WH-1000XM3

TYLKO MUZYKA. NIC INNEGO.

Słuchawki WH-1000XM3 mają jeszcze bardziej zaawansowany system redukcji hałasu. Dzięki inteligentnym funkcjom, dostosowującym ustawienia do otoczenia, możesz słuchać muzyki w większej ciszy.

SŁUCHAWKI

WH-1000XM3 – bezprzewodowe słuchawki z systemem redukcji hałasu

WH-1000XM3
WH-1000XM3 – bezprzewodowe słuchawki z systemem redukcji hałasu: obraz

silverblack

Poznaj nowy poziom ciszy

Sprawdź, jak to jest słuchać jedynie muzyki dzięki udoskonalonemu systemowi redukcji hałasu. Zobacz też, jak inteligentne mogą być słuchawki – poznaj zaawansowaną technologię redukcji hałasu, np. Adaptive Sound Control, wygodne funkcje, takie jak Quick Attention, asystenta głosowego i sterowanie dotykowe.

Wszechogarniająca cisza

Dzięki zaawansowanemu systemowi redukcji hałasu możesz uciec od zgiełku miasta. W słuchawkach WH-1000XM3 zastosowaliśmy najbardziej zaawansowaną technologię redukcji hałasu z procesorem QN1 HD. Dodatkowym atutem są doskonale przylegające nauszniki.

Więcej mocy = jeszcze mniej hałasu

Nowy procesor QN1 HD znacznie zwiększa efektywność systemu redukcji hałasu. Dedykowany procesor NC to pewność, że jakość muzyki nigdy nie ucierpi z powodu wydajności procesora.

Procesor do osłabiania hałasów
Jeszcze lepsza redukcja hałasu

Większość słuchawek z systemem redukcji hałasu ma za zadanie redukować hałas pojazdów podczas podróży. Słuchawki WH-1000XM3 nie są tutaj wyjątkiem, ale świetnie sprawdzają się, blokując również inne dźwięki, np. głosy i gwar miasta.

Brak przewodów, doskonały dźwięk bez zakłóceń

Technologia LDAC umożliwia przesyłanie trzy razy większej ilości danych (przy maks. szybkości transmisji 990 kb/s) niż bezprzewodowe połączenie dźwiękowe BLUETOOTH®, dzięki czemu można się cieszyć dźwiękiem o jakości zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości przesyłanego połączeniem przewodowym.

Przetwornik akustyczny 40 mm
Dźwięk, w który uwierzysz

Wzmacniacz zintegrowany z procesorem QN1 HD z najlepszym w swojej klasie współczynnikiem sygnału do zakłóceń i niskim poziomem zakłóceń przy urządzeniach przenośnych zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Dzięki 40-milimetrowym przetwornikom z ciekłokrystaliczną polimerową membraną (LCP) słuchawki radzą sobie z mocnymi rytmami i reprodukują pełny zakres częstotliwości do 40 kHz.

Odzyskaj wszystkie skompresowane pliki

System DSEE HX™ poprawia brzmienie skompresowanych plików muzycznych, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Przywracając wysokie częstotliwości tracone w procesie kompresji, zapewnia bogate, naturalne brzmienie cyfrowych plików audio.

Wykres kompresji DSEE HX
Inteligentne słuchanie dzięki funkcji SENSE ENGINE, która automatycznie dostosowuje ustawienia do warunków

Zobacz, jak ustawienia Adaptive Sound Control automatycznie wykrywają Twoją aktywność, taką jak podróżowanie, chodzenie czy czekanie i odpowiednio dostosowują ustawienia dźwięków otoczenia. Dzięki funkcji Quick Attention możesz rozmawiać bez zdejmowania słuchawek – wystarczy dotknąć obudowy, aby zmniejszyć głośność i bez problemu prowadzić rozmowę. 

Automatyczne dostosowywanie głośności otoczenia do wykrytej aktywności
Mężczyzna podróżujący taksówką
Gdy podróżujesz

Podróżuj bez zakłóceń i zatrać się w muzyce bez hałasu otoczenia. 

Mężczyzna na lotnisku
Gdy idziesz

Nie trać kontaktu z otoczeniem – gdy idziesz chodnikiem lub jesteś w biurze – bez wyłączania muzyki.

Mężczyzna oczekujący komunikatu
Gdy czekasz

Usłysz ważne komunikaty podczas oczekiwania z wytłumionym hałasem otoczenia.  

Logo SENSE ENGINE™
Dźwięk na miarę Twoich potrzeb

SENSE ENGINE™ umożliwia regulację głośności muzyki jednym dotknięciem.

Logo aplikacji Sony I Headphones Connect
Aplikacja Sony I Headphones Connect

Pobierz aplikację Sony I Headphones Connect, aby korzystać z funkcji inteligentnego słuchania za pomocą ustawień Adaptive Sound Control, kontrolować ustawienia dźwięków otoczenia i dostosowywać poziom głośności przy użyciu korektora.

Szybkie przełączanie
Szybkie przełączanie jednym dotknięciem

Rozmawiaj bez zdejmowania słuchawek. Wystarczy dotknąć obudowy, aby zmniejszyć głośność i bez problemu prowadzić rozmowę.

Kontrola dźwięków otoczenia
Usłysz to, co ważne z kontrolą dźwięków otoczenia

Dostosuj dźwięk otoczenia, korzystając z aplikacji Sony | Headphones Connect, aby usłyszeć niezbędne dźwięki podczas słuchania w ruchu.

Korektor

Znajdź idealne ustawienia dla każdego utworu, korzystając z ustawień wstępnych, łatwo dostosowujących się do Twoich preferencji – użyj aplikacji Sony | Headphones Connect.

Wirtualny dźwięk przestrzenny

Zatrać się w dźwiękach, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Ciesz się dźwiękiem zoptymalizowanym pod kątem różnych warunków odsłuchowych, w tym: na świeżym powietrzu, scenach, w klubach, halach i arenach.

Kontrola pozycji dźwięku

Wybierz, gdzie chcesz skierować swój dźwięk, podobnie jak w przypadku głośnika bezprzewodowego.

Wygoda przez cały dzień

Bardzo miękkie nauszniki z pianki poliuretanowej zapewniają równe rozłożenie nacisku i lepsze dopasowanie (dzięki większej powierzchni kontaktu z ciałem). Jeszcze większą wygodę zapewnia większa i bardziej ergonomiczna przestrzeń na uszy. A dzięki zmniejszonej wadze nie poczujesz, że masz je na głowie.

Inteligentniejsze od przeciętnych słuchawek

Wszystko w zasięgu ręki. Możesz odbierać połączenia dwukrotnym dotknięciem lub zmieniać utwory, regulować głośność i nawiązywać połączenia, przesuwając po panelu. Aby aktywować asystenta głosowego, wystarczy przytrzymać przycisk.

Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanie

Czas pracy baterii wynosi 30 godzin, więc starczy Ci energii nawet na dłuższe wycieczki. A jeśli musisz szybko się podładować, po 10-minutowym ładowaniu za pomocą opcjonalnego zasilacza sieciowego masz mocy na 5 godzin.

Obrotowy mechanizm umożliwiający złożenie
Obrotowy mechanizm umożliwiający złożenie

Nauszniki mają mechanizm obrotowy, dzięki czemu można je schować do etui małych rozmiarów.

Etui z przewodem
Etui z przewodem

Dołączone do zestawu etui jest odporne i zawiera przewód do słuchania.

Tak wciągające. Tak realistyczne.

Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie lub w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.

Te słuchawki pozwolą Ci usłyszeć, jak działa technologia 360 Reality Audio.

Artist_connection
Pobierz apkę Artist Connection i słuchaj próbnych utworów z odtwarzacza demo

Dane techniczne i charakterystyka

Słuchawki WH-1000XM3 mają jeszcze bardziej zaawansowany system redukcji hałasu. Dzięki inteligentnym funkcjom, dostosowującym ustawienia do otoczenia, możesz słuchać muzyki w większej ciszy.
  • Procesor QN1 HD do redukcji hałasów umożliwia słuchanie bez zakłóceń

  • Automatyczny optymalizator osobisty NC, optymalizacja ciśnienia atmosferycznego

  • Wygodna komunikacja bezprzewodowa dzięki technologiom BLUETOOTH® i NFC

  • Funkcja inteligentnego słuchania sterowana za pomocą ustawień Adaptive Sound Control automatycznie dostosuje dźwięki otoczenia do aktywności

  • Dźwięk najwyższej jakości dzięki technologiom DSEE HX™ i LDAC

Przetwornik akustyczny
40 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW)
DSEE HX
Tak
Wejścia
Mini jack stereo
Pasmo przenoszenia
4Hz-40 000Hz
Pasmo przenoszenia (komunikacja Bluetooth®)
20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz) / 20–40 000 Hz (próbkowanie LDAC 96 kHz, 990 kb/s)
Pasmo przenoszenia (tryb aktywny) 
4Hz-40 000Hz
Praca w trybie pasywnym
Tak
NFC
Tak
Długość przewodu
Przewód słuchawkowy (około 1,2m, przewody OFC, pozłacany wtyk mini stereo)

Zawartość opakowania

Torba, Przejściówka umożliwiająca użycie w czasie lotu, Przewód słuchawkowy (ok. 1,2 m), Przewód USB: Type-C™ (ok. 20 cm)

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje i nagrody

Co mówią użytkownicy