WH-XB700

Każdy dzień z EXTRA BASS™

Słuchawki WH-XB700 EXTRA BASS™ to wyjątkowe brzmienie basu połączone z wyrazistością wokalu, bezprzewodową swobodą i niezrównanym komfortem.

SŁUCHAWKI

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth® WH-XB700

WH-XB700
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth® WH-XB700: obraz

blueblack

Wyjątkowo głęboki, wyraźny dźwięk

Słuchawki WH-XB700, jak wszystkie produkty z serii EXTRA BASS™ firmy Sony, wzmacniają niskie częstotliwości, zapewniając wyjątkowy bas, zachowując przy tym czystość brzmienia i podkreślając rytm utworów.

Bezprzewodowa swoboda dzięki technologiom NFC i Bluetooth®

Technologie NFC (Near Field Communication) i Bluetooth® pozwalają zrezygnować z używania kabli i eliminują skomplikowane konfigurowanie połączeń. Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie nagrań z kolekcji, wystarczy zbliżyć posiadane urządzenie z technologią NFC do słuchawek. Nie masz NFC? Żaden problem. Do połączenia urządzeń można też użyć łącza Bluetooth®.

Ikona: 30 godzin pracy baterii
Długa praca akumulatora zapewnia możliwość niezakłóconego słuchania

4-godzinne ładowanie wystarcza na cały dzień, w tym około 30 godzin odtwarzania, dzięki czemu możesz słuchać kolejnych utworów i składanek bez przerwy.

Zdjęcie słuchawek WH-XB700 podczas szybkiego ładowania
Szybkie ładowanie, kiedy brakuje Ci czasu

Jeśli poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie zapewni Ci nawet 90 minut odtwarzania. To idealne rozwiązanie dla wiecznie zabieganych.

Elegancka konstrukcja i wygoda podczas długiego słuchania

Prosta i elegancka konstrukcja słuchawek WH-XB700 z wyraźnym akcentem kolorystycznym na obudowie pasuje do każdego stylu. Miękkie nauszniki obejmujące całe ucho zapewniają długotrwały komfort, pozwalający słuchać ulubionych płyt od początku do końca.

Zdjęcie mężczyzny nawiązującego połączenie telefoniczne przez słuchawki WH-XB700
Wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych

Aby odebrać telefon w czasie odtwarzania muzyki lub wznowić słuchanie po rozmowie, nie trzeba nawet zdjąć słuchawek. Wystarczy nacisnąć przycisk wielofunkcyjny na obudowie lewej słuchawki, a wbudowany mikrofon pozwoli Ci odebrać połączenie z wybranego smartfonu.

Zdjęcie osoby korzystającej z aplikacji Sony | Headphones Connect na smartfonie
Dostosuj dźwięk

Idealny dźwięk każdego utworu. Innowacyjna aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala dostosować poziomy niskich tonów oraz skorzystać z predefiniowanych stylów dźwięku (klub, hall, arena, otwarta przestrzeń).

Logo aplikacji Asystent Google i Amazon Alexa
Asystent Google, Amazon Alexa i Siri — inteligentna obsługa głosem

Załatwiaj bieżące sprawy, łącząc się z asystentem głosowym w smartfonie przez mikrofon w słuchawkach. Rozmawiaj ze znajomymi, znajduj informacje, słuchaj muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.

Tak wciągające. Tak realistyczne.

Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie lub w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.

Te słuchawki pozwolą Ci usłyszeć, jak działa technologia 360 Reality Audio.

Dane techniczne i charakterystyka

Zakochaj się w basie. Słuchawki WH-XB700 EXTRA BASS™ łączą moc dźwięku EXTRA BASS™ z czystością brzmienia, łącznością Bluetooth®, długim czasem pracy akumulatora, elegancką konstrukcją oraz wygodą i funkcjonalnością.
  • Technologia EXTRA BASS™ zapewniająca głęboki, wyraźny dźwięk

  • Łącze Bluetooth® i technologia NFC pozwalająca rozpocząć słuchanie za jednym dotknięciem

  • Do 30 godzin pracy i szybkie ładowanie

  • Elegancka konstrukcja i wygoda podczas długiego słuchania

  • Wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych

Przetwornik akustyczny
30 mm, kopułkowy
S-Master HX
NIE
Pasmo przenoszenia (komunikacja Bluetooth®)
20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
Praca w trybie pasywnym
Tak
NFC
Tak
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku