Jednostka superwysokotonowa 2,5 cm (1”): obrazy
Szersza scena, większy zakres

Tchnij życie w swoją muzykę dzięki jednostce superwysokotonowej XS-GS1

Jednostki superwydajne XS-GS1 zapewniają optymalne rozprowadzenie dźwięku odbitego od przedniej szyby samochodu. Pozwala to na bardziej naturalne rozchodzenie się wysokich częstotliwości niż w przypadku tradycyjnych jednostek. Odkryj na nowo potencjał ulubionej muzyki z wnętrza kabiny samochodu wypełnionej oryginalnym brzmieniem plików MP3 i o wysokiej rozdzielczości.

Media Object

Zobacz, jak to działa

Zakres wysokich częstotliwości
Wysokie tony

Jednostki XS-GS1s zostały zaprojektowane tak, aby reprodukowały dźwięki o ultrawysokiej częstotliwości przekraczające 50 kHz.

Membrana z miękką kopułką
Szerokie rozpraszanie

Membrana z miękką kopułką emituje dźwięk w szerszej przestrzeni, dzięki czemu lepiej dociera on do całego samochodu.

Konstrukcja skierowana do przodu
Konstrukcja skierowana do przodu

Innowacyjna konstrukcja skierowana do przodu gwarantuje dźwięk o stale najwyższej jakości.

Doskonała muzyka wypełniająca auto

Ciesz się lepszym dźwiękiem w całym samochodzie. Szeroki zakres emisji pozwala na lepszą reprodukcję dźwięku w większej przestrzeni — dzięki temu możesz się w nim całkowicie zanurzyć i usłyszeć każdy szczegół muzyki, gdziekolwiek siedzisz.

Pochylone z myślą o szerokim rozpraszaniu dźwięku

Unikatowa skierowana do przodu konstrukcja zapewnia najwyższą jakość dźwięku

Innowacyjna skierowana do przodu konstrukcja jednostek superwysokotonowych XS-GS1 zapewnia szersze rozpraszanie dźwięku niż w standardowych jednostkach tego typu. Oznacza to, że dźwięk dochodzi promieniście do wszystkich pasażerów, oferując im najwyższą jakość doznań akustycznych.

Standardowa jednostka superwysokotonowa
Standardowa jednostka superwysokotonowa

Dźwięk jest emitowany bezpośrednio do kabiny. Oznacza to, że u niektórych pasażerów dochodzi on do uszu pod wąskim kątem, a innych — zupełnie pomija.

Jednostka superwysokotonowa XS-GS1
Jednostka superwysokotonowa XS-GS1

Dźwięk z jednostki XS-GS1 jest emitowany dalej i rozpraszany w szerszym obszarze

Reprodukcja ultrawysokich częstotliwości
Reprodukcja ultrawysokich częstotliwości

Stabilne częstotliwości powyżej 50 kHz

Zwiększ zakres częstotliwości. Głośniki XS-GS1 pozwalają uzyskać doskonałą reprodukcję częstotliwości powyżej 50 kHz, zapewniając lepszą jakość ultrawysokich dźwięków. 

Membrana z miękką kopułką

Ciesz się reprodukcją dźwięku w najwyższej jakości dzięki membranie z miękką kopułką 2,5 cm (1").

Łagodnie nachylona przegroda

Dzięki łagodnie nachylonej przegrodzie zoptymalizowanej do szerszej dyspersji dźwięków usłyszysz więcej szczegółów każdego utworu.

Osłona

Siatka z dużymi otworami pozwala na maksymalne rozproszenie dźwięku i uzyskanie go w najwyższej jakości.

Niesamowity dźwięk i doskonała konstrukcja

Nasze jednostki superwysokotonowe XS-GS1 gwarantują doskonałą reprodukcję ultrawysokich dźwięków. Aby to umożliwić i pozwolić cieszyć się doskonałą muzyką w samochodzie dopracowaliśmy ich każdy aspekt — od membrany z miękką kopułką 2,5 cm do łagodnie nachylonej przegrody.

Doskonałe pozycjonowanie

Elastyczne możliwości montażu pozwalają wybrać najlepsze miejsce

Dzięki różnym możliwościom mocowania zawsze znajdziesz optymalną trajektorię dźwięku. Stosownie do kąta między deską rozdzielczą i przednią szybą wybierz mocowanie nachylone, płaskie lub dyskretne.

Pełnia możliwości

Aby uzyskać najwyższą jakość dźwięku, zbuduj rozwiązanie z użyciem innych naszych produktów

Zadbaj o lepsze rozprowadzenie dźwięku w samochodzie. Nasze produkty audio zostały pomyślane tak, by do siebie precyzyjnie pasowały. Dobierając je razem, zbudujesz najlepszą scenę dźwiękową w samochodzie. Poniżej poznaj zalecane konfiguracje.

RSX-GS9
Multimedialny radioodtwarzacz RSX-GS9

Uzyskaj najwyższą jakość dźwięku w samochodzie dzięki pierwszemu multimedialnemu radioodtwarzaczowi z wbudowanym dekoderem DSD.

XM-GS4
Wzmacniacz stereo XM-GS4

Obudź dźwięk w samochodzie dzięki mocnemu, czterokanałowemu wzmacniaczowi stereo o ultrawysokim zakresie częstotliwości.

Niepowtarzalne wrażenia dźwiękowe

Zobacz, jak przedefiniowaliśmy dźwięk w samochodzie

Nasza nowa oferta samochodowych sprzętów audio — odbiornik RSX-GS9, wzmacniacz XM-GS4 i jednostka superwysokotonowa XS-GS1 — na zawsze zmieni sposób słuchania muzyki w samochodzie.

Dane techniczne i charakterystyka

Unikatowe rozmieszczenie w samochodzie jednostek superwysokotonowych XS-GS1 pozwala na rozproszenie dźwięku o przednią szybę samochodu i idealne odtworzenie najwyższych częstotliwości na większym obszarze niż w przypadku głośników standardowych. Dzięki tym głośnikom usłyszysz utwór na nowo i wypełnisz samochód dźwiękiem o najwyższej jakości — niezależnie od tego, czy słuchasz utworów MP3, czy nieskompresowanych plików audio o wysokiej rozdzielczości.
  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

  • Reprodukcja ultrawysokich częstotliwości

  • Innowacyjna konstrukcja skierowana do przodu

  • Membrana z miękką kopułką 2,5 cm (1”)

  • Uniwersalność przy montażu

Wielkość
1"
Moc szczytowa
300 W
Moc skuteczna (RMS)
120 W
Moc znamionowa
75 W

Zawartość opakowania

Karta gwarancyjna, Instrukcja obsługi

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku