2

2.5 na podstawie 2 recenzji klientów

0
1
0
0
1
Konstrukcja i wygląd

Znakomita

Łatwość obsługi

Znakomita

Uwaga: recenzje produktów mogą dotyczyć różnych wersji. Nie gwarantuje się dostępności we wszystkich krajach pewnych wersji produktów, usług i/lub funkcji wzmiankowanych w recenzjach produktów.

Recenzje klientów: 2

0

Jestem bardzo zadowolony!

Xperia 10 III 01.08.2022 Autor: Czadej

Telefon używam od ponad pół roku, jeśli chodzi o wydajność nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko chodzi bardzo płynnie, jakość dźwięku na słuchawkach przewodowych jak i bezprzewodowych jest rewelacyjna. Bardzo zaskoczyła mnie bateria która przy moim użytkowaniu zapewnia mi 2 dni bez podpinania do ładowarki a dodam, że internetu używam dosyć często. Aparat w większości sytuacjach sprawdza się bardzo dobrze i jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o zdjęcia i wideo w ciągu dnia. Wieczorem jest jeszcze dobrze ale nocą trzeba trochę się nagimnastykować jeśli chodzi o przyzwoite zdjęcie. Dodam jeszcze bardzo skuteczną lampę błyskową.

Wydajność

Znakomita

Konstrukcja i wygląd

Znakomita

Łatwość obsługi

Znakomita

5

0

Zgłoś naruszenie
0

Brak ładowarki

Xperia 10 III 20.07.2022 Autor: marekak

W zestawie brak ładowarki, a do tego brak możliwości zakupu w sklepach firmowych. Brak również informacji o kompatybilnych ładowarkach innych producentów. Rozumiem aspekt ekologii ale sprzedawanie telefonu bez możliwości zakupu ładowarki to skandal.

Wydajność

Znakomita

Konstrukcja i wygląd

Znakomita

Łatwość obsługi

Znakomita

2

9

Zgłoś naruszenie
Odpowiedź z działu Customer Support
22.07.2022

Witaj marekak!

Dziękujemy za nadesłaną opinię. Pragniemy zapewnić, że każdy feedback od klientów jest dla nas niezwykle ważny i brany pod uwagę w procesie udoskonalania produktów.

Pozdrawiam,
Amelia @Sony Support PL