Dźwiękowa rewolucja

Piękny obraz zasługuje na porywający dźwięk. Telewizory Sony są wyposażone w wyjątkowe i zaawansowane technologie audio, dzięki którym możesz być w samym sercu akcji.

Całkiem nowy, wielowymiarowy dźwięk

Dzięki technologii Acoustic Surface Audio+™ dźwięk dobiega bezpośrednio z ekranu. Trzy siłowniki z tyłu telewizora wibrują, tworząc akustykę poruszającą się wraz z obrazem. Dwa skierowane w bok subwoofery generują głębokie basy i tworzą efekt przestrzenny, dzięki któremu dźwięk przetacza się z jednego końca pomieszczenia na drugi.

Przemiana modelu A9F w głośnik centralny

Dźwięk z samego centrum

Tryb telewizyjnego głośnika centralnego

Podłącz wzmacniacz do wyjścia z tyłu modelu AF9, by przemienić go w wysokiej jakości głośnik centralny. Dzięki technologii Acoustic Surface Audio+™ usłyszysz każde słowo filmu i każdy dźwięk koncertu bezpośrednio z ekranu.

Ekran dźwięku 

Technologia Acoustic Surface™ zapewnia realistyczny dźwięk prosto z ekranu. Dwa umieszczone za ekranem innowacyjne siłowniki powodują drgania, tworząc dźwięk, których porusza się w obrazie, dzięki czemu dialogi i efekty specjalne dochodzą z właściwego miejsca. Subwoofer zapewnia głębokie oraz potężne tony niskie podczas dynamicznych scen akcji.

Optymalny dźwięk w każdym momencie 

ClearAudio+ to pakiet technologii audio firmy Sony umożliwiający automatyczne optymalizowanie dźwięku z telewizora, aby zapewnić bardziej naturalne i intensywne wrażenia podczas oglądania.

  • S-Force Front Surround PRO
  • DSEE
  • Clear Phase