H3 Balanced Armature: słuchawki douszne: obrazy
H3 Balanced Armature: słuchawki douszne: obrazy
H3 Balanced Armature: słuchawki douszne: obrazy
H3 Balanced Armature: słuchawki douszne w działaniu
H3 Balanced Armature: słuchawki douszne w działaniu
Tak jak chcieli artyści

Ciesz się najbardziej subtelnymi niuansami dźwięku studyjnej jakości, lepszej niż na płycie CD, dzięki High-Resolution Audio. Pasja do muzyki połączyła wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — masz więc wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

Wyjątkowo wysoka jakość dźwięku

Słuchawki niskotonowe nie są w stanie reprodukować częstotliwości potrzebnej do odtwarzania dźwięku High-Resolution Audio. Trzy przetworniki w modelu XBA-H3 razem generują częstotliwość 3 - 40 000 Hz.

Szersze spektrum dźwięku

Szerszy zakres frekwencji oraz zaawansowane przetworniki akustyczne w słuchawkach XBA-H3 gwarantują uzyskanie High-Resolution Audio maksymalnie zbliżonego do występu na żywo.

System hybrydowych przetworników Sony

Każdy z trzech przetworników odtwarza określony zakres frekwencji, od bogatych basów, przez precyzyjne tony średnie, po krystalicznie czyste wysokie.

Dźwięk dla audiofilów

High-Resolution Audio — teraz w słuchawkach dousznych

Mimo że większość ludzi słyszy w częstotliwości 20 - 20 000 Hz, te słuchawki generują dźwięki w zakresie 3 - 40 000 Hz. Infra- i ultradźwięki nie są słyszalne — ale można je poczuć. Odpowiadają one również za uzyskanie bogactwa nagrań studyjnych — czyli tych wrażeń, które tracone są w przypadku skompresowanych plików cyfrowych lub innych słuchawek.

ujęcie słuchawek xba
Wspaniały dźwięk, wspaniała ergonomia

Poza dźwiękiem o niezwykłej jakości, słuchawki XBA-H3 zostały wyposażone w kilka ważnych funkcji wpływających na wygodę i możliwość indywidualnego dostosowania.

Przemyślana konstrukcja

Odkryj słuchawki douszne dostosowane do Twoich potrzeb. Wysokiej jakości dźwięk i wszechstronna konstrukcja oznaczają możliwość cieszenia się doskonałą jakością muzyki w każdym miejscu.

Z myślą o Twoich potrzebach

Model XBA-H3 został wyposażony w dwa odłączane przewody, w tym jeden ze zintegrowanym mikrofonem, można je wymieniać, aby korzystać ze słuchawek w najwygodniejszy sposób.

Możliwość wykonywania rozmów przez telefon

Niezależnie od tego, czy Twój telefon pracuje w oparciu o system Android, czy iOS, mikrofon zintegrowany z przewodem umożliwia wykonywanie rozmów telefonicznych i dostosowanie poziomu głośności.

XBA H3
Znajdź idealny model

Optymalny komfort i jakość dźwięku zapewniają cztery rozmiary wtyczek dousznych z odkształcaną warstwą silikonową, miękkie i izolujące hałasy z zewnątrz.

Udoskonalony dźwięk z urządzeń przenośnych

Ponieważ uszy różnią się od siebie, słuchawki XBA-H3 zostały stworzone z pokrytej silikonem żywicy Teknorote® zapamiętującej kształty.

Dane techniczne i charakterystyka

  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Hybrydowy przetwornik akustyczny: głębokie tony niskie i czyste tony wysokie

  • Współpraca ze smartfonami dzięki pilotowi na kablu

  • System Beat Response Control osłabiający zniekształcenia w mocnych basach

  • Dokładnie przylegające, silikonowe wkładki douszne i zaczepy na uszy

Przetwornik akustyczny
Hybrydowy HD, trójdrożny — dynamiczny 16 mm + 2 x Balanced Armature
Pasmo przenoszenia
3–40 000 Hz
Długość przewodu
1,2 m

Zawartość opakowania

Hybrydowe, silikonowe wkładki douszne (SS (2 szt.), S (2 szt.), M (2 szt.), L (2 szt.)), Wyłożone pianką, silikonowe wkładki douszne (SS (2 szt.), S (2 szt.), M (2 szt.), L (2 szt.)), Torba, Zaczep, Regulator przewodu, Odłączany przewód z zaczepem na ucho i pilotem

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku