ODBIORNIKI I ODTWARZACZE SAMOCHODOWE

Radioodtwarzacz multimedialny Bluetooth® z ekranem 6,2" (15,7 cm) i funkcją WebLink™ Cast

XAV-1550D

XAV-1550D główny
XAV-1550D
XAV-1550D
XAV-1550D

Więcej opcji łączności, mniej odblasków

W każdej podróży możesz korzystać z zawartości swojego smartfona wyświetlanej za pośrednictwem technologii WebLink™ Cast. Ekran dotykowy 6,2" (15,7 cm) z powłoką antyodblaskową uruchamia się zaraz po włączeniu zapłonu i umożliwia między innymi sterowanie odtwarzaniem muzyki i komunikowanie się ze światem.

weblink

WebLink™ Cast pozwala wyświetlać ekran smartfona

Podłącz zgodny smartfon Apple lub z Androidem, by wyświetlać jego zawartość i sterować nim bezpośrednio na ekranie samochodowego sprzętu audio.

antyodblaskowy

Wyraźny, czuły, antyodblaskowy ekran dotykowy

Ekran dotykowy 6,2” (15,7 cm) z powłoką antyodblaskową pozwala sterować odtwarzaniem muzyki, telefonowaniem i innymi funkcjami.

DAB

Słuchanie radia DAB+

Ustaw stacje w radiu DAB+, by mieć jeszcze większy wybór i cieszyć się lepszą jakością dźwięku. Odbiornik pobiera też wcześniej ustawione ulubione stacje DAB.

Obsługa WebLink™ Cast

WebLink™ to prosta platforma do obsługi aplikacji, zaprojektowana specjalnie do użytku w pojazdach. Łączność z urządzeniem z systemem Android lub iOS pozwala wyświetlić ekran smartfona bezpośrednio na wyświetlaczu radioodtwarzacza XAV-1550D i zapewnić sobie dostęp do informacji i rozrywki w podróży.

Wyraźny, czuły ekran dotykowy z powłoką antyodblaskową

Wszystko, co potrzebne, jest w zasięgu ręki — na antyodblaskowym ekranie dotykowym 6,2" (15,7 cm) z dużymi ikonami ułatwiającymi wybór źródeł i ustawień.

XAV-1550D

Dwa tryby sterowania

Ergonomiczne pokrętło ułatwia obsługę urządzenia. Przekręć je, aby regulować głośność, lub wciśnij wbudowany przycisk, aby włączyć menu sterowania dźwiękiem.

Muzyka w Twoim stylu

Liczne opcje regulacji pozwalają dostosować dźwięk do własnych preferencji. Wbudowany wzmacniacz o mocy 4 × 55 W powoduje, że muzyka brzmi czysto nawet przy wysokiej głośności.

  • Wzmacniacz Dynamic Reality Amp 2
  • Technologia Dynamic Stage Organiser
  • 10-pasmowy korektor
  • Trzy wyjścia

Szybkie wybudzanie

Dzięki funkcji szybkiego wybudzania urządzenie będzie gotowe do pracy od razu po włączeniu zapłonu.

ręka i radio
XAV-1550D

Obsługa tylnej kamery

Masz w samochodzie kamerę cofania? Rejestrowany przez nią obraz możesz wyświetlić na ekranie centrum audiowizualnego, dodając regulowane linie pomocnicze, które ułatwią parkowanie tyłem.

Łatwa instalacja dzięki niewielkiej tylnej obudowie

Pomimo posiadania dwudinowego wyświetlacza tylna obudowa jest mniejsza niż tradycyjnych jednostkach dwudinowych. Znacznie ułatwia to instalację i zapewnia dużo miejsca za wyświetlaczem na kable i inne akcesoria.

XAV-1550D
Dane techniczne i charakterystyka
Podłącz smartfon przy użyciu funkcji WebLink™ Cast i słuchaj bogatego dźwięku ze wzmacniacza o mocy 4 x 55 W z technologią EXTRA BASS™. Antyodblaskowy ekran dotykowy 6,2" (15,7 cm) uruchamia się zaraz po włączeniu zapłonu i pozwala łatwo sterować odtwarzaniem muzyki, telefonowaniem i innymi funkcjami.
  • Wyświetlanie i obsługa wybranych aplikacji ze smartfona przy użyciu funkcji WebLink™ Cast

  • Szybko uruchamiający się ekran dotykowy z powłoką antyodblaskową

  • Technologia EXTRA BASS™ wzmacniająca niskie dźwięki

  • Certyfikat Digital Radio Tick Mark

  • Współpraca z kamerą cofania ułatwiającą bezpieczne parkowanie

Moc wyjściowa
4 × 55 W
Wyjście na wzmacniacz
3 (przód, tył i subwoofer)
Przekątna ekranu (cali / mm)
6,2"
Sterowanie urządzeniem USB (kodek audio)
PCM / MP3 / WMA / AAC / FLAC
Sterowanie urządzeniem USB (kodek wideo)
MPEG4-SP / AVC (H.264 Baseline) / WMV / MKV / XviD
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku