Dźwiękowa rewolucja

Piękny obraz zasługuje na porywający dźwięk. Telewizory Sony są wyposażone w wyjątkowe i zaawansowane technologie audio, dzięki którym możesz być w samym sercu akcji.

Sound-from-Picture Reality™

Całkiem nowy, wielowymiarowy dźwięk

Dzięki technologii Acoustic Surface Audio+™ i trybowi głośnika centralnego dźwięk dobiega bezpośrednio ze środka ekranu. Siłowniki z tyłu telewizora wibrują, tworząc akustykę poruszającą się wraz z obrazem. Dwa subwoofery generują głębokie basy i tworzą efekt przestrzenny, dzięki któremu dźwięk przetacza się z jednego końca pomieszczenia na drugi.

Przemiana modelu A9F w głośnik centralny
Dźwięk z samego centrum

Tryb telewizyjnego głośnika centralnego

Podłącz wzmacniacz do wyjścia z tyłu telewizora, by przemienić go w wysokiej jakości głośnik centralny. Dzięki technologii Acoustic Surface Audio+™ usłyszysz każde słowo filmu i każdy dźwięk koncertu bezpośrednio z ekranu.

Ekran dźwięku 

Dzięki technologii Acoustic Surface Audio™dźwięk wydobywa się bezpośrednio z ekranu. Dwa innowacyjne siłowniki z tyłu telewizora wibrują delikatnie, tworząc dźwięk poruszający się w ramach obrazu, co sprawia, że dialogi i efekty specjalne dobiegają do oglądających z odpowiedniego miejsca.

Realistyczny dźwięk przeniesie Cię sprzed ekranu w samo centrum akcji

Zajmij miejsce w pierwszym rzędzie. Dzięki połączeniu technologii Sound-from-Picture Reality™ i Acoustic Multi-Audio™ poczujesz się, jak na koncercie lub w filmie.

Cztery skierowane do przodu głośniki

Cztery skierowane do przodu głośniki umieszczone na górze i na dole telewizora symulują dźwięk ze środka ekranu, aby idealnie zgrywał się on z obrazem. 

Głośniki wysokotonowe

Dodanie dwóch głośników wysokotonowych do systemu audio z tyłu telewizora sprawi, że dźwięk będzie symulowany ze środka ekranu, precyzyjnie dopasowując się do obrazu. 

Wibrujący głośnik wysokotonowy w ramce
Głośnik wysokotonowy w ramce

Wibrująca jednostka wysokotonowa w ramce spełnia rolę głośnika, który dopasowuje dźwięk do obrazu. Rezultat to naprawdę intensywne przeżycia.

Optymalny dźwięk w każdym momencie 

ClearAudio+ to pakiet technologii audio firmy Sony umożliwiający automatyczne optymalizowanie dźwięku z telewizora, aby zapewnić bardziej naturalne i intensywne wrażenia podczas oglądania.