JEDNOSTKA SUPERWYSOKOTONOWA 2,5 CM (1”)

Pełne dane techniczne i charakterystyka

XS-GS1

Zestaw głośnikowy

Wielkość
1"

Cechy ogólne

Moc szczytowa
300 W
Moc skuteczna (RMS)
120 W
Moc znamionowa
75 W

Głośnik wysokotonowy

Materiał magnesu jednostki wysokotonowej
Głośnik wysokotonowy

Zawartość opakowania

  • Karta gwarancyjna
  • Instrukcja obsługi
Placeholder

Cechy

Jednostka superwysokotonowa 2,5 cm (1”): obraz

Ultrawysoki zakres częstotliwości zapewniający wysokie dźwięki przez cały czas

Konwencjonalne przetworniki akustyczne dźwięku o wysokiej rozdzielczości mogą mieć problem z płynną emisją dźwięku już przy częstotliwościach 30 kHz. Głośniki XS-GS1 oferują bezproblemową emisję dźwięków o częstotliwościach do 50 kHz i większych. Dzięki nim wyraźnie usłyszysz wszystkie wysokie tony oraz poczujesz prawdziwe emocje towarzyszące słuchaniu muzyki.

Jednostka superwysokotonowa 2,5 cm (1”): obraz

Konstrukcja skierowana do przodu zapewnia emisję dźwięku w szerszym obszarze

Innowacyjna konstrukcja głośników XS-GS1 emituje dźwięk w stronę przedniej szyby samochodu, co powoduje jego rozpraszanie na większym obszarze. Tradycyjny samochodowy sprzęt audio emituje dźwięk bezpośrednio do kabiny. Oznacza to, że u niektórych pasażerów dochodzi on do uszu pod wąskim kątem, a innych zupełnie pomija. Skierowana do przodu konstrukcja głośników XS-GS1 pozwala tego uniknąć, kierując dźwięk z różnych stron jednocześnie. Pozwala to na uzyskanie najwyższego standardu dźwięku w całym samochodzie.

Jednostka superwysokotonowa 2,5 cm (1”): obraz

Miękka membrana emitująca dźwięk o wysokiej jakości

Miękka membrana kopułkowa 25 mm (1”) pozwala na dokładną reprodukcję dźwięku o wysokiej rozdzielczości w bardzo szerokim zakresie częstotliwości, umożliwiając stworzenie w samochodzie idealnych warunków akustycznych.

Jednostka superwysokotonowa 2,5 cm (1”): obraz

Łagodnie nachylona przednia ściana, dająca dźwięk, który wypełnia całe wnętrze samochodu

Łagodnie nachylona przednia ściana i duże otwory dają najszerszą możliwą przestrzeń emisji dźwięku, zapewniającą jego najwyższą jakość. Szeroka przestrzeń emisji dźwięku sprawia, że wszyscy pasażerowie samochodu mogą przez cały czas cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości.

Jednostka superwysokotonowa 2,5 cm (1”): obraz

Różne opcje montażu

Aby zapewnić idealną trajektorię dźwięku o wysokiej rozdzielczości, głośniki XS-GS1 zostały wyposażone w szereg opcji montażowych. Jednostki superwysokotonowe możesz ustawić tak, aby zapewnić optymalne rozpraszanie dźwięku, mocując je płasko, pod określonym nachyleniem lub podtynkowo.