SŁUCHAWKI

Słuchawki bezprzewodowe WH-XB700 EXTRA BASS™

WH-XB700

Słuchawki bezprzewodowe WH-XB700 EXTRA BASS™: obraz

blueblack

Słuchawki bezprzewodowe WH-XB700 EXTRA BASS™: obrazy
Słuchawki bezprzewodowe WH-XB700 EXTRA BASS™: obrazy
Słuchawki bezprzewodowe WH-XB700 EXTRA BASS™: obrazy
Słuchawki bezprzewodowe WH-XB700 EXTRA BASS™: obrazy
Słuchawki bezprzewodowe WH-XB700 EXTRA BASS™: obrazy
Słuchawki bezprzewodowe WH-XB700 EXTRA BASS™: obrazy

Cechy

Słuchawki EXTRA BASS™ zapewniające głęboki, wyraźny dźwięk

Słuchawki WH-XB700, jak wszystkie produkty z serii EXTRA BASS™ firmy Sony, wzmacniają niskie częstotliwości, zapewniając wyjątkowy bas, zachowując przy tym czystość brzmienia i podkreślając rytm utworów.

Natychmiastowa łączność dzięki NFC i Bluetooth®

Technologie NFC (Near Field Communication) i Bluetooth® pozwalają zrezygnować z używania kabli i eliminują skomplikowane konfigurowanie połączeń. Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie nagrań z kolekcji, wystarczy zbliżyć posiadane urządzenie z technologią NFC do słuchawek. Nie masz NFC? Żaden problem. Do połączenia urządzeń można też użyć łącza Bluetooth®.

Długa praca akumulatora zapewnia możliwość niezakłóconego słuchania

4-godzinne ładowanie wystarcza na cały dzień, w tym około 30 godzin odtwarzania, dzięki czemu możesz słuchać kolejnych utworów i składanek bez przerwy.

Szybkie ładowanie, kiedy brakuje Ci czasu

Jeśli poziom akumulatora w słuchawkach jest niski, 10-minutowe ładowanie zapewni Ci nawet 90 minut odtwarzania. To idealne rozwiązanie dla wiecznie zabieganych.

Elegancka konstrukcja i wygoda podczas długiego słuchania

Prosta, elegancka konstrukcja słuchawek WH-XB700 z wyraźnym akcentem kolorystycznym na obudowie pasuje do każdego stylu. Miękkie nauszniki obejmujące całe ucho zapewniają długotrwały komfort, a obrotowa konstrukcja sprawia, że masz ochotę przesłuchać swoje ulubione płyty od początku do końca.

Wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych

Rozmawiaj bez przeszkód nawet podczas słuchania muzyki – wystarczy, że naciśniesz wielofunkcyjny przycisk (drugi z trzech przycisków umieszczonych na słuchawkach), a wbudowany mikrofon pozwoli Ci odbierać połączenia z wybranych smartfonów bez użycia rąk. Możesz też przełączać się łatwo między muzyką a rozmowami, nie zdejmując słuchawek.

Dostosuj dźwięk

Ustaw doskonały dźwięk w każdym utworze. Innowacyjna aplikacja Sony | Heapdhones Connect pozwala dostosować poziomy niskich tonów oraz skorzystać z predefiniowanych stylów dźwięku (klub, hall, arena, otwarta przestrzeń).

Działaj skuteczniej dzięki asystentowi głosowemu

Załatwiaj codzienne sprawy, łącząc się z asystentem głosowym smartfona przez mikrofon wbudowany w słuchawkach. Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj informacji, muzyki i powiadomień, ustawiaj przypomnienia i korzystaj z wielu innych funkcji.

Dane techniczne
Zakochaj się w basie. Słuchawki WH-XB700 EXTRA BASS™ łączą moc dźwięku EXTRA BASS™ z czystością brzmienia, łącznością Bluetooth®, długim czasem pracy akumulatora, elegancką konstrukcją oraz wygodą i funkcjonalnością.
  • Słuchawki EXTRA BASS™ zapewniające głęboki, wyraźny dźwięk

  • Łącze Bluetooth® i technologia NFC pozwalająca rozpocząć słuchanie za jednym dotknięciem

  • Do 30 godzin pracy i szybkie ładowanie

  • Elegancka konstrukcja i wygoda podczas długiego słuchania

  • Wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych

Przetwornik akustyczny
30 mm, kopułkowy
S-Master HX
NIE
Pasmo przenoszenia
5–22 000 Hz (JEITA)
Pasmo przenoszenia (komunikacja Bluetooth®)
20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz)
Praca w trybie pasywnym
TAK
NFC
TAK
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku