WH-XB900N

EXTRA BASS™ — usłyszysz każdą nutę

Wyjątkowe basy i zaawansowany system redukcji hałasu sprawiają, że słuchawki WH-XB900N pozwalają skupić się na muzyce. Niech rozpocznie się impreza.

SŁUCHAWKI

Słuchawki bezprzewodowe WH-XB900N z systemem redukcji hałasu

WH-XB900N
Słuchawki bezprzewodowe WH-XB900N z systemem redukcji hałasu: obraz

blueblack

Zobacz słuchawki XB900N w działaniu

Poznaj bezprzewodowe słuchawki z systemem redukcji hałasu i wydajnym akumulatorem. Przekonaj się, jakie możliwości daje intuicyjna obsługa dotykowa. Zobacz, jak dzięki trybowi „Szybkie przełączanie” można błyskawicznie przejść od słuchania do rozmowy. A wszystko to w eleganckim urządzeniu stworzonym do słuchania głębokiego, mocnego dźwięku przez cały dzień.

Słuchawki EXTRA BASS™ zapewniają głęboki, wyraźny dźwięk

Należące do serii EXTRA BASS™ firmy Sony słuchawki WH-XB900N poprawiają niskie częstotliwości, zapewniając wyjątkowe basy. Specjalny kanał basowy na obudowie słuchawek oraz zwiększona szczelność między przetwornikami akustycznymi a bębenkami słuchowymi dają precyzyjne, dynamiczne rytmy, które ożywiają każdy utwór. Słuchawki zachowują wyrazistość głosu, zapewniając wspaniale bogate, pełne brzmienie.

Bezprzewodowa swoboda dzięki technologiom NFC i Bluetooth®

Technologie NFC (Near Field Communication) i Bluetooth® pozwalają zrezygnować z używania kabli i eliminują skomplikowane konfigurowanie połączeń. Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie nagrań z kolekcji, wystarczy zbliżyć posiadane urządzenie z technologią NFC do słuchawek. Nie masz NFC? Żaden problem. Do połączenia urządzeń można też użyć łącza Bluetooth®.

Logo Bluetooth®
Bezprzewodowa, strumieniowa transmisja przez łącze Bluetooth®

Kiedy sparujesz ze słuchawkami smartfon lub tablet, możesz strumieniowo przesyłać swoją ulubioną muzykę przez łącze Bluetooth®.

Logo NFC™ One-touch
NFC™: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem

Wybrane urządzenia z technologią NFC można przyłożyć do symbolu N na obudowie — i w ten sposób nawiązać połączenie.

Ikona 30-godzinnego czasu pracy baterii.
Długa praca akumulatora zapewnia działanie przez cały dzień

4-godzinne ładowanie wystarcza na cały dzień, w tym około 30 godzin odtwarzania. Szybkie ładowanie przez 10 minut pozwala słuchać muzyki przez godzinę.

Elegancka konstrukcja i wygoda podczas długiego słuchania

Prosta, elegancka konstrukcja słuchawek WH-XB900N z wyraźnym akcentem kolorystycznym na obudowie pasuje do każdego stylu. Miękkie nauszniki obejmujące całe ucho zapewniają długotrwały komfort, pozwalający słuchać ulubionych płyt od początku do końca.

Zdjęcie pokazujące składane słuchawki WH-XB900N.
Składana konstrukcja zapewnia wygodę na co dzień

Nie masz ochoty słuchać muzyki? Dzięki składanej konstrukcji słuchawki WH-XB900N z systemem redukcji hałasu są wystarczająco małe, aby można je było szybko i łatwo spakować do torby.

Zdjęcie mężczyzny w słuchawkach WH-XB900N nawiązującego połączenie bezprzewodowe.
Zintegrowany mikrofon ułatwia rozmowy

Rozmawiaj wygodnie nawet z założonymi słuchawkami – wbudowany mikrofon umożliwia odbieranie połączeń z Twojego smartfona. Dotknij dwukrotnie prawej słuchawki, aby odebrać połączenie. Przesuń po niej palcem w górę lub w dół, by dostosować głośność.

Sterowanie w zasięgu ręki

Zmieniaj utwory, reguluj głośność, odbieraj lub nawiązuj połączenia, dotykając panelu lub przesuwając po nim palcem. Aby włączyć funkcję Szybkie przełączanie, wystarczy dotknąć obudowy prawej słuchawki – muzyka zostanie natychmiast ściszona, co pozwoli Ci słyszeć dźwięki otoczenia – osobę zadającą Ci właśnie pytanie albo zapowiedź na stacji kolejowej.

Logo aplikacji Sony | Headphones Connect
Aplikacja Sony | Headphones Connect

Pobierz aplikację Sony | Headphones Connect, by stworzyć własne brzmienie. Jej funkcje obejmują korektor graficzny, który pozwala ustawiać poziomy dźwięku, oraz Adaptive Sound Control, automatycznie dostosowującą dźwięk otoczenia do sytuacji.

Logo aplikacji Asystent Google i Amazon Alexa.
Asystent Google, Amazon Alexa i Siri — inteligentna obsługa głosem

Załatwiaj bieżące sprawy, łącząc się z asystentem głosowym w smartfonie przez mikrofon w słuchawkach. Rozmawiaj ze znajomymi, znajduj informacje, słuchaj muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.

Tak wciągające. Tak realistyczne.

Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie lub w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.

Te słuchawki pozwolą Ci usłyszeć, jak działa technologia 360 Reality Audio.

Artist_connection
Pobierz apkę Artist Connection i słuchaj próbnych utworów z odtwarzacza demo

Dane techniczne i charakterystyka

Zrób sobie jednoosobową imprezę z brzmieniem EXTRA BASS™. Dzięki zasilaniu na cały dzień, technologii Bluetooth®, długotrwałemu komfortowi słuchania i praktyczności osłabiające zewnętrzne hałasy słuchawki WH-XB900N pozwalają Ci słuchać muzyki tak, jak chcesz.
  • Dźwięk EXTRA BASS™ i cyfrowe osłabianie hałasów

  • Słuchanie przez cały dzień dzięki akumulatorowi pracującemu do 30 godzin

  • Słuchanie za jednym dotknięciem dzięki łączności NFC i Bluetooth®

  • Elegancka, składana konstrukcja

  • Wygodne rozmowy przez zestaw głośnomówiący

Przetwornik akustyczny
40 mm
S-Master HX
NIE
Pasmo przenoszenia (komunikacja Bluetooth®)
20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz) / 20–40 000 Hz (próbkowanie LDAC 96 kHz, 990 kb/s)
Praca w trybie pasywnym
Tak
NFC
Tak
Długość przewodu
Ok. 1,2 m (dołączony przewód słuchawkowy)
DSEE
Tak
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy