Przejdź do treści
SŁUCHAWKI

Słuchawki bezprzewodowe CH700N z systemem eliminacji hałasu

WH-CH700N

Słuchawki bezprzewodowe CH700N z systemem eliminacji hałasu: obraz

bluegrayblack

Słuchawki bezprzewodowe CH700N z systemem eliminacji hałasu: obrazy
Słuchawki bezprzewodowe CH700N z systemem eliminacji hałasu: obrazy
Słuchawki bezprzewodowe CH700N z systemem eliminacji hałasu: obrazy
Słuchawki bezprzewodowe CH700N z systemem eliminacji hałasu: obrazy
Słuchawki bezprzewodowe CH700N z systemem eliminacji hałasu: obrazy

Cechy

Cyfrowa redukcja hałasów 

Eliminacja niepożądanych szumów dzięki technologii bezprzewodowej redukcji hałasów.

Funkcja AINC uruchamiana za pomocą jednego dotknięcia odpowiada za słuchanie muzyki bez szumów

Naciśnij i przytrzymaj przycisk wyciszania hałasów, aby włączyć tryb inteligentnej redukcji hałasów (AINC) i dostosować redukcję szumów otoczenia. Hałas w tle jest analizowany i regulowany dla optymalnej wydajności w samolotach i innych hałaśliwych miejscach. 

Bezprzewodowa, strumieniowa transmisja przez łącze Bluetooth®

Odtwarzanie muzyki jest także możliwe bez żadnych kabli: przez łącze Bluetooth®. Z tymi słuchawkami obsługującymi technologię Bluetooth® możesz sparować smartfon lub tablet. Możesz nawet rozpocząć odtwarzanie muzyki, pomijać utwory i regulować głośność bezpośrednio w słuchawkach bez dotykania urządzenia lub wyjmowania go z kieszeni czy torby.

NFC™: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem

Technologia NFC™ (Near Field Communication) eliminuje skomplikowane konfigurowanie połączeń. Wybrane modele z technologią NFC™ można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie i w ten sposób nawiązać połączenie oraz rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie przez łącze Bluetooth®. Nie masz dostępu do technologii NFC™? Żaden problem. Połączenie słuchawek przez Bluetooth® można także nawiązać ręcznie, wybierając odpowiednie ustawienia w menu.

Dłuższe słuchanie – maksymalnie 35 godzin pracy i szybkie ładowanie 

Muzyka może grać przez cały dzień. Wewnętrzny akumulator litowy wystarcza na maks. 35 godziny słuchania (zależnie od ustawień muzyki) i jest przystosowany do ładowania przez port USB. Szybkie ładowanie zapewnia 60 minut odtwarzania na każde 10 minut ładowania.

Wyraźny dźwięk dzięki przetwornikom o średnicy 40mm   

Możesz słuchać ulubionych utworów w możliwie najwyższej jakości dzięki przetwornikom kopułkowym o średnicy 40 mm, które zapewniają dynamiczny dźwięk płynący z lekkich, kompaktowych słuchawek.

Technologia DSEE przywraca szczegółowość muzyki cyfrowej

Wyższa jakość dźwięku z poddanych kompresji plików muzycznych. Stosowanie kompresji usuwa z dźwięku składowe o wysokich częstotliwościach, które decydują o szczegółowości i bogactwie muzyki. System DSEE (Digital Sound Enhancement Engine – system cyfrowego wzbogacania dźwięku) przywraca te składowe, dzięki czemu brzmienie utworów staje się zbliżone do pierwotnego nagrania.

Aplikacja Sony | Headphones Connect dla systemu Android

Dostrój słuchawki do idealnego dźwięku dzięki bezpłatnej aplikacji Sony| Headphone Connect dla systemu Android. Reguluj poziomy dźwięku i tryby cyfrowych częstotliwości dzięki wielu wstępnym ustawieniom korektora EQ i możliwości łatwego skonfigurowania ich ze smartfona. Technologia VPT (ang. Virtualphones Technology) symuluje styl dźwięku charakterystyczny dla sceny na zewnątrz, klubu, hali lub areny.

Pobierz z Google Play

Aplikacja Sony I Headphones Connect dla systemu iOS

Dostrój słuchawki do idealnego dźwięku dzięki bezpłatnej aplikacji Sony| Headphone Connect dla systemu iOS. Reguluj poziomy dźwięku i tryby cyfrowych częstotliwości dzięki wielu wstępnym ustawieniom korektora EQ i możliwości łatwego skonfigurowania ich ze smartfona. Technologia VPT (ang. Virtualphones Technology) symuluje styl dźwięku charakterystyczny dla sceny na zewnątrz, klubu, hali lub areny.

Pobierz z App Store

Wbudowany mikrofon do telefonowania bez użycia rąk i wydawania poleceń asystentowi głosowemu

Słuchawki WH-CH700N zostaną zoptymalizowane pod kątem Asystenta Google wraz z aktualizacją. Zadawaj pytania i wydawaj polecenia – to twój osobisty Asystent Google, zawsze gotowy pomóc. Porozmawiaj ze znajomymi, nawet nie wyciągając telefonu z kieszeni lub torby. Wbudowany mikrofon wysokiej jakości zapewnia wolne ręce w czasie rozmowy

Słuchaj muzyki bez przerwy dzięki przewodowi 

Podczas korzystania z dołączonego przewodu można używać słuchawek z funkcją redukcji hałasu do nawet 50 godzin.

Obrotowa konstrukcja ułatwiająca podróżowanie

Te słuchawki możesz zabrać wszędzie. Dzięki składanym na płasko nausznikom słuchawki z łatwością mieszczą się w torbie lub walizce.

Dane techniczne
Bezprzewodowe słuchawki z redukcją hałasów do długiego korzystania. Naciśnij i przytrzymaj przycisk tłumienia hałasów, aby uaktywnić funkcję AINC i dostosować redukcję szumów otoczenia. Dodatkowo dzięki korzystaniu z przewodu możesz odtwarzać muzykę przez 50 godzin.
  • Tryb redukcji hałasów dostosowuje się do środowiska dzięki funkcji AINC uruchamianej za pomocą jednego dotknięcia

  • Technologia NFC™ umożliwiająca bezprzewodowe łączenie urządzeń BLUETOOTH® za jednym dotknięciem

  • Możliwość długiego słuchania dzięki nawet 35-godzinnemu czasowi pracy i szybkiemu ładowaniu

  • Bardziej szczegółowy dźwięk dzięki przetwornikowi 40 mm

  • Wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów telefonicznych i korzystania z asystenta głosowego

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku