SŁUCHAWKI MDR-Z7 

Pełne dane techniczne i charakterystyka

MDR-Z7

Wymiary i waga

Waga
335 g (bez przewodu)

Cechy ogólne

Typ zamknięty
TAK
Przetwornik akustyczny
70 mm, dynamiczny, kopułkowy
Typ osłaniający uszy (circum aural)
TAK
Typ dynamiczny
TAK
Magnes
Magnes neodymowy
Impedancja (omów)
70Ω (1 kHz)
Pasmo przenoszenia
4–100 000 Hz
Czułości (dB/mW)
102 dB/mW
Typ przewodu
Rozgałęźny (odłączany)
Długość przewodu
2 m (przewód do połączenia symetrycznego), 3 m (przewód połączeniowy)
Wtyk
Pozłacany mini
Sposób noszenia
Nauszne, Opaska Na Głowę

Zawartość opakowania

  • Karta gwarancyjna
  • Instrukcja obsługi
  • Przejściówka UniMatch
  • Przewód słuchawkowy (około 3 m)
  • Symetryczny przewód słuchawkowy (około 2 m)
Placeholder

Cechy

MDR-Z7: słuchawki: obraz

Ciesz się muzyką zgodnie z intencjami jej twórców dzięki dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości 

Wynieś swoją cyfrową kolekcję muzyki na inny poziom z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości. Przez konwersję muzyki analogowej na cyfrową w szybszym tempie niż CD (24-bit / 192 kHz, a nie 16-bit / 44,1 kHz) wysoka rozdzielczość dźwięku pozwala uzyskać jakość nagrania bliską oryginalnemu nagraniu studyjnemu i wizji wykonawcy.

MDR-Z7: słuchawki: obraz

Ogromne przetworniki HD zapewniają wspaniały dźwięk

Potężne 70-milimetrowe przetworniki HD przetwarzają muzykę, zachowując precyzję każdej nuty bez względu na to, jak wysoko podkręcisz głośność. Ze względu na swój duży rozmiar, przetworniki wytwarzają w nausznikach efekt płaskiej fali, który zapobiega opóźnieniom refleksji i minimalizuje straty dźwięku. Możesz więc usłyszeć wszystkie emocje i energię pierwotnego nagrania poprzez dynamiczne basy i krystalicznie czyste wysokie tony. 

MDR-Z7: słuchawki: obraz

Szerokie pasmo przenoszenia zapewnia pełny zakres dźwięku

Szerokie pasmo przenoszenia — od 4 Hz do 100 kHz — umożliwia słuchanie wielu współczesnych gatunków muzycznych. Dolny kraniec pasma przenoszenia (4 Hz) gwarantuje duży zapas nawet dla najgłębszych dźwięków basowych. Na najwyższym paśmie częstotliwości (100 kHz) docenisz wokalizy, subtelną harmonikę i tonalność, dodające muzyce więcej życia i realizmu.

MDR-Z7: słuchawki: obraz

Wysoka czułość dla czystości przekazu

Słuchawki mają aż 102 dB/mW czułości, dzięki czemu efektywnie przetwarzają prąd elektryczny na sygnały akustyczne. Oznacza to, że przy słuchaniu muzyki z określonego źródła i przy ustalonym poziomie głośności całe pasmo częstotliwości brzmi wyraźniej niż w słuchawkach o niższej czułości.  

MDR-Z7: słuchawki: obraz

Powlekana aluminium membrana LCP dla większej precyzji

Pokryta aluminium membrana z ciekłych kryształów polimerowych daje bardziej spójny i precyzyjny dźwięk w całym zakresie częstotliwości niż konwencjonalny przetwornik LCP. Energia dźwięku utracona podczas transmisji do obudowy słuchawek została ujednolicona w celu zapewnienia autentycznego przekazu. Spodoba Ci się również bardziej płaskie przenoszenie częstotliwości, nawet kiedy słuchasz muzyki o ultrakrótkich częstotliwościach w wysokiej rozdzielczości. 

MDR-Z7: słuchawki: obraz

Konstrukcja z zamkniętą tylną częścią szczelnie otacza dźwięk

Konstrukcja z zamkniętą tylną częścią otacza ucho, umożliwiając pełne zanurzenie się w muzyce. Dźwięki są odbijane w kierunku uszu, więc wychwycisz nawet najsubtelniejsze brzmienie. Taka konstrukcja przyczynia się również do lepszej reprodukcji linii basu. Dzięki niej wyraźnie odczujesz każde uderzenie. 

MDR-Z7: słuchawki: obraz

Zrównoważony dźwięk redukuje przesłuchy

Dzięki zrównoważonemu 4-przewodowemu połączeniu i srebro-miedzianemu podwójnemu przewodowi ulepszono separację kanałów dźwięku, uzyskując w rezultacie lepszy dźwięk. W przeciwieństwie do tradycyjnych słuchawek wyposażonych w tylko jeden przewód do uziemienia, na ten przewód składają się lewe, prawe i niezależne uziemienie, dzięki czemu usłyszysz mniej zniekształceń i przesłuchów. 

MDR-Z7: słuchawki: obraz

Wyprodukowano w Japonii dla zapewnienia najwyższej jakości 

W Japonii produkty Sony są synonimem doskonałej jakości i działania. Do produkcji słuchawek przesuwających granice czystości dźwięku wykorzystywane są tylko najlepsze komponenty i technologie produkcji. 

MDR-Z7: słuchawki: obraz

Całkowicie metalowa konstrukcja zapewnia stabilność dźwięku

Wykonane z metalu wysokiej gęstości, te słuchawki tłumią niepożądane wibracje i utrzymują stabilność dźwięku. Metalowa obudowa rezonuje mniej niż korpusy wykonane z tradycyjnych materiałów, co daje w rezultacie wyraźniejsze tony średnie do wysokich i łagodniejsze dźwięki o niskiej częstotliwości. Metalowy zaczep, trzon i zawias zapewniają doskonałą trwałość. Dla wygody lekki i elastyczny metalowy pałąk można łatwo regulować, aby idealnie dopasować go do głowy. 

MDR-Z7: słuchawki: obraz

Luksusowe skórzane nauszniki dla pełnego komfortu

Niezwykle wygodne, dopasowujące się do uszu miękkie nauszniki ze skóry Gładkie materiały i bezszwowe przeszycia tworzą harmonijne połączenie wygody i trwałości na długie godziny słuchania.

MDR-Z7: słuchawki: obraz

Dzięki zgodności z wzmacniaczem PHA-3 można usłyszeć dźwięk o wysokiej rozdzielczości 

W dal z twoją muzyką Opcjonalny przenośny wzmacniacz słuchawkowy DAC PHA-3 odbiera sygnał cyfrowy z komputera, smartfonu lub odtwarzacza Walkman® i konwertuje go na wyjście analogowe w celu wzmocnienia. Jeden z pierwszych na świecie wzmacniaczy słuchawkowych wspierających 384kHz / 32-bit PCM, DSD (5,6 MHz) i zrównoważony sygnał wyjściowy audio stanowi idealne połączenie z tymi słuchawkami.