki, informacje z zakresu pomocy technicznej i wszystko inne, co jest potrzebne do stworzenia własnego świata twórczych vlogów.

  Jak używać aparatu ZV-1F

  Gdy otworzysz pudełko z aparatem ZV-1F, pojawi się naturalna pokusa, by od razu go wypróbować. Nie śpiesz się! Zacznij od poznania podstaw obsługi.

  Obsługa aparatu omówiona jest w przewodniku pomocniczym. W samouczkach znajdziesz natomiast przystępne objaśnienia, dzięki którym szybko nauczysz się używać aparatu. Skorzystaj z tych stron internetowych, aby znaleźć opis interesujących Cię funkcji. Są one dostępne online, więc możesz je czytać nawet poza domem, na ekranie smartfona.

  Zarejestruj aparat ZV-1F w serwisie „My Sony”

  Rejestracja aparatu ZV-1F w serwisie „My Sony” umożliwi Ci otrzymywanie informacji o ofertach specjalnych, aktualizacjach, powiązanych urządzeniach itp.

  Poszerzaj wiedzę na stronach pomocy technicznej firmy Sony

  Witryna pomocy technicznej Sony to miejsce, w którym znajdziesz wiele informacji o aparacie ZV-1F, w tym najnowsze wiadomości i odpowiedzi na najczęstsze pytania. Pobierzesz z niej również powiązane oprogramowanie.


  Wszystkie użyte tu obrazy mają wyłącznie charakter poglądowy.