Słuchawki bezprzewodowe 1RBT: obrazy
Słuchawki bezprzewodowe 1RBT: obrazy

Tak jak chcieli artyści

Ciesz się najbardziej subtelnymi niuansami dźwięku studyjnej jakości, lepszej niż na płycie CD, dzięki High-Resolution Audio. Pasja do muzyki połączyła wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — masz więc wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

Autentyczny dźwięk

Każda nuta słyszana dzięki bezprzewodowej łączności

Te bezprzewodowe słuchawki Bluetooth® zostały stworzone z myślą o współczesnej muzyce i z pomocą wiodących muzyków. Usłysz bogate basy i wysokie tony zgodnie z zamierzeniami.

Bluetooth oraz NFC

Uwolnij się od zbędnych kabli

Zapomnij o poplątanych przewodach, słuchawki MDR-1RBT łączą się przez Bluetooth v3.0 i odtwarzają muzykę bezprzewodowo. Jedno zetknięcie wystarczy, aby ustanowić połączenie przez NFC.

Stworzone przez artystów

Słuchawki zaprojektowano we współpracy z Katy B oraz Magnetic Man. Dzięki temu charakteryzują się one precyzyjną reakcją częstotliwościową, niezależnie od rodzaju odtwarzanej muzyki.

4 Hz - 80 kHz

Wyjątkowo szeroki zakres dźwięku

Przetwornik akustyczny HD reprodukuje dźwięki o częstotliwości od 4 Hz do 80 kHz — czyli od głębokiego basu po najwyższe częstotliwości.

Przetwornik HD z powiększonymi otworami

Mocne przetworniki są podstawą we współczesnej muzyce, pełnej sub-basów. Wysokiej jakości 40 mm przetworniki posiadają większe otwory, co zapewnia wysoką czułość na niskie dźwięki.

Wysokie tony

Słuchawki MDR-1RBT zostały wyposażone w membranę o śr. 40 mm z lekkiego, trwałego ciekłokrystalicznego polimeru, co przekłada się na realizm partii wokalnych i tonów o średnim zakresie.

Ciekłokrystaliczna membrana 40 mm

Na długie godziny spędzone w studio

Korzystanie ze słuchawek MDR-1RBT przez cały dzień nie powoduje najmniejszego dyskomfortu. Są one wyposażone w bezuciskowe poduszki, pozwalające słuchać muzyki przez dłuższy czas.

Poduszki bezuciskowe

Nic poza muzyką

Otulająca ucho budowa

Blokowanie odgłosów zewn.

Otulająca ucho budowa filtruje hałasy, oferując stabilność użytkowania.

Silikonowe przeguby pierścieni

Ciche przeguby

Silikonowe pierścienie w przegubach nauszników minimalizują zakłócenia.

Dane techniczne i charakterystyka
  • Stworzone we współpracy z postaciami branży muzycznej

  • Ulepszone przetworniki HD i specjalne otwory

  • Membrana 40 mm z polimeru ciekłokrystalicznego

  • Bezuciskowe poduszki stworzone, by dopasować się do uszu

  • Współpraca ze smartfonami dzięki wbudowanemu mikrofonowi

Zawartość opakowania

Pokrowiec, Przewód USB, Karta gwarancyjna

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy