h.ear on 2 Mini Wireless

Twoje kolory i kompaktowe wymiary

Znajdź swój styl i dźwięk ze słuchawkami h.ear on 2 Mini Wireless. Dźwięk o wysokiej rozdzielczości, ulepszona strumieniowa transmisja Bluetooth z LDAC i kompaktowa, składana konstrukcja to atuty tych słuchawek.

Kolorystyka serii h.ear

Hear Your Colours

Wprowadź harmonię do swojego życia dzięki słuchawkom h.ear dostępnym w wielu kolorach. Pięć unikalnych odcieni, które podkreślą Twój indywidualny styl.

Harmonia kolorów

Nowe słuchawki h.ear są dostępne w kolorach idealnie dopasowanych do Ciebie. Barwy doskonale pasują do całego spektrum odcieni i kolorów. Załóż je do swojego ulubionego stroju i zobacz, jak dobrze pasują — harmonia bez wysiłku.

Wybierz swój kolor

  • Zielony horyzont
  • Czerwony zmierzch
  • Szaro-czarny
  • Bladozłoty
  • Księżycowy niebieski

Przyjrzyj się z bliska

Obejrzyj gamę słuchawek h.ear ze wszystkich stron i wybierz model o cechach odpowiadających Twoim potrzebom.

Dopasowanie do Ciebie i Twojego stylu życia

Lekki pałąk na głowę dostosowuje się do kształtu głowy i fryzury, zapewniając możliwie jak najlepszy wygląd. Gdy nie nosisz minisłuchawek bezprzewodowych h.ear on 2, możesz je złożyć w celu łatwego przenoszenia.

Jeszcze więcej ulubionej muzyki

Prawdziwie naturalny dźwięk

Słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości lepszej niż na płycie CD, można poczuć się jak w studiu. Pasja do muzyki łączy wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — sprawiając wrażenie, że artysta występuje przed Tobą. 

LDAC

Lepszy dźwięk przesyłany przez BLUETOOTH®

Technologia LDAC pozwala przesyłać więcej danych, niż standardowa technologia łączności bezprzewodowej Bluetooth. Zapewnia to wyjątkową jakość dźwięku bliższą dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości.

Technologia optymalizacji odtwarzania DSEE HX

Odkryj na nowo muzyczne detale

Dzięki przywracaniu wysokich częstotliwości traconych w procesie kompresji, DSEE zapewnia bogate, naturalne brzmienie Twoich cyfrowych plików audio. 

Precyzyjne korygowanie dźwięku 

Darmowa aplikacja Sony | Headphones Connect pozwala na zmianę ustawień dźwięku z poziomu smartfona. Reguluj właściwości korektora, podbij poziom basu i wybierz wstępne ustawienia dźwięku, aby dostosować odtwarzanie muzyki do swoich potrzeb.

Czas pracy baterii

Cały dzień na jednym ładowaniu

Po naładowaniu można słuchać muzyki od rana do wieczora przez 24 godziny. Dostępna jest funkcja szybkiego ładowania — podłącz do zasilania na 10 minut, aby odtwarzać przez 90 minut.

Dane techniczne i charakterystyka
Znajdź swój styl i dźwięk ze słuchawkami h.ear on 2 Mini Wireless. Dźwięk o wysokiej rozdzielczości, ulepszona strumieniowa transmisja Bluetooth z LDAC i kompaktowa, składana konstrukcja to atuty tych słuchawek.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Dzięki technologii interpolacji DSEE HX™ skompresowane pliki muzyczne brzmią niemal jak nagrania o wysokiej rozdzielczości

  • Małe wymiary i możliwość składania zapewniają komfort noszenia i ułatwiają przenoszenie

  • Technologia NFC™ do nawiązywania łączności Bluetooth® za jednym dotknięciem

  • Dostrój dźwięk dzięki aplikacji Sony | Headphones Connect

Przetwornik akustyczny
40 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW)
S-Master HX
NIE
DSEE HX
TAK
Wejścia
Micro USB, mini jack stereo
Pasmo przenoszenia
5–40 000 Hz (JEITA)
Pasmo przenoszenia (komunikacja Bluetooth®)
20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz) / 20–40 000 Hz (próbkowanie LDAC 96 kHz, 990 kb/s)
Praca w trybie pasywnym
TAK
NFC
TAK
Długość przewodu
Około 1,2 m

Zawartość opakowania

Pokrowiec, Przewód połączeniowy, Przewód USB

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy