Telewizor Sony BRAVIA® XG95 –
na czele stawki

Sony BRAVIA® XG95 z Full Array LED:
najlepsze funkcje

Wielki ekran, dynamiczna rozrywka sportowa

Zobacz każdy szczegół w jakości 4K HDR. Dzięki swojemu wielkiemu ekranowi Sony BRAVIA® wciąga Cię w wydarzenia sportowe.

Zdjęcie: Mine Kasapoglu

Jasny i wyraźny obraz nawet przy maksymalnej prędkości

Na niektórych ekranach wydarzenia sportowe mogą być nieco rozmazane. Na szczęście technologia X-Motion ClarityTM zapewnia ich płynność i wyrazistość. Czy to ostatni ostry zakręt przed metą, czy zwycięska bramka z 25 metrów – niczego nie przegapisz.

OBRAZ SYMULOWANY

Najlepsza jakość pod każdym kątem

Zobacz żywe, rzeczywiste kolory – nawet pod kątem – na tym szerokim ekranie. Technologia X-Wide Angle wiernie odwzorowuje odcienie i barwy na ekranie z technologią TRILUMINOS™ Display pod dowolnym kątem.

Nagradzane telewizory LED 4K – stworzone dla mistrzów

Przepustka do doskonałego realizmu

X1 UltimateTM to nasz najmocniejszy jak dotąd procesor obrazu, który wykrywa setki scen na ekranie i inteligentnie zwiększa jasność, liczbę szczegółów i kolory. Efekt jest niesamowicie realistyczny.

X1 Ultimate
X1 Ultimate

OBRAZ SYMULOWANY

Sport na XG95 z Full Array LED z lokalnym przyciemnianiem 

Wiele telewizorów LED ma podświetlenie krawędziowe: światło pochodzi z paska LED w dolnej części panelu lub po jego bokach. Pozwala to produkować cienkie telewizory w przystępnej cenie, nie sprawdza się jednak w przypadku sportu: jasne obszary nie są zbyt jasne, a czernie mogą się wydawać szare lub niebieskawe.

Sceny sportowe nie wyglądają też dobrze na telewizorach podświetlanych bezpośrednio. Pasek LED nie jest na krawędzi, a za panelem, i świeci bezpośrednio przez ekran. Może to dać większą jasność, ale też poświatę wokół jasnych obiektów na ciemnym tle i gorsze odwzorowanie kolorów w ciemnych obszarach. Takie telewizory są też grubsze.

Full Array LED
KONWENCJONALNE PODŚWIETLENIE EDGE LED
Full Array LED
FULL ARRAY LED

OBRAZ SYMULOWANY

Technologia Full Array LED z podświetleniem lokalnym prezentuje dyscypliny sportowe jak należy. Ponieważ diody LED są rozmieszczone na całym ekranie, a każda strefa jest sterowana w czasie rzeczywistym, obraz ma zawsze bardziej precyzyjną czerń i szczytową jasność, dzięki czemu wydarzenia sportowe wyglądają niezwykle realistycznie i żywo.

* Obrazy symulowane.

Zobacz. Usłysz. Doświadcz.

W pełni przeżyj każde zwycięstwo dzięki realistycznemu obrazowi i równie świetnemu dźwiękowi. Piękny, szczegółowy obraz 4K synchronizuje się z efektem Sound-from-Picture RealityTM, zapewniając niesamowite doznania.

Obraz i dźwięk łączą się, dając niezwykłe wrażenia

Technologia Acoustic Multi-AudioTM dodaje dwa pozycjonujące dźwięk głośniki wysokotonowe do głośników pełnozakresowych, tworząc efekt Sound-from-Picture RealityTM. Ta synchronizacja dźwięku i obrazu jest niezwykle angażująca dla widza. Niezależnie od tego, czy oglądasz mecz piłki nożnej, czy finisz biegu, Acoustic Multi-AudioTM przeniesie Cię w samo centrum wydarzeń.

Chłoń atmosferę

W trybie Audio Sport dźwięki stadionu są odtwarzane realistycznie w Twoim salonie.

Stworzony z myślą o sukcesie

Elegancki, minimalistyczny wygląd XG95 pozwala skupić się na tym, co ważne – na grze.

Przeciągnij

Inne polecane telewizory OLED BRAVIA® do oglądania wydarzeń sportowych.

Nagradzana seria AG9

Ten telewizor 4K Ultra HD – o imponującej przekątnej ekranu 77” – z naszym najmocniejszym procesorem obrazu X1™ i ponad 8 mln samopodświetlających się, indywidualnie sterowanych pikseli OLED jest idealny dla uwielbiających szczegóły kibiców sportu.

Przejrzyj telewizory BRAVIA®

Od modelu LED XG85 4K po OLED AG8 4K – każdy telewizor pozwoli Ci cieszyć się Twoją ulubioną dyscypliną.