SŁUCHAWKI MDR-XB950AP EXTRA BASS™

Pełne dane techniczne i charakterystyka

MDR-XB950AP

Wymiary i waga

Waga
245 g (bez przewodu)

Cechy ogólne

Typ zamknięty
TAK
Przetwornik akustyczny
40 mm, dynamiczny, kopułkowy
Typ dynamiczny
TAK
Impedancja (omów)
40Ω przy 1 kHz
Pasmo przenoszenia
3–28 000 Hz
Czułości (dB/mW)
106 dB/mW
Typ przewodu
Rozgałęźny
Długość przewodu
1,2 m
Wtyk
Pozłacany, kątowy, czterotorowy wtyk mini stereo
Sposób noszenia
Nauszne

Mikrofon

Charakterystyka kierunkowa mikrofonu na przewodzie
Wszechkierunkowa

Odmiany kolorystyczne

black

Zawartość opakowania

  • Instrukcja obsługi
Placeholder

Cechy

Słuchawki MDR-XB950AP EXTRA BASS™: obraz

Technologia Advanced Direct Vibe Structure zapewnia zrównoważone basy

Zastosowana w słuchawkach technologia Advanced Direct Vibe Structure gwarantuje uzyskanie zrównoważonych basów niezależnie od stylu muzycznego. W każdym nauszniku znajdują się dwie elastyczne membrany, przednia i tylna, których precyzyjna izolacja nadaje charakterystycznym partiom basowym płynne, rezonujące brzmienie tonów niskich.  

Słuchawki MDR-XB950AP EXTRA BASS™: obraz

Precyzyjny bas dzięki systemowi Beat Response Control

Technologia Beat Response Control zapewnia precyzyjny, głęboki bas i wspaniale spisuje się przy słuchaniu nagrań zdominowanych przez niskie dźwięki. Otwór wentylacyjny zapewnia maksymalny przepływ powietrza przy niskim zakresie częstotliwości, co gwarantuje optymalną wydajność membrany i bardziej precyzyjną reprodukcję basów.  

Słuchawki MDR-XB950AP EXTRA BASS™: obraz

Dynamiczne neodymowe przetworniki zapewniają precyzyjny dźwięk

Lekkie, dynamiczne przetworniki akustyczne 40 mm są wyposażone w magnes neodymowy i wyróżniają się mocnym brzmieniem. W połączeniu z membraną o wysokiej czułości rozwiązania te pozwalają zwiększyć głośność słuchawek bez wzmacniacza oraz bez utraty czystości i precyzji dźwięku w całym spektrum.

Słuchawki MDR-XB950AP EXTRA BASS™: obraz

Szerokie pasmo przenoszenia zapewnia pełny zakres dźwięku

Szerokie pasmo przenoszenia — od 3 Hz do 28 kHz* — znakomicie pasuje do dzisiejszej muzyki z mocnymi basami. Dolna granica zakresu częstotliwości 3 Hz umożliwia wierną reprodukcję dźwięków z samego dołu skali, a górna granica 28 kHz gwarantuje czyste odtwarzanie partii wokalnych. * Tylko w trybie pasywnym; Od 20 Hz do 20 kHz A2DP

Słuchawki MDR-XB950AP EXTRA BASS™: obraz

Wysoka czułość i głośny, czysty dźwięk

Dzięki wysokiej czułości sięgającej 106 dB/mW te słuchawki skutecznie przetwarzają prąd elektryczny w sygnały akustyczne. Oznacza to, że można usłyszeć głośniejszy dźwięk w całym zakresie dźwięku (w porównaniu ze słuchawkami o niższej czułości) podczas słuchania muzyki z tego samego źródła i przy takim samym poziomie głośności. 

Słuchawki MDR-XB950AP EXTRA BASS™: obraz

Zmniejszające nacisk nauszniki izolują dźwięk

 Owalna konstrukcja nausznika ze zmniejszającymi nacisk poduszkami została zaprojektowana tak, by dopasować się do kształtu uszu oraz zapewnić pewne przyleganie i minimalne przenikanie dźwięku. Bardzo grube nauszniki z gładkimi szwami 3D zamykają dźwięk, odbijając dźwięki z powrotem do uszu. W efekcie usłyszysz więcej muzyki, a mniej dźwięków otoczenia przy maksymalnym brzmieniu partii basowych.  

Słuchawki MDR-XB950AP EXTRA BASS™: obraz

Obrotowa i składana konstrukcja ułatwia podróżowanie

Doskonałe połączenie dla osób, które żyją w biegu. Przesuwny, metalowy pałąk oraz obrotowa i składana konstrukcja ułatwia przechowywanie słuchawek, gdy nie są używane lub podczas podróży. Nauszniki składają się na płasko, co umożliwia łatwe spakowanie słuchawek do walizki lub wsunięcie do torby.  

Słuchawki MDR-XB950AP EXTRA BASS™: obraz

Metalowy pałąk zapewnia wygodne dopasowanie 

Metalowy pałąk z miękką wykładziną pomaga zapewnić dokładne i wygodne przyleganie w każdych warunkach. Ponadto nadaje słuchawkom charakter klasy premium.

Słuchawki MDR-XB950AP EXTRA BASS™: obraz

Aluminiowe boki zapewniają mocny bas 

Lekkie, ale solidne aluminiowe boki w górnej części obudowy tłumią niepożądane drgania w celu zachowania głębokiego i mocnego brzmienia basów. 

Pilot i mikrofon na przewodzie umożliwiają rozmowy telefoniczne

Pilot i mikrofon na przewodzie słuchawek pozwalają obsługiwać rozmowy przez smartfon z systemem Android lub iPhone podczas słuchania muzyki, mając wolne ręce. Łatwe przełączanie między muzyką a rozmowami bez konieczności zdejmowania słuchawek.