WH-1000XM3

TYLKO MUZYKA. NIC INNEGO.

W słuchawkach WH-1000XM3 jeszcze bardziej udoskonaliliśmy naszą wiodącą technologię osłabiania zewnętrznego hałasu. Dzięki inteligentnym funkcjom, które dostosowują ustawienia do warunków otoczenia, możesz słuchać muzyki w jeszcze większej ciszy.

SŁUCHAWKI

Słuchawki bezprzewodowe WH-1000XM3 z systemem redukcji hałasu

WH-1000XM3

Słuchawki bezprzewodowe WH-1000XM3 z systemem redukcji hałasu: obraz

silverblack

Poznaj nowy poziom ciszy

Zobacz, jak to jest słuchać tylko muzyki dzięki funkcji osłabiania hałasu, która blokuje hałas jak nigdy dotąd. Zobacz też, jak inteligentne mogą być słuchawki – poznaj zaawansowaną technologię osłabiania zewnętrznych hałasów, np. Adaptive Sound Control, wygodne funkcje, takie jak Quick Attention, asystenta głosowego i sterowanie dotykiem.

Wszechogarniająca cisza

Dzięki funkcji osłabiania zewnętrznego hałasu zgiełk miasta możesz zostawić za sobą . W słuchawkach WH-1000XM3 zastosowaliśmy najbardziej zaawansowaną technologię osłabiania hałasu z procesorem QN1 HD. Mają też doskonale przylegające nauszniki.

Więcej mocy = jeszcze mniej hałasu

Nowy procesor QN1 HD znacznie zwiększa efektywność funkcji osłabiania hałasu. Dedykowany procesor NC to pewność, że jakość muzyki nigdy nie ucierpi z powodu wydajności procesora.

Procesor do osłabiania hałasów

Blokuj więcej hałasu

Większość słuchawek osłabiających zewnętrzne hałasy ma za zadanie blokować hałas pojazdów podczas podróży. Słuchawki WH-1000XM3 nie są tutaj wyjątkiem, ale dobrze blokują również inne hałasy, np. głosy i gwar miasta.

  • Optymalizacja ciśnienia atmosferycznego
  • Osobisty optymalizator NC

Brak przewodów, doskonały dźwięk bez zakłóceń

Technologia LDAC umożliwia przesyłanie trzy razy większej ilości danych (przy maks. szybkości transmisji 990 kb/s) niż bezprzewodowe połączenie dźwiękowe BLUETOOTH®, dzięki czemu można się cieszyć dźwiękiem o jakości zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości przesyłanego połączeniem przewodowym.

Przetwornik akustyczny 40 mm

Dźwięk, w który uwierzysz

Wzmacniacz zintegrowany z procesorem QN1 HD z najlepszym w swojej klasie współczynnikiem sygnału do zakłóceń i niskim poziomem zakłóceń przy urządzeniach przenośnych zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Dzięki 40-milimetrowym przetwornikom z ciekłokrystaliczną polimerową membraną (LCP) słuchawki radzą sobie z mocnymi rytmami i reprodukują pełny zakres częstotliwości do 40 kHz.

Odzyskaj wszystkie skompresowane pliki

System DSEE HX™ poprawia brzmienie skompresowanych plików muzycznych, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Przywracając wysokie częstotliwości tracone w procesie kompresji, zapewnia bogate, naturalne brzmienie cyfrowych plików audio.

Wykres kompresji DSEE HX

Inteligentne słuchanie dzięki funkcji SENSE ENGINE, która automatycznie dostosowuje ustawienia do warunków

Zobacz, jak ustawienia Adaptive Sound Control automatycznie wykrywają Twoją aktywność, taką jak podróżowanie, chodzenie czy czekanie i odpowiednio dostosowują ustawienia dźwięków otoczenia. Dzięki funkcji Quick Attention możesz rozmawiać bez zdejmowania słuchawek – wystarczy dotknąć obudowy, aby zmniejszyć głośność i bez problemu prowadzić rozmowę. 

Automatyczne dostosowywanie głośności otoczenia do wykrytej aktywności

Mężczyzna podróżujący taksówką

Podróże 

Podróżuj bez zakłóceń i zatrać się w muzyce bez hałasu otoczenia. 

Mężczyzna na lotnisku

Gdy idziesz

Bądź świadom wszystkiego, co dzieje się wokół ciebie – od ulicy po biuro – a jednocześnie ciesz się muzyką. 

Mężczyzna oczekujący komunikatu

Gdy czekasz

Usłysz ważne komunikaty podczas oczekiwania z wytłumionym hałasem otoczenia.  

Logo SENSE ENGINE™

Dźwięk na miarę Twoich potrzeb

SENSE ENGINE™ umożliwia regulację głośności muzyki jednym dotknięciem.

Logo aplikacji Sony I Headphones Connect

Aplikacja Sony I Headphones Connect

Pobierz aplikację Sony I Headphones Connect, aby korzystać z funkcji inteligentnego słuchania za pomocą ustawień Adaptive Sound Control, kontrolować ustawienia dźwięków otoczenia i dostosowywać poziom głośności przy użyciu korektora.

Szybkie przełączanie

Połącz jednym dotknięciem: szybkie przełączanie

Rozmawiaj bez zdejmowania słuchawek. Wystarczy dotknąć obudowy, aby zmniejszyć głośność i bez problemu prowadzić rozmowę.

Kontrola dźwięków otoczenia

Usłysz to, co ważne z kontrolą dźwięków otoczenia

Dostosuj dźwięk otoczenia, korzystając z aplikacji Sony | Headphones Connect, aby usłyszeć niezbędne dźwięki podczas słuchania w ruchu.

Korektor

Znajdź idealne ustawienia dla każdego utworu, korzystając z ustawień wstępnych, łatwo dostosowujących się do Twoich preferencji – użyj aplikacji Sony | Headphones Connect.

Wirtualny dźwięk przestrzenny

Zatrać się w dźwiękach, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Ciesz się dźwiękiem zoptymalizowanym pod kątem różnych warunków odsłuchowych, w tym: na świeżym powietrzu, scenach, w klubach, halach i arenach.

Kontrola pozycji dźwięku

Wybierz, gdzie chcesz skierować swój dźwięk, podobnie jak w przypadku głośnika bezprzewodowego.

Wygoda przez cały dzień

Bardzo miękkie nauszniki z pianki poliuretanowej zapewniają równe rozłożenie nacisku i lepsze dopasowanie (dzięki większej powierzchni kontaktu z ciałem). Jeszcze większą wygodę zapewnia większa i bardziej ergonomiczna przestrzeń na uszy. A dzięki zmniejszonej wadze nie poczujesz, że masz je na głowie.

Inteligentniejsze od przeciętnych słuchawek

Wszystko w zasięgu ręki. Możesz odbierać połączenia dwukrotnym dotknięciem lub zmieniać utwory, regulować głośność i nawiązywać połączenia, przesuwając po panelu. Aby aktywować asystenta głosowego, wystarczy przytrzymać przycisk.

  • Asystent głosowy
  • Wolne ręce podczas rozmów telefonicznych
  • Sterowanie w zasięgu ręki

Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanie

Czas pracy baterii wynosi 30 godzin, więc starczy Ci energii nawet na dłuższe wycieczki. A jeśli musisz szybko się podładować, po 10-minutowym ładowaniu za pomocą opcjonalnego zasilacza sieciowego masz mocy na 5 godzin.

Obrotowy mechanizm umożliwiający złożenie

Obrotowy mechanizm umożliwiający złożenie

Nauszniki mają mechanizm obrotowy, dzięki czemu można je schować do etui małych rozmiarów.

Etui z przewodem

Etui z przewodem

Dołączona do zestawu torba jest odporna i zawiera przewód do słuchania.

Dane techniczne i charakterystyka
W słuchawkach WH-1000XM3 jeszcze bardziej udoskonaliliśmy naszą wiodącą technologię osłabiania zewnętrznego hałasu. Dzięki inteligentnym funkcjom, które dostosowują ustawienia do warunków otoczenia, możesz słuchać muzyki w jeszcze większej ciszy.
  • Procesor QN1 HD do redukcji hałasów umożliwia słuchanie bez zakłóceń

  • Automatyczny optymalizator osobisty NC, optymalizacja ciśnienia atmosferycznego

  • Wygodna komunikacja bezprzewodowa dzięki technologiom BLUETOOTH® i NFC

  • Funkcja inteligentnego słuchania sterowana za pomocą ustawień Adaptive Sound Control automatycznie dostosuje dźwięki otoczenia do aktywności

  • Dźwięk najwyższej jakości dzięki technologiom DSEE HX™ i LDAC

Przetwornik akustyczny
40 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW)
DSEE HX
TAK
Wejścia
Mini jack stereo
Pasmo przenoszenia
4Hz-40 000Hz
Pasmo przenoszenia (komunikacja Bluetooth®)
20–20 000 Hz (próbkowanie 44,1 kHz) / 20–40 000 Hz (próbkowanie LDAC 96 kHz, 990 kb/s)
Pasmo przenoszenia (tryb aktywny) 
4Hz-40 000Hz
Praca w trybie pasywnym
TAK
NFC
TAK
Długość przewodu
Przewód słuchawkowy (około 1,2m, przewody OFC, pozłacany wtyk mini stereo)

Zawartość opakowania

Torba, Przejściówka umożliwiająca użycie w czasie lotu, Przewód słuchawkowy (ok. 1,2 m), Przewód USB: Type-C™ (ok. 20 cm)

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje i nagrody

Co mówią użytkownicy