XBA-N1AP: słuchawki douszne: obrazy
XBA-N1AP: słuchawki douszne: obrazy
Doskonalsza jakość, mniejsze rozmiary

W tych zaawansowanych słuchawkach dousznych najważniejszy jest pełny zakres dźwięków. Wyposażono je w hybrydowy przetwornik akustyczny HD, który pomimo niewielkich rozmiarów zapewnia doskonałą szczegółowość dźwięku. Dzięki niemu wyraźnie usłyszysz każdą nutę i partie wokalne.  

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości
Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości sprawi, że usłyszysz najdrobniejsze szczegóły utworów w studyjnej jakości, lepszej niż jakość dźwięku na płytach CD.     

Hybrydowy przetwornik akustyczny HD
Hybrydowy przetwornik akustyczny HD

Przetwornik dynamiczny i przetwornik akustyczny Balanced Armature generują bogate basy, płynne tony średnie i wyraźne dźwięki wysokotonowe.  

Wkładki Triple Comfort
Wkładki Triple Comfort

Wkładki są wykonane z twardej gumy silikonowej i miękkiego dopasowanego silikonu, a dodatkowo są dostępne w trzech rozmiarach.     

Zrównoważona moc

Zoptymalizowany dźwięk we wszystkich częstotliwościach dzięki hybrydowemu przetwornikowi akustycznemu

Dynamiczny przetwornik 9 mm zachowuje siłę przetwarzania, zapewniając głębokie basy i czyste tony średnie bez spadku jakości dźwięku, co ma miejsce w przypadku innych przetworników. Natomiast szczelny przetwornik akustyczny Balanced Armature dłużej zapewnia naturalną wysoką częstotliwość dźwięku. Oba przetworniki współpracują, by umożliwić reprodukcję dźwięku w pełnym paśmie częstotliwości.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

3,2x więcej przesyłanych danych

To, co najlepsze w każdym utworze

Nagrania o wysokiej rozdzielczości mają bez porównania wyższą jakość od utworów MP3, a nawet płyt CD. Teraz usłyszysz każdy oddech, każde uderzenie, każdą nutę. 

Zaawansowane technologie w niewielkiej konstrukcji

W niewielkiej obudowie mieści się niezwykle precyzyjna technologia dźwięku. Dzięki dołączonej do zestawu torbie do przenoszenia te lekkie słuchawki można mieć ze sobą dosłownie wszędzie. 

Maksymalny komfort

Dostępne w trzech rozmiarach wkładki douszne Triple Comfort zapewniają doskonałe dopasowanie do wielu różnych kształtów uszu. Dzięki twardej gumie silikonowej i specjalnemu dopasowanemu silikonowi gwarantują doskonałą jakość dźwięku, stabilność oraz wygodę noszenia.

Udoskonalony przewód

Zmiana przewodu na bardziej zaawansowany zagwarantuje jeszcze precyzyjniejsze odwzorowanie dźwięku. Przewód symetryczny z osobnym lewym i prawym przewodem masy redukuje przesłuchy i szumy.

Tak wciągające. Tak realistyczne.

Zanurz się w otaczającym Cię dźwięku. Brzmienie realistyczne jak na prawdziwym koncercie lub w studio. Dzięki 360 Reality Audio muzyka wciąga jak nigdy wcześniej.

Te słuchawki pozwolą Ci usłyszeć, jak działa technologia 360 Reality Audio.

Dane techniczne i charakterystyka

W tych zaawansowanych słuchawkach dousznych najważniejszy jest pełny zakres dźwięków. Wyposażono je w hybrydowy przetwornik akustyczny HD, który pomimo niewielkich rozmiarów zapewnia doskonałą szczegółowość dźwięku. Dzięki niemu wyraźnie usłyszysz każdą nutę oraz partie wokalne.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Hybrydowy przetwornik akustyczny HD: głębokie tony niskie i czyste tony wysokie

  • System Beat Response Control osłabiający zniekształcenia w mocnych basach

  • Wygodne, niezawodnie trzymające się silikonowe wkładki douszne

  • Lekkość zapewniająca maksymalną mobilność przy słuchaniu muzyki

Przetwornik akustyczny
Hybrydowy
Pasmo przenoszenia
4Hz-40 000Hz
Długość przewodu
Około 1,2 m

Zawartość opakowania

Zaczep, Torba, Przewód słuchawkowy, Regulator długości, Hybrydowe wkładki douszne (rozmiar SS/S/M/L), Wkładki douszne Triple Comfort (S/M/L)

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku