Przejdź do treści
h.ear in 2 Wireless: obrazy
h.ear in 2 Wireless: obrazy
h.ear in 2 Wireless: obrazy
h.ear in 2 Wireless: obrazy
h.ear in 2 Wireless: obrazy
h.ear in 2 Wireless: obrazy
h.ear in 2 Wireless: obrazy
h.ear in 2 Wireless: obrazy
h.ear in 2 Wireless: obrazy

Cechy

Różne wersje kolorystyczne

Słuchawki h.ear in 2 Wireless są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu płynnie dopasowują się do Twojego stylu.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Najwyższa jakość brzmienia.

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości pozwala w pełni delektować się cyfrową muzyką. W porównaniu ze standardem CD odznacza się większą dokładnością poszczególnych próbek i większą przepływnością. Pozwala to najwierniej oddać zamysł artystów. Usłysz każdy wdech i szmer i poczuj się jak na koncercie.

NFC: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem

Technologie Near Field Communication (NFC) i BLUETOOTH® sprawiają, że uzyskiwanie dostępu do muzyki staje się szybkie i proste. Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, wystarczy zbliżyć posiadane urządzenie z technologią NFC do słuchawek. Nie masz NFC? Żaden problem. Do połączenia urządzeń można też użyć łącza Bluetooth®.

LDAC™: wysoka rozdzielczość dźwięku bez przewodów

Technologia LDAC™ obsługuje kilka prędkości transmisji danych zgodnie z danym środowiskiem bezprzewodowym. Umożliwia ona odtwarzanie treści audio o wysokiej rozdzielczości w wyjątkowej, prawie bezstratnej jakości przy maksymalnej szybkości transmisji danych: 990 kb/s (około trzy razy więcej danych niż w przypadku tradycyjnego przesyłania dźwięku w łączności Bluetooth®). Technologia LDAC™ zapewnia lepsze wrażenia podczas bezprzewodowego słuchania dowolnej muzyki — dźwięk jest zgodny z zamierzeniami artysty.

Dostrój dźwięk dzięki aplikacji Sony | Headphones Connect

Aplikacja Sony | Headphones Connect umożliwia dostosowanie muzyki do własnego gustu przez wybór ustawień predefiniowanych lub regulację korektora. Ponadto można wybrać predefiniowane ustawienie dźwięku przestrzennego: klub, hala, arena lub scena na zewnątrz.

Odzyskaj wszystkie skompresowane pliki

System DSEE HX™ (Digital Sound Enhancement Engine HX) optymalizuje odtwarzanie poddanych kompresji plików audio, nadając im jakość zbliżoną do dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Dzięki przywracaniu wysokich częstotliwości traconych w procesie kompresji, technologia DSEE HX™ zapewnia bogate, naturalne brzmienie cyfrowych plików audio.

Dłuższe słuchanie dzięki nawet 8-godzinnemu czasowi pracy akumulatora

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy podróżują codziennie lub słuchają muzyki przez cały dzień. Pełne naładowanie wystarcza na 8 godzin odtwarzania muzyki lub prowadzenia rozmów. Muzyki można słuchać nawet wtedy, gdy wyczerpie się bateria. Wystarczy podłączyć dostarczany w zestawie przewód słuchawkowy.

Zapomnij o plątaninie przewodów

W przewody słuchawek wbudowano magnesy, dzięki czemu nie plączą się.

Dziewięciomilimetrowe przetworniki typu kopułkowego zapewniają wyrazisty dźwięk

Specjalne dziewięciomilimetrowe przetworniki łączą małą, lekką konstrukcję z wysoką czułością w całym zakresie częstotliwości. Zaprojektowane do obsługiwania dźwięku o wysokiej rozdzielczości, zapewniają potężne tony niskie i czyste, wyrównane tony wysokie — bez względu na gatunek muzyczny. 

Pałąk na szyję z sygnałami wibracyjnymi informującymi o połączeniach

Pałąk na szyję będzie wibrować, informując Cię o połączeniu przychodzącym, więc nie przegapisz już żadnej rozmowy.

Komfort noszenia przez cały dzień

W skład zestawu wchodzą wkładki douszne w 4 rozmiarach, dzięki czemu zapewnisz sobie optymalne dopasowanie.

Dane techniczne
Bezprzewodowy dźwięk o wysokiej jakości, łatwa obsługa, wygodna konstrukcja do noszenia na szyi i wiele wersji kolorystycznych, które można dostosować do stylu.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Dzięki technologii interpolacji DSEE HX™ skompresowane pliki muzyczne brzmią niemal jak nagrania o wysokiej rozdzielczości

  • Wibracje informujące połączeniu przychodzącym

  • Dostrój dźwięk dzięki aplikacji Sony | Headphones Connect

  • Do 8 godzin pracy bez ładowania

Przetwornik akustyczny
9 mm, kopułkowy (cewka dźwiękowa CCAW)
Pasmo przenoszenia
5–40 000 Hz (JEITA)
Długość przewodu
ok. 1 m (39 3/8 cala)

Zawartość opakowania

Uchwyt magnetyczny, Dedykowany przewód słuchawkowy, Przewód USB, Wkładki douszne

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku