RADIOODTWARZACZE I ODTWARZACZE

XAV-AX1000 | Radio samochodowe z ekranem 15,7 cm (6,2″) i technologią Apple CarPlay

XAV-AX1000
XAV-AX1000 | Radio samochodowe z ekranem 15,7 cm (6,2″) i technologią Apple CarPlay: obraz
XAV-AX1000 | Radio samochodowe z ekranem 15,7 cm (6,2″) i technologią Apple CarPlay: obrazy
XAV-AX1000 | Radio samochodowe z ekranem 15,7 cm (6,2″) i technologią Apple CarPlay: obrazy
XAV-AX1000 | Radio samochodowe z ekranem 15,7 cm (6,2″) i technologią Apple CarPlay: obrazy
XAV-AX1000 | Radio samochodowe z ekranem 15,7 cm (6,2″) i technologią Apple CarPlay: obrazy
XAV-AX1000 | Radio samochodowe z ekranem 15,7 cm (6,2″) i technologią Apple CarPlay: obrazy

Cechy

Apple CarPlay pozwala jeździć mądrzej

Dzięki Apple CarPlay możesz w trasie korzystać ze wszystkich podstawowych funkcji swojego iPhone’a. Wystarczy podłączyć telefon, by zacząć pracę. Dotykaj odpowiednich ikon, aby odbierać połączenia, sprawdzać pocztę głosową i wiadomości tekstowe, wyświetlać mapy, a nawet mówić do Siri. I oczywiście słuchaj swoich ulubionych utworów z iTunes, Apple Music lub korzystając z innych aplikacji. Możesz dyktować SMS-y, sterować odtwarzaniem muzyki lub korzystać z nawigacji bez konieczności odrywania wzroku od drogi.

Sterowanie w zasięgu ręki

Duży i wyraźny ekran dotykowy umożliwia intuicyjne sterowanie odtwarzaniem muzyki oraz funkcjami smartfonu.

Dwa tryby sterowania

Ergonomiczne pokrętło ułatwia obsługę urządzenia. Przekręć je, aby regulować głośność, lub wciśnij wbudowany przycisk, aby włączyć menu sterowania dźwiękiem. Możesz też wcisnąć i przytrzymać przycisk, a następnie wypowiadać polecenia głosowe.

Łatwa instalacja dzięki niewielkiej tylnej obudowie 

Mimo że wyświetlacz ma rozmiar 2 DIN, obudowy tylna jest w rozmiarze 1 DIN, a głębokość montażowa została zmniejszona o 20%. Znacznie ułatwia to instalację, ponieważ w przestrzeni za wyświetlaczem zostaje dużo miejsca na kable i akcesoria.

Szybkie budzenie

Włączenie 2,5 raza szybciej niż w poprzednich modelach, po włączeniu można przejść bezpośrednio do działania.

Obsługa kamery cofania

Masz w samochodzie kamerę cofania? Rejestrowany przez nią obraz możesz wyświetlić na ekranie radia samochodowego, dodając regulowane linie pomocnicze, które ułatwią parkowanie tyłem.

Bezprzewodowa technologia BLUETOOTH®

Dzięki technologii Bluetooth® możesz bezprzewodowo przesyłać strumieniowo dźwięki i rozmawiać w trybie głośnomówiącym.

Trzy wyjścia na wzmacniacz umożliwiają rozbudowę systemu audio

Chciałbyś zbudować swój własny samochodowy system audio? Trzy wyjścia na wzmacniacz dają nieograniczone możliwości rozbudowy systemu. Podłącz dowolne wzmacniacze i głośniki niskotonowe, aby samodzielnie dostosować brzmienie.

Dynamic Soundstage Organizer tworzy wirtualne głośniki na desce rozdzielczej samochodu

Fale dźwiękowe rozchodzą się kierunkowo, szczególnie w przypadku wyższych częstotliwości, więc jeśli głośniki znajdują się w dolnej części drzwi, dźwięki o wysokiej częstotliwości często nie są słyszalne, co zmniejsza przejrzystość i podział instrumentów. Dynamic Stage Organiser wykorzystuje technologię Digital Signal Processing (DSP) do podkreślania dźwięku, dzięki czemu poprawia pozycjonowanie stereo i sprawia, że muzyka rozbrzmiewa tak, jakby jej źródło było tuż przed tobą.

Zgodność z FLAC

Zgodność z formatem FLAC umożliwia odtwarzanie plików dźwiękowych bez utraty jakości i pozwala cieszyć się każdym detalem.

Wzmacniacz 4 x 55 W da czysty i mocny bas

Wzmacniacz Dynamic Reality Amp 2 zapewnia moc 4 × 55 W, dzięki czemu uzyskasz wyraźną muzykę tak przy wysokim, jak i niskim ustawieniu głośności. Wzmacniacz szczyci się o 47% niższą rezystancją wewnętrzną w porównaniu do konwencjonalnych jednostek, dzięki czemu zapewnia lepszy, bardziej wyrazisty i naturalny dźwięk przy każdym natężeniu dźwięku.

Dane techniczne

Steruj wszystkim w łatwy sposób podczas jazdy, aby móc skupić się na prowadzeniu auta. Obsługa głosowa poprzez Apple CarPlay ułatwia nawigację, wykonywanie połączeń i nie tylko. Duży i przejrzysty ekran dotykowy budzi się 2,5 raza szybciej niż w poprzednich modelach, umożliwiając intuicyjne sterowanie muzyką i korzystanie z funkcji smartfona.
  • Obsługa głosowa poprzez Apple CarPlay

  • Obsługa kamery cofania ułatwiającej parkowanie

  • Technologia EXTRA BASS wzmacniająca niskie dźwięki

  • Sterowanie kierunkiem emisji dźwięku dzięki technologii Dynamic Stage Organiser

  • Pokrętło regulacji głośności zapewnia łatwą obsługę

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku