RADIOODTWARZACZE I ODTWARZACZE

Radio samochodowe DAB z ekranem 17,6 cm (6,95") oraz technologiami BLUETOOTH® i WebLink™ Cast

XAV-3550D
XAV-3550D
XAV-3550D
POD KĄTEM XAV-3550D
TYŁ
XAV 3500D
Więcej sposobów łączenia,
możliwość rozbudowy i mniej odblasków

Dzięki technologii WebLink™ możesz widzieć ekran smartfona nawet w czasie jazdy. Antyodblaskowy ekran dotykowy o przekątnej 17,6 cm (6,95") uruchamia się zaraz po włączeniu silnika i pozwala intuicyjnie sterować muzyką, połączeniami telefonicznymi i innymi funkcjami.

weblink
WebLink™ Cast pozwala wyświetlać ekran smartfona 

Podłącz zgodny smartfon Apple lub Android, by wyświetlać zawartość jego ekranu i obsługiwać go bezpośrednio z ekranu samochodowego urządzenia audio

antyodblaskowy
Wyraźny, czuły, antyodblaskowy ekran dotykowy

Ekran dotykowy 17,6 cm (6,95") z powłoką antyodblaskową pozwala intuicyjnie sterować odtwarzaniem muzyki, połączeniami telefonicznymi i innymi funkcjami.

DAB
Słuchanie radia DAB+

Włącz radio DAB+, by uzyskać jeszcze większy wybór stacji i lepszą jakość dźwięku. Odbiornik zacznie także rozpoznawać Twoje ulubione stacje DAB. 

Obsługa WebLink™ Cast

WebLink™ to aplikacja zaprojektowana specjalnie do użytku w samochodach. Po połączeniu z telefonem systemu Android lub iOS pozwala udostępnić ekran smartfona bezpośrednio na wyświetlaczu radia samochodowego, oferując dostęp do informacji i rozrywki w trakcie podróży

Antyodblaskowy ekran dotykowy, szybkie działanie i proste, eleganckie wzornictwo

Wszystko, co potrzebne, masz w zasięgu ręki — na eleganckim, antyodblaskowym ekranie dotykowym 17,6 cm (6,95") z dużymi ikonami ułatwiającymi wybór źródeł i ustawień. 

XAV-3550D
Łatwa obsługa przyciskami 

Korzystaj z szybkiego dostępu do najczęściej używanych funkcji, takich jak regulacja głośności, wybór źródła lub ustawienia dźwięku, by łatwo i bezpiecznie obsługiwać urządzenie podczas jazdy. 

Muzyka w Twoim stylu

Liczne opcje regulacji pozwalają dostosować dźwięk do własnych preferencji. Wbudowany wzmacniacz o mocy 4 × 55 W powoduje, że muzyka brzmi czysto nawet przy wysokiej głośności. 

Szybkie wybudzanie

Dzięki funkcji szybkiego wybudzania urządzenie będzie gotowe do pracy od razu po włączeniu zapłonu.

ręka i radio
XAV-3550D
Obsługa tylnej kamery

Masz w samochodzie kamerę cofania? Rejestrowany przez nią obraz możesz wyświetlić na ekranie radia samochodowego, dodając regulowane linie pomocnicze, które ułatwią parkowanie tyłem.

Łatwa instalacja dzięki niewielkiej tylnej obudowie

Mimo że wyświetlacz ma rozmiar 2 DIN, obudowy tylna jest w rozmiarze 1 DIN, a głębokość montażowa została zmniejszona o 20%. Znacznie ułatwia to instalację, ponieważ w przestrzeni za wyświetlaczem zostaje dużo miejsca na kable i akcesoria.

XAV-3550D

Dane techniczne i charakterystyka

Podłącz smartfon przy użyciu funkcji WebLink™ Cast i słuchaj bogatego dźwięku ze wzmacniacza o mocy 4 × 55 W z technologią EXTRA BASS™. Antyodblaskowy ekran dotykowy 17,6 cm (6,95") uruchamia się zaraz po włączeniu zapłonu i pozwala wygodnie sterować odtwarzaniem muzyki, połaczeniami telefonicznymi i innymi funkcjami.
  • Wyświetlanie i obsługa wybranych aplikacji ze smartfona przy użyciu funkcji WebLink™ Cast

  • Szybko uruchamiający się ekran dotykowy z powłoką antyodblaskową

  • Certyfikat Digital Radio Tick Mark

  • Trzy 5-woltowe wyjścia na wzmacniacz do tworzenia własnego zestawu

  • Współpraca z kamerą cofania ułatwiającą bezpieczne parkowanie

Moc wyjściowa
4 × 55 W
Wyjście na wzmacniacz
3 (przód, tył i subwoofer)
Przekątna ekranu (cale/cm)
6,95 cala
Sterowanie urządzeniem USB (kodek audio)
PCM / MP3 / WMA / AAC / FLAC
Sterowanie urządzeniem USB (kodek wideo)
MPEG4-SP / AVC (H.264 Baseline) / WMV / MKV / XviD
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku