MDR-Z1R

Doskonały dźwięk, namacalna jakość

Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i przygotuj na doświadczenie nowego poziomu doskonałego dźwięku. Nasze słuchawki to połączenie najnowszej technologii i najlepszego wykonania zapewniające niezrównane wrażenia przy słuchaniu.

Signature Series

Jedno charakterystyczne brzmienie

Dzięki naszym słuchawkom dźwięk o wysokiej rozdzielczości, którego do tej pory można było słuchać, teraz można również poczuć.

Każda nuta, każdy niuans brzmieniowy.

Czysty dźwięk dzięki 70-milimetrowemu przetwornikowi akustycznemu HD

Nowo opracowana membrana z magnezową kopułką i krawędzią z ciekłokrystalicznego polimeru umożliwia przenoszenie dźwięku o wysokiej rozdzielczości z częstotliwością nawet 120 kHz. W efekcie dźwięk ma niezrównaną czystość i precyzję.

Czysty dźwięk, bez zakłóceń

Odseparowanie zbędnych dźwięków dzięki obudowie bez rezonansu

Specjalny filtr akustyczny kontroluje opór powietrza i eliminuje wszelkie pogłosy wytwarzane przez ruch przetwornika, tak aby przedostawały się tylko czyste i wyraźne częstotliwości. 

Precyzja dźwięku, doskonałe wzornictwo
Podnosimy poprzeczkę standardów audio

Słuchawki MDR-Z1R zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić szerszy zakres częstotliwości. Reprodukują bardzo niskie i bardzo wysokie pasmo przenoszenia, do 120 kHz. Szerszy zakres dynamiczny gwarantuje bogatą reprodukcję każdego detalu dźwięku, pozwalając zanurzyć się słuchaczowi w urzekającym brzmieniu.

Poznaj system MDR-Z1R

Dowiedz się, jaka technologia i inspiracja stoją za naszymi najlepszymi słuchawkami MDR-Z1R. 

Kup pełny pakiet

Najlepszą jakość gwarantuje zastosowanie słuchawek MDR-Z1R wraz z dołączonymi akcesoriami

sztywny futerał
Sztywny futerał do przechowywania

Słuchawki i towarzyszące im przewody, są zapakowane w stylowe etui z wydzielonymi przegrodami, wyścielonymi pięknym atłasem. 

symetryczny
Symetryczny przewód połączeniowy Φ4,4

Nowo opracowany, symetryczny przewód połączeniowy Φ4,4 rozdziela lewy i prawy sygnał dźwiękowy, minimalizując przy tym straty przy przenoszeniu dźwięku i wynikającą z nich utratę jakości. W rezultacie otrzymujemy wyraźniejsze wysokie częstotliwości i nadzwyczajnej jakości dźwięk.

OFC
Miedź beztlenowa powlekana srebrem

Przewody słuchawek MDR-Z1R są wykonane z miedzi beztlenowej powlekanej srebrem i tak skonstruowane, aby minimalizować oporność i straty podczas przesyłania sygnału. W efekcie dźwięk nie traci zbytnio na jakości i jest bardziej szczegółowy, a wysokie tony wyraźniejsze. 

Wykonane przez ekspertów w Japonii 

Urządzenia marki Sony produkowane w Japonii są synonimem doskonałej jakości oraz wydajności, a słuchawki MDR-Z1R nie są tutaj wyjątkiem. Zostały pieczołowicie wykonane, z wykorzystaniem wyłącznie najlepszych komponentów i technologii produkcji, dzięki czemu zapewniają wyjątkową jakość dźwięku.

Odkryj serię Signature

Produkty z serii Signature zapewniają wyjątkową jakość dźwięku. Stworzyliśmy je po to, aby umożliwić wychwycenie każdej nuty na poziomie przewyższającym dotychczasowe standardy.

Tak wciągające. Tak realistyczne.

Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie lub w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.

Te słuchawki pozwolą Ci usłyszeć, jak działa technologia 360 Reality Audio.

Dane techniczne i charakterystyka

Flagowy model słuchawek firmy Sony z serii Signature to przykład niezrównanej jakości dźwięku i wyjątkowego kunsztu wykonania.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Czuła magnezowa kopułka z membraną o krawędzi z polimeru ciekłokrystalicznego zapewnia czysty dźwięk

  • Obudowa bez rezonansu

  • Przewody z miedzi beztlenowej powlekanej srebrem

  • Ergonomiczne nauszniki z owczej skóry

Przetwornik akustyczny
70 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW)
Pasmo przenoszenia
4–120 000 Hz
Długość przewodu
Przewód słuchawkowy (około 3 m (118 1/8 in), powlekane srebrem wiązki miedzi beztlenowej (OFC), powlekany złotem wtyk mini stereo), symetrycznie łączony przewód słuchawkowy (około 1,2 m (47 1/4 in), powlekane srebrem wiązki miedzi beztlenowej (OFC), powlekany złotem, standardowy symetryczny wtyk w kształcie litery L)

Zawartość opakowania

Przejściówka UniMatch (pozłacana), Przewód słuchawkowy (około 3 m, posrebrzane przewody OFC, pozłacany wtyk mini stereo), Symetryczny przewód słuchawkowy (około 1,2 m, posrebrzane przewody OFC, standardowa, pozłacana symetryczna wtyczka w kształcie litery L), Twardy futerał

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy