RADIOODTWARZACZE I ODTWARZACZE

Radio samochodowe z ekranem 17,6 cm (6,95") oraz technologiami Bluetooth® i WebLink™ Cast

XAV-3500
XAV-3500
XAV-3500
XAV-3500 — CZERWONY
XAV-3500 — POD KĄTEM
PRZEDNI PÓŁPROFIL
WIDOK Z TYŁU
Więcej sposobów łączenia,
możliwość rozbudowy i mniej odblasków

Dzięki technologii WebLink™ możesz widzieć ekran smartfona nawet w czasie jazdy. Antyodblaskowy ekran dotykowy o przekątnej 17,6 cm (6,95") uruchamia się zaraz po włączeniu silnika i pozwala intuicyjnie sterować muzyką, połączeniami telefonicznymi i innymi funkcjami.

weblink
WebLink™ Cast pozwala wyświetlać ekran smartfona 

Podłącz zgodny smartfon Apple lub Android, by wyświetlać zawartość jego ekranu i obsługiwać go bezpośrednio z ekranu samochodowego urządzenia audio

antyodblaskowy
Wyraźny, czuły, antyodblaskowy ekran dotykowy

Ekran dotykowy 17,6 cm (6,95") z powłoką antyodblaskową pozwala intuicyjnie sterować odtwarzaniem muzyki, połączeniami telefonicznymi i innymi funkcjami.

Zegar
Szybkie wybudzanie 

Dzięki funkcji szybkiego wybudzania opracowanej przez Sony urządzenie jest gotowe do działania natychmiast po włączeniu zapłonu.

Obsługa WebLink™ Cast

WebLink™ to aplikacja zaprojektowana specjalnie do użytku w samochodach. Po połączeniu z telefonem systemu Android lub iOS pozwala udostępnić ekran smartfona bezpośrednio na wyświetlaczu radia samochodowego, oferując dostęp do informacji i rozrywki w trakcie podróży

Antyodblaskowy ekran dotykowy,
szybkie działanie i proste, eleganckie wzornictwo

Wszystko, co potrzebne, masz w zasięgu ręki — na eleganckim, antyodblaskowym ekranie dotykowym 17,6 cm (6,95") z dużymi ikonami ułatwiającymi wybór źródeł i ustawień. 

XAV-3500
Łatwa obsługa za pomocą przycisków

Korzystaj z szybkiego dostępu do najczęściej używanych funkcji, takich jak regulacja głośności, wybór źródła lub ustawienia dźwięku, by łatwo i bezpiecznie obsługiwać urządzenie podczas jazdy. 

Muzyka w Twoim stylu

Liczne opcje regulacji pozwalają dostosować dźwięk do własnych preferencji. Wbudowany wzmacniacz o mocy 4 × 55 W powoduje, że muzyka brzmi czysto nawet przy wysokiej głośności. 

Szybkie wybudzanie

Dzięki funkcji szybkiego wybudzania
urządzenie będzie gotowe do pracy od razu po włączeniu zapłonu.

ręka i radio
Kamera cofania
Obsługa tylnej kamery

Masz w samochodzie kamerę cofania? Rejestrowany nią obraz możesz wyświetlić na ekranie odtwarzacza i użyć regulowanych linii pomocniczych, by ułatwić sobie parkowanie tyłem.

Łatwa instalacja
dzięki niewielkim wymiarom tyłu obudowy

Mimo tego, że wyświetlacz ma rozmiar 2 DIN, obudowa tylna jest w rozmiarze 1 DIN, a głębokość montażowa została zmniejszona o 20%. Znacznie ułatwia to instalację, ponieważ w przestrzeni za wyświetlaczem zostaje dużo miejsca na kable i akcesoria.

XAV-3500

Dane techniczne i charakterystyka

Podłącz smartfon przy użyciu funkcji WebLink™ Cast i słuchaj bogatego dźwięku ze wzmacniacza o mocy 4 × 55 W z technologią EXTRA BASS™. Antyodblaskowy ekran dotykowy 17,6 cm (6,95") uruchamia się zaraz po włączeniu zapłonu i pozwala wygodnie sterować odtwarzaniem muzyki, połaczeniami telefonicznymi i innymi funkcjami.
  • Wyświetlanie i obsługa wybranych aplikacji ze smartfona przy użyciu funkcji WebLink™ Cast

  • Antyodblaskowy wyświetlacz i szybkie uruchamianie

  • Technologia EXTRA BASS™ wzmacniająca niskie dźwięki

  • Trzy 5-woltowe wyjścia na wzmacniacz do tworzenia własnego zestawu

  • Współpraca z kamerą cofania ułatwiającą bezpieczne parkowanie

Moc wyjściowa
4 × 55 W
Wyjście na wzmacniacz
3 (przód, tył i subwoofer)
Przekątna ekranu (cale/cm)
6,95 cala
Sterowanie urządzeniem USB (kodek audio)
PCM / MP3 / WMA / AAC / FLAC
Sterowanie urządzeniem USB (kodek wideo)
MPEG4-SP / AVC (H.264 Baseline) / WMV / MKV / XviD
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku