MDR-Z7: słuchawki: obrazy
MDR-Z7: słuchawki: obrazy
MDR-Z7: słuchawki: obrazy
MDR-Z7: słuchawki: obrazy
MDR-Z7: słuchawki: obrazy
Tak jak chcieli artyści

Ciesz się najbardziej subtelnymi niuansami dźwięku studyjnej jakości, lepszej niż na płycie CD, dzięki High-Resolution Audio. Pasja do muzyki połączyła wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — masz więc wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

Autentyczny, ujmujący dźwięk

Najlepszy dźwięk i wygoda dla miłośników muzyki

Nasze flagowe słuchawki wytwarzają dźwięki o wysokiej częstotliwości do 100 kHz — to nowatorstwo w dziedzinie technologii słuchawek. Przetwornik 70 mm HD jest wyposażony w membrany z ciekłych kryształów polimerowych i jest w całości wykonany z metalu. Dzięki temu otrzymujesz czystość potrzebną do tego, by rozkoszować się dźwiękiem o wysokiej częstotliwości i muzyką, dzięki której poczujesz się niczym na koncercie na żywo.

Przetwornik 70 mm
Poczuj więcej

Ciesz się najwyższej jakości precyzją i najbardziej subtelną dynamiką z potężnego przetwornika 70 mm.

Bardzo szerokie pasmo przenoszenia
Uzyskaj większą głębię

Słuchaj krystalicznie czystych tonów wysokich i głębokich tonów z szerokiego, obejmującego nawet 100 Khz zakresu częstotliwości.

Duża czułość: 102 dB/mW
Uzyskaj wyraziste dźwięki

Duża, wynosząca 102 dB/mW czułość umożliwia słuchanie głośnego i wyraźnego dźwięku z dowolnego zestawu muzycznego lub urządzenia przenośnego.

Absolutna czystość dźwięku

Bezkompromisowe dążenie do perfekcji

Odkryj prawdziwy dźwięk wraz z pełnią emocji i energii oryginalnych nagrań. Duży przetwornik 70 mm HD nadaje moc Twojej muzyce, zapewniając precyzję każdej nuty, nawet przy większej głośności.

Wierny dźwięk z powlekanych aluminium membran LCP

Membrany z polimeru ciekłokrystalicznego (LCP), w których wykorzystana jest powłoka z aluminium, pozwalają dokładniej niż zwykłe przetworniki akustyczne LCP zreprodukować pełne pasmo częstotliwości.

Dźwięk fali sferycznej
Dźwięk fali sferycznej

Mniejsze przetworniki 40 mm emitują dźwięki takie jak fale sferyczne, które mogą doprowadzić do opóźnień odbicia w nausznikach.

Dźwięk fali płaskiej
Dźwięk fali płaskiej

Znacznie większy przetwornik 70 mm tworzy efekt fali płaskiej, który zapobiega powstawaniu opóźnień odbicia i utraty dźwięku.

Nagrywanie w wysokiej częstotliwości
Nagrywaj w częstotliwości wyższej niż CD

Zapis dźwięku o wysokiej rozdzielczości zwykle odbywa się w częstotliwości 96 kHz (24 bity) lub nawet 192 kHz (24 bity) – znacznie wyższej od częstotliwości nagrań CD.

Bardzo szerokie pasmo przenoszenia
Słuchaj dźwięku, który budzi emocje

Podczas gdy najwyższe częstotliwości CD i MP3 wynoszą około 20 kHz, dźwięk o wysokiej rozdzielczości obsługuje częstotliwości wynoszące ponad 80kHz (w tym modelu zakres częstotliwości może wynosić nawet 100 kHz) i szerszy zakres dynamiczny.

Akustyka pod kontrolą

Zamknięta konstrukcja otacza ucho i sprawia, że dźwięk nie wydobywa się na zewnątrz, a odgłosy z otoczenia są skutecznie odizolowane. Dźwięk jest kierowany z powrotem do uszu, aby można było cieszyć się każdym niuansem brzmienia.

Zamknięta konstrukcja
Zrównoważone brzmienie
Zrównoważone brzmienie

Umożliwiający przesyłanie zrównoważonego i precyzyjnego dźwięku kabel składający się z czterech powlekanych srebrem miedzianych przewodów oraz niezależnego uziemienia dla obu kanałów (niebieskiego i żółtego) zapewnia czysty i precyzyjny dźwięk.

Dwuwarstwowy kabel
3-metrowy dwuwarstwowy kabel

Te słuchawki są wyposażone w kabel umożliwiający przesyłanie zrównoważonego dźwięku oraz 3-metrowy dwuwarstwowy kabel o miedzianych przewodach, które zapewniają czystość wysokich dźwięków oraz srebrnej powłoce, która gwarantuje bogate basy.

Wyprodukowane w Japonii

Tworzone i testowane z zachowaniem doskonałej precyzji

Produkty Sony wytworzone w Japonii charakteryzują się doskonałą jakością i wydajnością. Do wytworzenia słuchawek używane są tylko najlepsze części i techniki produkcyjne, dzięki czemu słuchawki wyznaczają na nowo granicę czystości dźwięku.

Całkowicie metalowa konstrukcja

Metalowa konstrukcja drga znacznie mniej niż obudowa wykonana z tradycyjnych materiałów. Metalowy wieszak, opaska na głowę i komponenty gwarantują doskonałą trwałość.

Metalowa obudowa
Metalowa obudowa

Dzięki mniejszemu rezonansowi możesz cieszyć się czystszymi średnimi i wysokimi dźwiękami oraz płynniejszymi dźwiękami o niskiej częstotliwości.

Metalowy wieszak i części
Metalowy wieszak

Odporność na codzienną eksploatację dzięki metalowemu rękawowi wieszaka, trzonowi i komponentom.

Metalowa opaska na głowę
Metalowa opaska na głowę

Trwalsze, lżejsze i bardziej elastyczne części niż ich odpowiedniki z tradycyjnych materiałów zapewniają stabilny, wygodny krój.

Słuchawki o dopasowanej konstrukcji z zamkniętą tylną częścią
Pełen komfort

Zaprojektowane z myślą o pełnej przyjemności podczas słuchania muzyki

Usłysz dokładniej swoją muzykę dzięki słuchawkom o dopasowanej konstrukcji z zamkniętą tylną częścią, które bezpiecznie otaczają uszy. Nauszniki z miękkiej skóry dopasowują się do ucha i zapewniają wygodę.

Wyjątkowy wygląd

Kształtne i gustowne. Eleganckie, a zarazem modne. Wygląd tych kultowych słuchawek jest równie wspaniały co ich brzmienie dzięki metalowemu wykończeniu i miękkim nausznikom z czarnej skóry. Ponadczasowy wygląd dla wszystkich, którym zależy na modzie.

Obszar ujemny
Sony Design

Pokazujemy, co kryje się za doskonałym dźwiękiem. Poznaj historie inspiracji designerów.

Dane techniczne i charakterystyka

Nasze flagowe słuchawki odtwarzają subtelne dźwięki o wysokiej częstotliwości do 100 kHz — to zupełna nowość w technologii słuchawek. Dzięki 70-milimetrowym przetwornikom HD z ciekłokrystalicznymi polimerowymi membranami i pełnej konstrukcji metalowej, słuchawki zapewniają czystość dźwięku, niezbędną, aby w pełni cieszyć się muzyką o wysokiej rozdzielczości. Autentyczność tego doświadczenia sprawi, że poczujesz się jak na koncercie. 
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Czysty dźwięk z czułego przetwornika z zastosowanym polimerem ciekłokrystalicznym

  • Konstrukcja Beat Response Control

  • Dwuwarstwowe przewody 2- i 3-metrowe

  • Stabilna opaska na szyję wykonana w całości z metalu

Przetwornik akustyczny
70 mm, dynamiczny, kopułkowy
Pasmo przenoszenia
4–100 000 Hz
Długość przewodu
2 m (przewód do połączenia symetrycznego), 3 m (przewód połączeniowy)

Zawartość opakowania

Karta gwarancyjna, Instrukcja obsługi, Przejściówka UniMatch, Przewód słuchawkowy (3 m), Symetryczny przewód słuchawkowy (2 m)

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy