Przejdź do treści
1AM2: słuchawki: obrazy
1AM2: słuchawki: obrazy
1AM2: słuchawki: obrazy
1AM2: słuchawki: obrazy

Cechy

Ciesz się muzyką zgodnie z intencjami jej twórców dzięki dźwiękowi o wysokiej rozdzielczości 

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości wyznacza nową jakość reprodukcji muzyki cyfrowej. Rejestracja sygnału audio odbywa z dokładnością większą niż na płytach CD. W rezultacie dźwięk o wysokiej rozdzielczości wierniej oddaje klimat oryginalnego nagrania w studiu i pozwala słuchać muzyki tak, jak tego chciał jej wykonawca.

Powlekana aluminium membrana LCP: większa dokładność reprodukcji

Powlekane aluminium membrany z polimeru ciekłokrystalicznego gwarantują dokładniejszą, bardziej spójną reprodukcję pełnego pasma częstotliwości dźwiękowych niż zwykły przetwornik akustyczny LCP. Ze zwiększenia sztywności mogą szczególnie skorzystać wysokie częstotliwości o wysokiej rozdzielczości. Energia utracona podczas transmisji do obudowy słuchawek została ujednolicona, co zapewnia autentyczność przekazu. 

Szerokie pasmo przenoszenia zapewnia pełny zakres dźwięku

Szerokie pasmo przenoszenia – od 3 Hz do 100 kHz – umożliwia słuchanie wielu współczesnych gatunków muzycznych. Takie szerokie pasmo przenoszenia umożliwiają słuchanie nawet zaawansowanych formatów dźwięku, które wymagają zastosowania znacznie większego spektrum – mogą one być odtwarzane bez limitów lub nachyleń częstotliwości, dzięki czemu muzyka jest pełna życia i realizmu.

Osłona z wzorem zapewnia lepszą jakość ultrawysokich dźwięków

Osłony chronią membranę i zostały zaprojektowane specjalnie dla wyjątkowo wysokich częstotliwości bez dodawania dźwiękom „kolorytu”. Wzór osłony jest oparty na ciągu Fibonacciego dzięki czemu żadna częstotliwość nie będzie zniekształcona. Efektem tego są gładkie, dopracowane dźwięki w całym zakresie częstotliwości.

W zestawie z symetrycznym przewodem słuchawkowym

Symetryczny przewód Φ4.4 oddziela sygnały dźwiękowe dla lewej i prawej strony, w przeciwieństwie do konwencjonalnych przewodów słuchawek ze wspólnym przewodem masy. Minimalizuje to straty transmisji sygnału skutkujące pogorszeniem jakości dźwięku, dzięki czemu słyszysz mniej zniekształceń i przesłuchów.

Miedź beztlenowa powlekana srebrem

Przewody słuchawek MDR-1AM2 są wykonane z miedzi beztlenowej powlekanej srebrem i tak skonstruowane, aby minimalizować oporność i straty podczas przesyłania sygnału. W efekcie dźwięk nie traci zbytnio na jakości i jest bardziej szczegółowy, a wysokie tony wyraźniejsze.

Mocny bas dzięki systemowi Beat Response Control

Wbudowany system Beat Response Control poprawia charakterystykę basów oraz precyzyjnie odzwierciedla rytm.

Pełny komfort dzięki zmniejszającym nacisk nausznikom

Nauszniki są wykonane z miękkiej syntetycznej skóry, a dzięki zmniejszającym nacisk poduszkom dobrze dopasowują się do uszu i są wygodne w noszeniu. Gładkie materiały i połączenia zapewniają trwałość i wygodę przy wielogodzinnym słuchaniu.

Konstrukcja z zamkniętą tylną częścią szczelnie otacza dźwięk

Konstrukcja z zamkniętą tylną częścią otacza ucho, umożliwiając pełne zanurzenie się w muzyce. Precyzyjnie zaprojektowana akustyka sprawia, że odbity dźwięk trafia do ucha, dzięki czemu dobrze słuchać każdy niuans brzmienia. Taka konstrukcja przyczynia się również do lepszej reprodukcji linii basu. Dzięki niej wyraźnie odczujesz każde uderzenie.

Niezwykle lekka konstrukcja zapewniająca komfort

Słuchawki MDR-1AM2 z niezwykle lekką konstrukcją nie naciskają na uszy, dzięki czemu można słuchać muzyki komfortowo przez wiele godzin. 

Obrotowa konstrukcja ułatwiająca podróżowanie

Te słuchawki możesz zabrać ze sobą wszędzie. Obrotowa konstrukcja ułatwia przechowywanie ich w podróży. Dzięki składanym na płasko nausznikom słuchawki z łatwością mieszczą się w dołączonym pokrowcu.

Dane techniczne
Dzięki zaawansowanej konstrukcji akustycznej i materiałom te słuchawki z dźwiękiem wysokiej jakości pozwolą Ci lepiej usłyszeć muzykę – niczym realizatorowi w studiu nagraniowym. Od głębokich basów po niebotyczny wokal, dźwięk pozostaje naturalny, zapewniając autentyczne i zniuansowane wrażenia przy słuchaniu.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Czysty dźwięk z czułego przetwornika z zastosowanym polimerem ciekłokrystalicznym

  • Współpraca ze smartfonami dzięki pilotowi/mikrofonowi na przewodzie

  • Mocny bas dzięki systemowi Beat Response Control

  • Łatwe przenoszenie dzięki możliwości obrócenia nauszników

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku