Dźwiękowa rewolucja

Piękny obraz zasługuje na porywający dźwięk. Telewizory Sony są wyposażone w wyjątkowe i zaawansowane technologie audio, dzięki którym możesz być w samym sercu akcji.

Ekran dźwięku 

Technologia Acoustic Surface™ zapewnia realistyczny dźwięk prosto z ekranu. Dwa umieszczone za ekranem innowacyjne siłowniki powodują drgania, tworząc dźwięk, których porusza się w obrazie, dzięki czemu dialogi i efekty specjalne dochodzą z właściwego miejsca. Subwoofer zapewnia głębokie oraz potężne tony niskie podczas dynamicznych scen akcji.

Optymalny dźwięk w każdym momencie 

ClearAudio+ to pakiet technologii audio firmy Sony umożliwiający automatyczne optymalizowanie dźwięku z telewizora, aby zapewnić bardziej naturalne i intensywne wrażenia podczas oglądania.

  • S-Force Front Surround PRO
  • DSEE
  • Clear Phase

Kinowy dźwięk dzięki listwie głośnikowej 

Stwórz zestaw składający się z listwy głośnikowej i telewizora Sony zgodnego z technologią Dolby Vision™, aby cieszyć się prawdziwym kinem w domu. Dopełnij niezwykły obraz głębokim i potężnym dźwiękiem. Niektóre modele oferują takie technologie jak Dolby Atmos®, aby zapewnić precyzyjne sterowanie dźwiękiem i efekty dźwiękowe nad głową.

Spider-Man™: Homecoming jest już dostępny w jakości 4K Ultra HD™.