HT-MT500 

Atrakcyjny wygląd, świetny dźwięk

Technologia S-Force PRO Front Surround i zoptymalizowane basy z bezprzewodowego subwoofera zapewniają nastrojowy, kinowy dźwięk przestrzenny, a przemyślana konstrukcja będzie idealnie pasować do salonu. 

Logo technologii High-Resolution Audio
Tak, jak chcieli artyści

Słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości lepszej niż na płycie CD, można poczuć się jak w studiu. Pasja do muzyki łączy wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — sprawiając wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

Oszczędny styl i piękne wykonanie

Dzięki neutralnemu brzmieniu i miękkim kształtom model HT-MT500 doskonale wtopi się w każdy wystrój wnętrza, by otoczyć Cię dźwiękiem ze wszystkich stron.

Pełne brzmienie dźwięku w całym pomieszczeniu

Pozwól, by dzięki technologii S-Force PRO Front Surround Twój salon wypełnił się dźwiękiem o kinowej jakości
i optymalnymi basami w trybie Sofa.

Łatwy do ustawienia
i dopasowania 

Supercienki i łatwy do skonfigurowania model HT-MT500 jest na tyle kompaktowy, że z łatwością ustawisz go w każdym pomieszczeniu bez zasłaniania telewizora. 

Poznaj HT-MT500

Przekonaj się, jak połączenie zwartej, stylowej konstrukcji z precyzyjnym wykonaniem pozwala wypełnić dom kinowym dźwiękiem przestrzennym i korzystać z inteligentnych funkcji odtwarzania muzyki.

Szczegółowa reprodukcja każdego dźwięku

Obsługa dźwięku o wysokiej rozdzielczości sprawia, że oryginalna tonacja jest w pełni zachowana. Technologia LDAC zapewnia nieskazitelną jakość dźwięku dla urządzeń bezprzewodowych Bluetooth®, a rozwiązanie DSEE HX optymalizuje dźwięk ze skompresowanych formatów audio.

Logo LDAC
Lepszy dźwięk przez Bluetooth®

Technologia LDAC umożliwia przesyłanie trzy razy większej ilości danych (przy maks. szybkości transmisji 990 kb/s) niż Bluetooth® Audio, dzięki czemu można się cieszyć dźwiękiem o jakości zbliżonej do High Resolution Audio.

Logo DSEE HX
Ulepszony dźwięk

Oprogramowanie Sony DSEE HX™ podnosi jakość dźwięku z istniejących źródeł (np. plików MP3 lub AAC ze stratną kompresją) do poziomu bliskiego wysokiej rozdzielczości. Interpolacja skompresowanych plików pozwala tchnąć w muzykę więcej życia.

Inteligentne przesyłanie strumieniowe bez wysiłku

Dedykowany przycisk usługi muzycznej pozwoli Ci wrócić do słuchania w serwisie Spotify od dokładnie tego samego miejsca, w którym zostało ono przerwane na innym urządzeniu.

Łatwy dostęp do muzyki

Łatwy dostęp do świata muzyki i innych zasobów dzięki technologiom Chromecast (wcześniej Google Cast™) i Spotify Connect.

Wbudowany Chromecast
Wbudowany Chromecast

Możesz przesyłać strumieniowo muzykę, radio internetowe i podcasty ze swojego smartfona, tabletu lub laptopa do urządzenia audio. Wystarczy nacisnąć przycisk Cast.

Spotify
Spotify Connect

Teraz, korzystając z urządzenia audio, możesz słuchać muzyki z serwisu Spotify z aplikacją w roli pilota.

Transmisja strumieniowa dzięki wbudowanemu Chromecastowi

Możesz przesyłać muzykę, podcasty i radio z ponad 100 aplikacji audio, w tym z Muzyki Google Play™ i nie tylko.

Media Object


Zobacz to w akcji

Dźwięk, który nigdy Cię nie opuszcza

Strumieniowe przesyłanie muzyki w całym domu dzięki Sony | Music Center

Funkcja odtwarzania w wielu pomieszczeniach, obsługiwana przez aplikację Sony | Music Center (wcześniej SongPal), pozwala słuchać ulubionych utworów w całym domu. Sony | Music Center umożliwia łączenie wybranych głośników i listew głośnikowych Sony w grupy i przesyłanie muzyki strumieniowo do wielu pomieszczeń.

Bezproblemowe łączenie, maksymalna kontrola

Aplikacja Sony | Music Center pozwala sterować odtwarzaniem ze smartfona. Łącząc się przez Bluetooth® lub NFC, możesz przesyłać utwory z biblioteki w urządzeniu mobilnym i sieci domowej, a także bez ograniczeń korzystać z transmisji online.

Logo HDMI
Wyjście HDMI

Liczba przewodów jest ograniczona do minimum. Ze zgodnymi urządzeniami połączysz się za pomocą jednego przewodu i złącza HDMI Audio Return Channel (ARC).

Logo USB
Odtwarzanie przez USB

Boczny port USB ułatwia odtwarzanie dzięki możliwości łączenia z szeroką gamą urządzeń USB.

Logo łączności bezprzewodowej
Bezprzewodowe przesyłanie

Wbudowane moduły Wi-Fi, Bluetooth® i NFC pozwalają łączyć się z Internetem w celu uzyskania natychmiastowego dostępu do usług takich jak Spotify, a także przesyłać strumieniowo muzykę z urządzeń w sieci domowej.

Dane techniczne i charakterystyka

Dzięki minimalistycznej konstrukcji ten kompaktowy soundbar będzie pasować w każdym miejscu i wypełni dom realistycznym dźwiękiem. Z tym głośnikiem możesz rozkoszować się dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości w filmach i muzyce oraz wirtualnym dźwiękiem przestrzennym technologii S-Force PRO Front Surround i doskonałym basem w trybie Sofa.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Technologia DSEE HX do poprawy jakości dźwięku z plików muzycznych poddanych kompresji

  • Niewielkie wymiary, wąska obudowa

  • Kinowy dźwięk dzięki technologii S-Force PRO Front Surround

  • Bezprzewodowe odtwarzanie w wielu pomieszczeniach

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy