Przejdź do treści
Słuchawki bezprzewodowe CH500: obrazy
Słuchawki bezprzewodowe CH500: obrazy
Słuchawki bezprzewodowe CH500: obrazy
Słuchawki bezprzewodowe CH500: obrazy
Słuchawki bezprzewodowe CH500: obrazy

Cechy

Bezprzewodowa, strumieniowa transmisja przez łącze Bluetooth®

Odtwarzanie muzyki jest także możliwe bez żadnych kabli: przez łącze Bluetooth®. Kiedy bezprzewodowo sparujesz swój smartfon lub tablet z tymi słuchawkami możesz nie tylko słuchać muzyki, lecz także regulować głośność, a nawet wybierać utwory do odtworzenia.

NFC™: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem

Technologia NFC™ (Near Field Communication) eliminuje skomplikowane konfigurowanie połączeń. Wybrane modele z technologią NFC™ można po prostu przyłożyć do symbolu N na obudowie i w ten sposób nawiązać połączenie oraz rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie przez łącze Bluetooth®. Nie masz dostępu do technologii NFC™? Żaden problem. Połączenie Bluetooth® można także nawiązać ręcznie, wybierając odpowiednie ustawienia w menu.

Bateria tych bezprzewodowych słuchawek starcza na 20 godzin pracy

Możliwość odtwarzania utworów przez cały dzień. Wewnętrzny akumulator litowy wystarcza na nawet 20 godzin bezprzewodowej pracy i jest przystosowany do ładowania przez port Micro USB.

Wyraźny dźwięk dzięki przetwornikom o średnicy 30 mm

Możesz słuchać ulubionych utworów w możliwie najwyższej jakości dzięki przetwornikom kopułkowym o średnicy 30 mm, które zapewniają dynamiczny dźwięk płynący z lekkich, kompaktowych słuchawek.

Obrotowa konstrukcja ułatwiająca podróżowanie

Te słuchawki możesz zabrać wszędzie. Obrotowa konstrukcja ułatwia proste i bezpieczne przechowywanie ich podczas podróży. Dzięki składanym na płasko nausznikom słuchawki z łatwością mieszczą się w torbie lub walizce.

Wbudowany mikrofon do telefonowania bez użycia rąk i wydawania poleceń asystentowi głosowemu

Porozmawiaj ze znajomymi i wydawaj polecenia asystentom głosowym, nawet nie wyciągając telefonu z kieszeni lub torby. Naciśnij i przytrzymaj przycisk odtwarzania na swoich słuchawkach, aby aktywować asystenta głosowego systemu Android lub iOS i łatwo wykonywać połączenia bez użycia rąk dzięki wysokiej jakości wbudowanemu mikrofonowi.

Różne kolory

Wybierz odpowiedni dla siebie kolor. Wybierz jeden z kolorów: czarny, szary lub niebieski.

Dane techniczne
Bezprzewodowe słuchawki stworzone do słuchania przez cały dzień. Bez wysiłku przesyłaj strumieniowo za pośrednictwem połączenia Bluetooth® dzięki technologii NFC™ uruchamianej jednym dotknięciem i słuchaj muzyki przez nawet 20 godzin bez przerwy. Przetwornik akustyczny o średnicy 30 mm gwarantuje głębokie basy, a kompatybilność ze smartfonem przy użyciu asystenta głosowego ułatwia wykonywanie rozmów bez użycia rąk.
  • Technologia NFC™ ułatwiająca łączenie urządzeń Bluetooth®

  • Przetwornik akustyczny 30 mm

  • Czas odtwarzania do 20 godzin

  • Łatwe telefonowanie bez użycia rąk i wydawanie poleceń asystentowi głosowemu za pomocą mikrofonu

  • Obrotowa konstrukcja ułatwiająca transport

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku