SMARTFONY

Xperia XA2 Ultra — wyświetlacz Full HD o przekątnej 6 cali | Aparat 23 MP

Xperia XA2 Ultra
Xperia XA2 Ultra — wyświetlacz Full HD o przekątnej 6 cali | Aparat 23 MP: obraz

silverblack

Xperia XA2 Ultra — wyświetlacz Full HD o przekątnej 6 cali | Aparat 23 MP: obrazy
Xperia XA2 Ultra — wyświetlacz Full HD o przekątnej 6 cali | Aparat 23 MP: obrazy
Xperia XA2 Ultra — wyświetlacz Full HD o przekątnej 6 cali | Aparat 23 MP: obrazy
Xperia XA2 Ultra — wyświetlacz Full HD o przekątnej 6 cali | Aparat 23 MP: obrazy
Xperia XA2 Ultra — wyświetlacz Full HD o przekątnej 6 cali | Aparat 23 MP: obrazy
Xperia XA2 Ultra

Doskonały smartfon z dwoma aparatami do selfie i imponującym 6-calowym wyświetlaczem zapewniającym rozrywkę w dużym formacie.

Podwójny aparat do selfie

Przedstawiamy smartfon Sony z dwoma aparatami do autoportretów. Rób najlepsze zdjęcia w każdej sytuacji: w dzień i w nocy, samemu lub ze znajomymi. Xperia XA2 Ultra ma aparat 16 MP do zdjęć w słabym świetle oraz aparat 8 MP do superszerokokątnych selfie grupowych.

Twoje najlepsze zdjęcia w rozdzielczości 23 MP

Rejestruj wyjątkowe zdjęcia i filmy aparatem 23 MP opracowanym przez ekspertów Sony. Dzięki matrycy Exmor RS™ do urządzeń przenośnych i nagrywaniu wideo 4K uchwycisz najdrobniejsze szczegóły.

Aparat 23 MP
Rozrywka na dużym, 6-calowym wyświetlaczu

Xperia XA2 Ultra pozwala się zatracić w świece rozrywki. Niezwykle szczegółowy ekran Full HD o przekątnej 6 cali zachwyca żywymi kolorami.

Twoja ulubiona muzyka w studyjnej jakości.

Xperia XA2 Ultra obsługuje teraz technologię dźwięku wysokiej rozdzielczości, dzięki której muzyka będzie brzmieć tak czysto, że poczujesz się jak w studiu swojego ulubionego artysty. Ponadto podczas odtwarzania technologia DSEE HX™ przywraca skompresowane pliki do jakości zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości
Smart Amplifier
Głębia i jakość

Słuchaj muzyki głośno i wyraźnie dzięki technologii Smart Amplifier.

ClearAudio+
Czysty, zrównoważony dźwięk

Technologia ClearAudio+ zapewnia realistyczny, bogaty dźwięk.

Clear BASS
Potężne basy bez zniekształceń

Głębokie niskie tony i dźwięki basowe brzmią mocniej dzięki technologii Clear BASS.

Piękna stylistyka i wytrzymała konstrukcja

Trwały wyświetlacz ze szkła Corning® Gorilla® Glass oraz metalowe wykończenie sprawiają, że telefon nie tylko jest wytrzymały, ale również pięknie wygląda. Zintegrowany czujnik linii papilarnych pozwala odblokowywać ekran telefonu jednym dotknięciem.

Wytrzymała bateria

Wykorzystaj w pełni możliwości telefonu dzięki baterii o wysokiej pojemności 3580 mAh. Inteligentne technologie ładowania pozwalają na dłuższą i stabilniejszą pracę.

Płynne filmy i gry

Xperia XA2 Ultra wyposażona w szybki i wydajny procesor Qualcomm® Snapdragon™ 630 Mobile Platform zawsze dotrzyma Ci kroku. Gry i filmy działają zachwycająco płynnie.

Dwa świetne aparaty do autoportretów

Poza aparatem głównym 23 MP Xperia XA2 Ultra ma także dwa aparaty do autoportretów. Uchwycisz z niesłychaną wyrazistością każdą chwilę, niezależnie od pory dnia czy nocy oraz liczby osób w kadrze.

Wyraźne autoportrety 16 MP

Optyczna stabilizacja obrazu i rozdzielczość 16 MP zapewniają wyraźne i jasne autoportrety, a tryb lampy błyskowej do nocnych portretów ułatwia robienie ostrych zdjęć z naturalnymi odcieniami skóry.

Zachwycające autoportrety
Zachwycające autoportrety

Zrób sobie wysokiej rozdzielczości selfie w dowolnym formacie aparatem 16 MP.

Exmor RS do urządzeń przenośnych
Duża głębia szczegółów

Ciesz się jeszcze większym poziomem szczegółowości dzięki matrycy Exmor RS™ do urządzeń przenośnych.

Superszerokokątne autoportrety 8 MP

Aparat do selfie z superszerokokątnym obiektywem o polu widzenia 120° uchwyci więcej osób w kadrze. Funkcja wyzwalania migawki dłonią automatycznie wykonuje autoportret po wykryciu dłoni, co ułatwia naturalne ustawienie się do zdjęcia.

Wyraźne autoportrety
Wyraźne autoportrety

Uchwyć ulubione chwile w niesamowitej jakości aparatem 8 MP.

Superszerokokątny
Superszerokokątny

Zmieść w kadrze wszystkich znajomych, korzystając z szerokokątnego obiektywu o kącie widzenia 120°.

Exmor R™ do urządzeń mobilnych
Bardzo szczegółowe zdjęcia

Dostrzeż bogactwo szczegółów w każdym ujęciu dzięki matrycy Exmor R™ do urządzeń mobilnych.

23 MP fotograficznych doświadczeń Sony

Główny aparat z matrycą Exmor RS™ do urządzeń przenośnych wykorzystuje nasze najlepsze technologie fotograficzne, dzięki czemu możesz robić lepsze i wyraźniejsze zdjęcia.

Zobacz więcej na swoich nagraniach

Zaawansowane funkcje wideo — m.in. nagrywanie 4K i technologia SteadyShot™ — dbają, by każde nagranie było wyraźne i bardzo szczegółowe. Nagrywaj zachwycające filmy w zwolnionym tempie 120 kl./s.

Nagrywanie filmu 4K
Nagrywanie filmu 4K

Nagrania w rozdzielczości czterokrotnie większej niż Full HD pozwalają dostrzec najdrobniejsze szczegóły.

SteadyShot™
Płynne nagrywanie bez poruszeń

Dzięki funkcji SteadyShot™ będziesz filmować bez rozmyć nawet w ruchu.

Nagrywanie wideo w tempie 120 kl./s
Tryb slow motion

Uwolnij swoją kreatywność i nagrywaj wideo w zwolnionym tempie 120 kl./s.

6-calowy filmowy ekran

Bezramkowa konstrukcja smartfonu Xperia XA2 Ultra to więcej ulubionej rozrywki i pełniejsze wrażenia wizualne. Zapomnij o otaczającym Cię świecie, grając w gry oraz oglądając seriale i filmy na dużym wyświetlaczu Full HD.

Mniej ramki, więcej ekranu

Wyświetlacz Full HD po prostu zachwyca. Dzięki sięgającemu do samej krawędzi ekranowi bezramkowemu o przekątnej 6 cali widzisz więcej.

Świetnie dopasowany kształt

Dzięki ergonomicznej konstrukcji Xperia XA2 Ultra świetnie leży w dłoni. Wygodny miniwyświetlacz umożliwia obsługę jedną ręką.

czytnik linii papilarnych
Odblokowywanie jednym dotknięciem

Dzięki zintegrowanemu czujnikowi linii papilarnych umieszczonemu z tyłu telefonu natychmiast odblokujesz ekran.

Szkło Corning® Gorilla®
Trwałe szkło Corning® Gorilla® Glass

Bezramkowy ekran zajmuje całą przednią powierzchnię wyprofilowanej obudowy z zaokrąglonymi krawędziami, a wytrzymałe szkło Corning® Gorilla® Glass chroni wyświetlacz.

Możliwość doboru koloru do własnego stylu

Wybierz jeden z czterech dostępnych kolorów inspirowanych najnowszymi trendami i dopasuj wygląd telefonu do swojego stylu.

Wytrzymała bateria

Dzięki baterii o pojemności 3580 mAh Xperia XA2 Ultra nigdy Cię nie zawiedzie. Technologie Smart Stamina, Qnovo Adaptive Charging i Battery Care ciągle monitorują jej kondycję, aby starczała na jeszcze dłużej.

Dłuższe działanie dzięki Smart Stamina

Opierając się na dotychczasowym sposobie używania telefonu, technologia Smart Stamina przewiduje czas pozostały do rozładowania baterii oraz informuje o najlepszym momencie na aktywowanie trybu STAMINA. W trybie STAMINA można dostosować zużycie energii, aby móc korzystać ze smartfonu mimo niskiego poziomu naładowania baterii.

Dłuższa żywotność

W przeciwieństwie do większości akumulatorów, których pojemność stopniowo maleje, nasza bateria charakteryzuje się dłuższą trwałością użytkową. Technologia Qnovo Adaptive Charging i funkcja ochrony baterii dostosowują obciążenie i pozwalają wydłużyć jej optymalne działanie.

Ładowanie adaptacyjne Qnovo™
Monitorowanie stanu w czasie rzeczywistym

Technologia Qnovo Adaptive Charging sprawdza stan baterii w trakcie ładowania oraz koryguje natężenie prądu, by chronić jej pojemność. Zapobiega obniżeniu wydajności i wydłuża żywotność baterii.

Ochrona baterii
Inteligentniejsze cykle ładowania

Pozostawienie w pełni naładowanej baterii podłączonej do prądu może spowodować jej uszkodzenie. Funkcja ochrony baterii przerywa ładowanie po osiągnięciu 90%, a doładowanie do 100% następuje bezpośrednio przed rozpoczęciem korzystania z telefonu. Dzięki temu bateria dłużej zachowuje maksymalną pojemność.

Dane techniczne

Podwójny aparat do autoportretów: 16MP z optyczną stabilizacją obrazu oraz superszerokokątny 8 MP o kącie widzenia 120°, główny aparat z matrycą 23 MP i bateria o dużej pojemności 3580 mAh.
  • Podwójny aparat do autoportretów: 16 MP z optyczną stabilizacją obrazu oraz superszerokokątny 8 MP o kącie widzenia 120°

  • Główny aparat 23 MP

  • Bateria o wysokiej pojemności 3580 mAh

  • 6-calowy wyświetlacz Full HD

  • Procesor Qualcomm® Snapdragon™ 630 Mobile Platform

Wymiary
163 × 80 × 9,5 mm
Masa
221 g
Wodoodporność
Liczba kart SIM
Obsługa jednej lub dwóch kart SIM
Pojemność
3580 mAh
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku