HT-NT5

Przekonaj się, czego Ci brakowało

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości ze smukłego soundbara wyposażonego w trójdrożne głośniki i sześć oddzielnych wzmacniaczy. Specjalne pionowe jednostki wysokotonowe i wzmacniacze S-Master HX zapewnią większe emocje, otaczając Cię dźwiękiem doskonałym w każdym detalu.

KINO DOMOWE I SOUNDBARY

2.1-kanałowy soundbar z łącznością Wi-Fi® i dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

HT-NT5
2.1-kanałowy soundbar z łącznością Wi-Fi® i dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości: obraz
Tak jak chcieli artyści

Ciesz się najbardziej subtelnymi niuansami dźwięku studyjnej jakości, lepszej niż na płycie CD, dzięki High-Resolution Audio. Pasja do muzyki połączyła wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — masz więc wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

Z myślą o doskonałym brzmieniu

Wiele specjalnych podzespołów audio i technologii dźwięku o wysokiej rozdzielczości, w które wyposażyliśmy soundbar HT-NT5, nadaje dodatkową głębię i szczegółowość każdemu utworowi i ścieżce dźwiękowej.

Dźwięk przestrzenny S-Force
W otoczeniu dźwięków

Dzięki technologii wirtualnego dźwięku przestrzennego, która imituje naturalne, trójwymiarowe pole dźwiękowe, znajdziesz się w środku wydarzeń ulubionych filmów.

Czym jest High-Resolution Audio?

To jak przejście ze standardowej rozdzielczości na filmy HD: dźwięk o wysokiej rozdzielczości przenosi utwory na zupełnie nowy poziom jakości, wyższy niż MP3 czy nagrania CD, dzięki czemu możesz usłyszeć wszystkie oddechy, uderzenia i nuty.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

3,2x więcej przesyłanych danych

Interpolacja DSEE HX
Interpolacja DSEE HX

Wierna reprodukcja oryginalnego nagrania. Technologia DSEE HX zapewnia dźwięk o studyjnej jakości dzięki przywracaniu niuansów brzmieniowych utraconych podczas procesu kompresji.

Podłączanie wszystkich urządzeń

Porty HDMI, USB i optyczny

Trzy wejścia HDMI, jedno wyjście HDMI, złącze USB oraz złącze cyfrowe i analogowe zapewnią wysoką jakość dźwięku z dowolnego źródła. 

Zgodność z HDR
Zgodność z HDR

Sygnał HDR cechuje wyjątkowa szczegółowość, bogata kolorystyka i znakomity kontrast, a także szerszy zakres jasności niż w przypadku innych formatów wideo. 

System ochrony przed kopiowaniem HDCP 2.2
HDCP 2.2

Zestaw HT-NT5 jest zgodny z systemem ochrony przed kopiowaniem HDCP 2.2, a tym samym przygotowany do obsługi nowych formatów 4K. 

Dopasowane do telewizora

Smukły soundbar HT-NT5 nie zasłania ekranu i można go łatwo zamontować na ścianie. Zaawansowane funkcje sterowania głośnikami optymalizują dźwięk bez względu na wybraną konfigurację. Pełna zgodność z technologią 4K zapewnia wierne brzmienie i realistyczny obraz.

Montaż na ścianie
Elegancki montaż

Elegancki soundbar dobrze prezentuje się na ścianie za telewizorem.

Cienka obudowa
Cienka obudowa

Soundbar można ustawić pod telewizorem, a jego kompaktowa obudowa nie zasłania ekranu.

Dźwięk, który nigdy Cię nie opuszcza

SongPal Link pozwala przesyłać muzykę strumieniowo w całym domu

Funkcja odtwarzania w wielu pomieszczeniach, obsługiwana przez aplikację SongPal, pozwala słuchać ulubionych utworów w całym domu. Funkcja SongPal Link umożliwia łączenie wybranych głośników i soundbarów Sony w grupy i przesyłanie muzyki strumieniowo do wielu pomieszczeń.

Łatwy dostęp do muzyki

Łatwy dostęp do świata muzyki i innych zasobów dzięki technologiom Chromecast (wcześniej Google Cast™) i Spotify Connect.

Wbudowany Chromecast
Wbudowany Chromecast

Możesz przesyłać strumieniowo muzykę, radio internetowe i podcasty ze swojego smartfona, tabletu lub laptopa do urządzenia audio. Wystarczy nacisnąć przycisk Cast.

Spotify
Spotify Connect

Teraz, korzystając z urządzenia audio, możesz słuchać muzyki z serwisu Spotify z aplikacją w roli pilota.

Transmisja strumieniowa dzięki wbudowanemu Chromecastowi

Możesz przesyłać muzykę, podcasty i radio z ponad 100 aplikacji audio, w tym z Muzyki Google Play™ i nie tylko.

Media Object


Zobacz to w akcji

Wi-Fi®
Dźwięk bez przewodów

Moduł W-Fi umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki z Internetu, a łączność Bluetooth® – dźwięku z laptopa, smartfonu lub tabletu.

Lepsza łączność Bluetooth®

LDAC to nasza technologia audio, która pozwala uzyskać wysoką jakość dźwięku przesyłanego bezprzewodowo przez łącze Bluetooth®. Kodek LDAC umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki o wierności brzmienia równoważnej z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości, co zapewnia wyjątkowe wrażenia przy słuchaniu. 

Dane techniczne i charakterystyka

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości z efektownego, smukłego soundbara z trójdrożnymi głośnikami i 6 niezależnymi wzmacniaczami. Specjalnie zaprojektowane pionowe jednostki wysokotonowe i wzmacniacze S-Master HX zapewnią jeszcze większą dawkę emocji podczas oglądania filmów, odtwarzania muzyki i gier wideo, otaczając Cię doskonałym dźwiękiem w każdym detalu. Obudowa o wąskim profilu nie przysłoni Ci obrazu podczas oglądania.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Dzięki technologii DSEE HX muzyka brzmi jak nagrania o wysokiej rozdzielczości

  • Dźwięk o wysokiej rozdzielczości z trójdrożnych głośników i 6 niezależnych wzmacniaczy

  • Kinowy dźwięk dzięki technologii S-Force PRO Front Surround

  • Bezprzewodowe odtwarzanie w wielu pomieszczeniach

Moc wyjściowa (całkowita)
400 W
Kanały wzmacniacza
6.1
Złącza wejściowe i wyjściowe
Analogowe wejście audio, Ethernet, Nadajnik Bluetooth, Odbiornik Bluetooth, USB
WYMIARY JEDNOSTKI CENTRALNEJ – SAMA JEDNOSTKA (SZER. X WYS. X GŁ.) 
108 × 5,8 × 12,7 cm
WYMIARY SUBWOOFERA (SZER. X WYS. X GŁ.) 
19 × 38,2 × 38,6 cm

Zawartość opakowania

Przewód HDMI, Uchwyt do montażu naściennego, Wspornik osłony perforowanej, Baterie, Instrukcja „Szybkie przygotowanie do pracy”

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy