Identyfikator artykułu : 00092553 / Ostatnia modyfikacja : 18.08.2014

Które funkcje programu Skype są dostępne w telewizorze BRAVIA?

Produkty i kategorie związane z tym artykułem

UWAGA: Nie wszystkie telewizory obsługują funkcje programu Skype. Informacje na temat obsługi funkcji programu Skype przez telewizor można znaleźć w danych technicznych lub instrukcji obsługi dostarczonej z produktem.

Funkcja programu SkypeCzy jest obsługiwana?
Bezpłatne rozmowy wideoTak (telewizor z funkcją programu Skype może nie obsługiwać rozmowy wideo w przypadku wcześniejszych wersji oprogramowania Skype)
TelekonferencjeTak (telewizor nie może być hostem)
Książka telefonicznaTak (co najwyżej 200 kontaktów)
Poczta głosowaTak (Tylko automatyczne przywitanie. Telewizor nie może przechowywać wiadomości. Po upływie 24 godzin od odtworzenia wiadomości następuje jej usunięcie. Aby zapisać wiadomość, należy ją pobrać i zapisać na komputerze.)
Przekazywanie połączeńTak
Połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymiTak
Numery Skype To GoTak
Połączenia wewnętrzne w ramach programu SkypeTak
Współdzielenie ekranuTak (telewizor odbiera widok ekranu innego urządzenia, np. komputera, jednak telewizor nie może współdzielić własnego ekranu z innym urządzeniem z uwagi na prawa autorskie)
Grupowe rozmowy wideoNie (funkcja Skype jest ograniczona w przypadku wszystkich aplikacji obsługiwanych przez telewizor; nie tylko telewizor Sony BRAVIA)
Numery w trybie onlineNie (funkcja znana też pod nazwą Skype in)
Przekazywanie połączeńNie
Identyfikacja numeru dzwoniącegoNie
Aktualności aplikacji FacebookNie
Komunikator internetowyNie
Wysyłanie plikówNie
Funkcja SMS (wysyłanie wiadomości na telefon bezprzewodowy)Brak obsługi
Usługa Skype AccessNie
Usługa wiadomości tekstowychNie
  • Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat dowolnej funkcji programu Skype omówionej powyżej, należy odwiedzić stronę internetową programu Skype pod adresem http://www.skype.com
  • Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
  • Funkcja grupowych rozmów wideo nie jest aktualnie obsługiwana przez telewizory.
  • Ograniczenie funkcji współdzielenia ekranu wynika z ochrony praw autorskich.
  • Telewizor nie może być hostem w czasie korzystania z funkcji wideokonferencji. Jeśli uzyskano zaproszenie, w oknie dialogowym połączenia przychodzącego pojawi się nazwa hosta z dostępną opcją tylko audio. Jeśli nazwa hosta nie pojawi się na ekranie, należy dodać informacje o koncie hosta w kontaktach programu Skype. Podczas wideokonferencji ekran telewizora będzie czarny. Listę z nazwami uczestników można wyświetlić po wybraniu opcji Show Participants [Pokaż uczestników].
  • Komunikat Call Waiting [Połączenie oczekujące]: W przypadku, gdy użytkownik programu Skype, korzystając z komputera wykonuje połączenie wychodzące do telewizora BRAVIA, wówczas nie wyświetli się komunikat dotyczący połączenia oczekującego, jeśli telewizor obsługuje właśnie inne połączenie. Na ekranie komputera użytkownika wykonującego połączenie wyświetli się komunikat tekstowy z informacją, że osoba, z którą próbuje nawiązać połączenie jest zajęta. W przeciwieństwie do oprogramowania Skype zainstalowanego na komputerze, na ekranie którego wyświetla się komunikat o połączeniu oczekującym, w tym przypadku nie można wstrzymać połączenia z jednym rozmówcą i kontynuować rozmowy z innym.