XBA-N3AP / XBA-N3BP: słuchawki douszne: obrazy
XBA-N3AP / XBA-N3BP: słuchawki douszne: obrazy
XBA-N3AP / XBA-N3BP: słuchawki douszne: obrazy
Niesamowity dźwięk w niewielkim urządzeniu

Doskonała muzyka w pełnym zakresie częstotliwości. Pomimo niewielkich rozmiarów te zaawansowane słuchawki douszne z nowo opracowanym hybrydowym przetwornikiem akustycznym HD zapewniają doskonałą szczegółowość dźwięku.     

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości
Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości sprawi, że usłyszysz najdrobniejsze szczegóły utworów w studyjnej jakości, lepszej niż jakość dźwięku na płytach CD. 

Hybrydowy przetwornik akustyczny LCP HD
Hybrydowy przetwornik akustyczny LCP HD 

Przetwornik dynamiczny z membraną LCP i przetwornik akustyczny Balanced Armature generują bogate basy, płynne tony średnie i wyraźne dźwięki wysokotonowe.     

System Sound Space Control
System Sound Space Control

Poszerzona konstrukcja obudowy i udoskonalony przepływ powietrza poprawiają przestrzeń akustyczną, zapewniając bogatszy i bardziej naturalny dźwięk.     

Zrównoważona moc

Zoptymalizowany dźwięk we wszystkich częstotliwościach dzięki hybrydowemu przetwornikowi akustycznemu

Dynamiczny przetwornik 9 mm zachowuje siłę przetwarzania, zapewniając głębokie basy i czyste tony średnie bez spadku jakości dźwięku, co ma miejsce w przypadku innych przetworników. Natomiast szczelny przetwornik akustyczny Balanced Armature dłużej zapewnia naturalną wysoką częstotliwość dźwięku. Oba przetworniki współpracują, by umożliwić reprodukcję dźwięku w pełnym paśmie częstotliwości.

Najważniejszy jest przepływ powietrza

System Sound Space Control

Lepszy przepływ powietrza w poszerzonej konstrukcji obudowy oznacza więcej miejsca na ruchy przetwornika i rezonowanie dźwięku. W rezultacie uzyskujemy bardziej naturalny dźwięk z bogatszymi tonami średnimi i zbilansowanymi tonami niskimi i wysokimi. 

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

3,2x więcej przesyłanych danych

To, co najlepsze w każdym utworze

Nagrania o wysokiej rozdzielczości mają bez porównania wyższą jakość od utworów MP3, a nawet płyt CD. Teraz usłyszysz każdy oddech, każde uderzenie, każdą nutę. 

Zaawansowane technologie w niewielkiej konstrukcji

W niewielkiej obudowie mieści się niezwykle precyzyjna technologia dźwięku. Dzięki dołączonej do zestawu torbie do przenoszenia te lekkie słuchawki można mieć ze sobą dosłownie wszędzie. 

Maksymalny komfort

Dostępne w trzech rozmiarach wkładki douszne Triple Comfort zapewniają doskonałe dopasowanie do wielu różnych kształtów uszu. Dzięki twardej gumie silikonowej i specjalnemu dopasowanemu silikonowi gwarantują doskonałą jakość dźwięku, stabilność oraz wygodę noszenia.         

Udoskonalony przewód

Zmiana przewodu na bardziej zaawansowany zagwarantuje jeszcze precyzyjniejsze odwzorowanie dźwięku. Przewód symetryczny z osobnym lewym i prawym przewodem masy redukuje przesłuchy i szumy.

Tak wciągające. Tak realistyczne.

Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie lub w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.

Te słuchawki pozwolą Ci usłyszeć, jak działa technologia 360 Reality Audio.

Dane techniczne i charakterystyka

Słuchaj doskonałej muzyki w pełnym zakresie częstotliwości. Te zaawansowane słuchawki douszne z nowo opracowanym hybrydowym przetwornikiem akustycznym HD składającym się z dynamicznego przetwornika LCP oraz systemu Sound Space Control gwarantują szerszą przestrzeń akustyczną w niewielkiej obudowie.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Hybrydowy przetwornik akustyczny HD: głębokie tony niskie i czyste tony wysokie

  • System Beat Response Control osłabiający zniekształcenia w mocnych basach

  • Wygodne, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne

  • Lekkość zapewniająca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku