RADIOODTWARZACZE I ODTWARZACZE

Radio samochodowe DAB z ekranem 17,6 cm (6,95") oraz technologiami BLUETOOTH i WebLink Cast

XAV-AX5550D
XAV-AX5550D
XAV-5550D - Przód
XAV-AX5550D - Widok z boku
XAV-AX5550D - Podczas pracy
XAV-AX5550D - Tył
Intuicyjna obsługa, ulepszona łączność 

Łatwa obsługa będzie udogodnieniem w każdej podróży. Bezramkowy, pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 17,6 cm (6,95") uruchamia się zaraz po włączeniu zapłonu i pozwala intuicyjnie sterować muzyką, połączeniami telefonicznymi i innymi funkcjami.

Weblink
Współpraca z telefonem

Podłącz kompatybilny smartfon, aby korzystać z nawigacji, przesyłać muzykę i używać innych funkcji.

Bezramkowy
Duży, dotykowy ekran bez ramki

Wyświetlacz o przekątnej 17,6 cm (6,95") i bardzo małej grubości ma panel bez ramki, dzięki czemu doskonale pasuje do deski rozdzielczej i wnętrza auta.

Dwa porty USB
Dwa porty USB

Dzięki dwóm portom USB możesz słuchać ulubionych piosenek, a nawigację i obsługę rozmów telefonicznych powierzyć smartfonowi. 

Zgodność z WebLink™ Cast 

WebLink™ to aplikacja zaprojektowana specjalnie do użytku w samochodach. Po połączeniu z telefonem systemu Android lub iOS pozwala udostępnić ekran smartfona bezpośrednio na wyświetlaczu radia samochodowego, oferując dostęp do informacji i rozrywki w trakcie podróży.

Duży, dotykowy ekran bez ramki

Wyświetlaj mapy, przeglądaj listy odtwarzania i rozmawiaj przez telefon — wszystko z użyciem bezramkowego wyświetlacza, który idealnie komponuje się z deską rozdzielczą. Ekran dotykowy o przekątnej 17,6 cm (6,95") gwarantuje łatwą obsługę.

Łatwa obsługa za pomocą przycisków

Szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji, takich jak głośność, źródło i ustawienia dźwięku oraz sterowanie głosem, zapewnia łatwą i bezpieczną obsługę podczas jazdy. 

Łatwa obsługa przyciskami
Dwa porty USB
Podwójne USB do podłączenia telefonu i biblioteki muzycznej

Dwa porty USB umożliwiają jednoczesne podłączenie nośnika danych z biblioteką muzyczną oraz telefonu służącego do nawigacji i rozmów telefonicznych.,.

Muzyka w Twoim stylu

Liczne opcje regulacji pozwalają dostosować dźwięk do własnych preferencji. Wbudowany wzmacniacz o mocy 4 × 55 W powoduje, że muzyka brzmi czysto nawet przy wysokiej głośności. 

Szybkie wybudzanie

Dzięki funkcji szybkiego wybudzania urządzenie będzie gotowe
do pracy od razu po włączeniu zapłonu.

Szybkie wybudzanie
Kamera cofania
Obsługa tylnej kamery

Masz w samochodzie kamerę cofania? Rejestrowany nią obraz możesz wyświetlić na ekranie odtwarzacza i użyć regulowanych linii pomocniczych, by ułatwić sobie parkowanie tyłem.

Łatwa instalacja dzięki niewielkiej tylnej obudowie

Mimo że wyświetlacz ma rozmiar 2 DIN, obudowy tylna jest w rozmiarze 1 DIN, a głębokość montażowa została zmniejszona o 20%. Znacznie ułatwia to instalację, ponieważ w przestrzeni za wyświetlaczem zostaje dużo miejsca na kable i akcesoria.

Łatwa instalacja

Dane techniczne i charakterystyka

Korzystaj z łączności ze smartfonem i funkcji kopii lustrzanej ekranu. Dzięki dwóm portom USB możesz jednocześnie podłączyć smartfon i urządzenie USB. Bezramkowy, tworzący jedną płaszczyznę z deską rozdzielczą ekran dotykowy o przekątnej 17,6 cm (6,95") pozwala intuicyjnie sterować muzyką, połączeniami telefonicznymi i innymi funkcjami.
  • Wyświetlanie i obsługa wybranych aplikacji ze smartfona przy użyciu technologii WebLink™ Cast

  • Duży, dotykowy ekran bez ramki

  • Jednoczesne podłączenie smartfona i urządzenia USB możliwe dzięki dwóm portom USB

  • Trzy 5-woltowe wyjścia na wzmacniacz do tworzenia własnego zestawu

  • Certyfikat Digital Radio Tick Mark

Moc wyjściowa
4 × 55 W
Wyjście na wzmacniacz
3 (przód, tył i subwoofer)
Przekątna ekranu (cale/cm)
6,95 cala
Sterowanie urządzeniem USB (kodek audio)
USB1: PCM / MP3 / WMA / AAC / FLAC, USB2: MP3 / WMA / FLAC
Sterowanie urządzeniem USB (kodek wideo)
Tylko USB1: MPEG4-SP / AVC (H.264 Baseline) / WMV / MKV / XviD
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy