Identyfikator artykułu : 00282493 / Ostatnia modyfikacja : 30.06.2023Drukowanie

Powiadomienie o stopniowym wycofywaniu aktualizacji produktów Sony VAIO i plików do pobrania

    Od czasu likwidacji działu Sony VAIO w 2014 r. firma Sony troszczy się o zapewnienie stałego wsparcia użytkownikom produktów Sony VAIO. Przestrzegamy stosowanych przez firmę Microsoft zasad i harmonogramów zakończenia wsparcia różnych wersji systemów operacyjnych Windows, wycofując pliki do pobrania i aktualizacje VAIO przeznaczone na starsze wersje Windows, które przestawały być wspierane przez firmę Microsoft.

    Firma Microsoft zapowiedziała, że 10 stycznia 2023 r. zakończy wsparcie systemu Windows 8.1 — ostatniej wersji Windows, z jaką dostarczane były komputery Sony VAIO. Wraz z tym ogłoszeniem Sony przestanie oferować części zamienne, poprawki VAIO, aktualizacje i pliki do pobrania na stronie pomocy technicznej i za pośrednictwem VAIO Update, począwszy od 31 marca 2023 roku. Osoby zainteresowane pobraniem plików Sony VAIO do natychmiastowego lub późniejszego wykorzystania są proszone o ich pobranie do 31 marca 2023 r.

    Mamy nadzieję, że komputery Sony VAIO dobrze Państwu służyły i nadal będą służyć w najbliższej przyszłości. Dziękujemy za zrozumienie.