Przejdź do treści
h.ear on 2 Mini Wireless: obrazy
h.ear on 2 Mini Wireless: obrazy
h.ear on 2 Mini Wireless: obrazy
h.ear on 2 Mini Wireless: obrazy
h.ear on 2 Mini Wireless: obrazy
h.ear on 2 Mini Wireless: obrazy
h.ear on 2 Mini Wireless: obrazy
h.ear on 2 Mini Wireless: obrazy

Cechy

Różne wersje kolorystyczne

Słuchawki h.ear on 2 Mini Wireless są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu płynnie dopasowują się do Twojego stylu.

Kompaktowa, składana konstrukcja oraz wygodne nauszniki zapewniają komfort noszenia i ułatwiają przenoszenie

Miękkie, wygodne nauszniki zapewniają komfort słuchania przez cały dzień, a kompaktowy pałąk pasuje do każdego kształtu głowy i fryzury. Słuchawki możesz w łatwy sposób złożyć i schować do dołączonego do zestawu pokrowca, by zabierać je ze sobą wszędzie.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Najwyższa jakość brzmienia.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości pozwala w pełni delektować się cyfrową muzyką. W porównaniu ze standardem CD odznacza się większą dokładnością poszczególnych próbek i większą przepływnością. Pozwala to najwierniej oddać zamysł artystów. Usłysz każdy wdech i szmer i poczuj się jak na koncercie.

LDAC™: technologia transmisji treści audio o wysokiej rozdzielczości

Technologia LDAC™ obsługuje kilka prędkości transmisji danych zgodnie z danym środowiskiem bezprzewodowym. Umożliwia ona odtwarzanie treści audio o wysokiej rozdzielczości w niebywałej jakości dźwięku zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości przy maksymalnej szybkości transmisji danych: 990 kb/s (około trzy razy więcej danych niż w przypadku tradycyjnego przesyłania dźwięku w łączności Bluetooth®). Technologia LDAC™ zapewnia lepsze wrażenia podczas bezprzewodowego słuchania dowolnej muzyki — dźwięk jest zgodny z zamierzeniami artysty.

Odzyskaj wszystkie skompresowane pliki

System DSEE HX™ (Digital Sound Enhancement Engine HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Dzięki przywracaniu wysokich częstotliwości traconych w procesie kompresji, technologia DSEE HX™ zapewnia bogate, naturalne brzmienie cyfrowych plików audio. 

Dłuższe słuchanie do 24 godzin czasu pracy baterii

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy podróżują codziennie lub słuchają muzyki przez cały dzień. Pełne naładowanie wystarcza na 24 godzin odtwarzania muzyki lub prowadzenia rozmów. Muzyki można słuchać nawet wtedy, gdy wyczerpie się bateria. Wystarczy podłączyć dostarczany w zestawie przewód słuchawkowy.

Precyzyjne dostrajanie ustawień za pomocą telefonu

Aplikacja Sony | Headphones Connect umożliwia dostosowanie muzyki do własnego gustu przez wybór ustawień predefiniowanych lub regulację korektora. Ponadto można wybrać predefiniowane ustawienie dźwięku przestrzennego: klub, hala, arena lub scena na zewnątrz.

NFC™: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem

Technologie Near Field Communication (NFC™) i BLUETOOTH® sprawiają, że uzyskiwanie dostępu do muzyki staje się szybkie i proste. Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, wystarczy zbliżyć posiadane urządzenie z technologią NFC™ do słuchawek. Nie posiadasz urządzenia z technologią NFC™? Żaden problem. Do połączenia można też użyć technologii Bluetooth®, aktywując ją w ustawieniach swojego urządzenia.

Dane techniczne
Udaj się gdziekolwiek zechcesz we własnym stylu, z ulubionymi dźwiękami. Słuchawki h.ear on 2 Mini Wireless oferują niesamowity dźwięk o wysokiej rozdzielczości i ulepszoną transmisję strumieniową BLUETOOTH® z użyciem kodeku LDAC™. Kompaktowe i lekkie, zapewniające komfort noszenia, są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, które idealnie pasują do Twojego świata.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Dzięki technologii interpolacji DSEE HX™ pliki muzyczne brzmią niemal jak nagrania o wysokiej rozdzielczości

  • Małe wymiary i możliwość składania zapewniają komfort noszenia i ułatwiają przenoszenie

  • Technologia NFC™ do nawiązywania łączności Bluetooth® za jednym dotknięciem

  • Dostrój dźwięk dzięki aplikacji Sony | Headphones Connect

Przetwornik akustyczny
40 mm, kopułkowy
Pasmo przenoszenia
5–40 000 Hz
Długość przewodu
1,2 m

Zawartość opakowania

Pokrowiec, Przewód połączeniowy, Przewód USB

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku