Przejdź do treści
ODBIORNIKI I ODTWARZACZE SAMOCHODOWE

Radioodtwarzacz samochodowy DVD z ekranem 16,3 CM (6,4˝) i łączem Bluetooth®

XAV-AX200

Radioodtwarzacz samochodowy DVD z ekranem 16,3 CM (6,4˝) i łączem Bluetooth®: obraz
Radioodtwarzacz samochodowy DVD z ekranem 16,3 CM (6,4˝) i łączem Bluetooth®: obrazy
Radioodtwarzacz samochodowy DVD z ekranem 16,3 CM (6,4˝) i łączem Bluetooth®: obrazy
Radioodtwarzacz samochodowy DVD z ekranem 16,3 CM (6,4˝) i łączem Bluetooth®: obrazy
Radioodtwarzacz samochodowy DVD z ekranem 16,3 CM (6,4˝) i łączem Bluetooth®: obrazy
Radioodtwarzacz samochodowy DVD z ekranem 16,3 CM (6,4˝) i łączem Bluetooth®: obrazy
Radioodtwarzacz samochodowy DVD z ekranem 16,3 CM (6,4˝) i łączem Bluetooth®: obrazy

Cechy

Apple CarPlay pozwala jeździć mądrzej

Dzięki Apple CarPlay, korzystaj w trasie z wszystkich podstawowych funkcji swojego iPhone’a. Podłącz swój telefon przewodowo, a na jego znajomy, wyraźny interfejs zobaczysz na ekranie. Dotykaj odpowiednich ikon, aby odbierać połączenia, sprawdzać pocztę głosową i wiadomości tekstowe, albo wyświetlać mapy. I oczywiście słuchaj swoich ulubionych utworów z iTunes, Apple Music lub korzystając z innych zainstalowanych aplikacji. Apple CarPlay pozwoli ci nawet mówić do Siri i sterować wszystkim za pomocą poleceń głosowych. Możesz dyktować wiadomości tekstowe, sterować odtwarzaniem muzyki lub korzystać z nawigacji, bez konieczności odwracania wzroku od drogi.

Android Auto™ zapewni wszystko czego ci potrzeba

Podróże stają się łatwiejsze i bardziej bezpieczne dzięki Android Auto. Podłącz przewodowo swojego smartfona z systemem Android i uzyskaj informacje o ruchu drogowym, zajętych pasach ruchu i skorzystaj z nawigacji Google Maps w czasie rzeczywistym. Za pośrednictwem prostego interfejsu, możesz nawet wysyłać wiadomości tekstowe, odbierać połączenia telefoniczne czy sprawdzić swoją pocztę głosową. Android Auto posiada również najlepszą w swojej klasie technologię rozpoznawania głosu, dzięki czemu możesz sterować wszystkim używając poleceń głosowych. Korzystaj z nawigacji, wysyłaj wiadomości, dzwoń i zarządzaj muzyką, trzymając ręce bezpiecznie na kierownicy.

Odtwórz film w dowolnym miejscu

Wbudowany odtwarzacz DVD umożliwia odtwarzanie ulubionych filmów i programów telewizyjnych podczas postoju.

Wzmacniacz 4 x 55 W da czysty i mocny bas 

Wzmacniacz Dynamic Reality Amp 2 zapewnia moc 4 × 55 W, dzięki czemu uzyskasz wyraźną muzykę tak przy wysokim, jak i niskim ustawieniu głośności. Wzmacniacz szczyci się o 47% niższą rezystancją wewnętrzną w porównaniu do konwencjonalnych jednostek, dzięki czemu zapewnia lepszy, bardziej wyrazisty i naturalny dźwięk przy każdym natężeniu dźwięku.

10-pasmowy korektor pozwala dostosować brzmienie

Słuchaj muzyki tak jak lubisz, dzięki wbudowanemu korektorowi graficznemu. Wycinaj i wzmacniaj dziesięć różnych częstotliwości i twórz własne brzmienia bez ograniczeń.

Rozszerz system dźwięku

Dzięki trzem wyjściom wysokiego napięcia możesz w łatwy sposób rozszerzyć swój system za pomocą wzmacniaczy mocy obsługujących głośniki i subwoofery.

Dynamic Soundstage Organizer tworzy wirtualne głośniki na desce rozdzielczej samochodu

Dynamic Stage Organiser (DSO) gwarantuje autentyczne brzmienie muzyki w każdej konfiguracji. Jeśli głośniki są umieszczone w drzwiach, system może mieć wpływ na ich brzmienie. System DSO ponownie kalibruje ich wyjściową częstotliwość, sprawiając, że muzyka brzmi tak, jakby dochodziła z głośników na desce rozdzielczej.

Pokrętło do wygodniej regulacji

Ergonomiczne pokrętło pozwala na bieżący, łatwy dostęp do wielu przydatnych funkcji. Obracaj pokrętłem, aby wyregulować głośność, lub naciśnij zintegrowany przycisk, aby uzyskać dostęp do menu sterowania dźwiękiem. Alternatywnie, możesz nacisnąć i przytrzymać przycisk aby używać poleceń głosowych.

Obsługa obrazu z trzech kamer cofania

Masz w samochodzie kamerę cofania? Rejestrowany przez nią obraz możesz wyświetlić na ekranie centrum audiowizualnego, dodając regulowane linie pomocnicze, które ułatwią parkowanie tyłem. Teraz możesz zobaczyć obraz z trzech połączonych kamer, wybierając jedną z nich z poziomu ekranu.

Dane techniczne
Prowadząc auto, korzystaj ze swojego smartfonu bez odrywania rąk od kierownicy. Apple CarPlay lub Android Auto pozwoli ci korzystać z nawigacji, łączyć się z kontaktami, wreszcie sterować dźwiękiem za pomocą poleceń głosowych. Potężny wzmacniacz 4 x 55 sprawia, że muzyka brzmi czysto i dynamicznie, nawet kiedy gra głośno.
  • Połącz się ze smartfonem dzięki technologii Bluetooth®

  • Sterowanie głosowe poprzez Apple Car Play lub Android Auto™

  • Mocny dźwięk ze wzmacniacza Dynamic Reality Amp 2 o mocy 4 × 55 W

  • Utwórz wirtualne głośniki z pulpitu, dzięki technologii Dynamic Stage Organiser

  • Ergonomiczne pokrętło do wygodniej regulacji

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku