POBUDZANIE CIEKAWOŚCI

Niekończąca się rozrywka

Odkryj gry i zdjęcia, muzykę i filmy, Internet i aplikacje. Z telewizorem Sony Android TV™ możesz otworzyć się na zupełnie nowy świat rozrywki

Ułatw sobie życie — użyj swojego głosu

Koniec z wpisywaniem tekstu. Wyszukiwanie głosowe umożliwia łatwe znajdywanie treści za pomocą poleceń głosowych. Znajdź wszystkie swoje ulubione materiały u różnych dostawców, takich jak Netflix, Hulu, Filmy i TV Google Play™, YouTube™ i Spotify®.

Nowe, inteligentne życie

Wysyłaj treści na większy, lepszy ekran przez wbudowany Chromecast

Wbudowany Chromecast umożliwia przenoszenie ulubionych filmów, gier i aplikacji z urządzeń mobilnych na telewizor w pełnej jakości. Wystarczy dotknąć przycisku Cast na ekranie urządzenia z systemem Android lub iOS, aby wyświetlić ulubione treści na dużym ekranie. Wyślij dany materiał i kontynuuj przeglądanie na telefonie lub tablecie.

  • Tryb kalibracji aplikacji Netflix
  • Polecany przez serwis Netflix
  • Przycisk Netflix

Rozrywka bez ograniczeń

Twoje ulubione aplikacje na ekranie telewizora

Wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki: najnowsze filmy, gry, muzykę i programy telewizyjne dostępne w Internecie. Ciesz się wieloma formami rozrywki w zupełnie nowy sposób.

Współpraca z Apple AirPlay / Apple HomeKit

Dzięki Apple AirPlay możesz strumieniowo przesyłać filmy i muzykę do telewizora z urządzeń, takich jak iPhone, iPad czy Mac. Oglądaj filmy i programy z iTunes, ulubionych aplikacji, a nawet z Safari. Możesz udostępniać zdjęcia wszystkim w pokoju.

Współpraca z Apple AirPlay / Apple HomeKit