Jednostka sygnałowa Bluetooth® 6,2” (15,7 cm) z WebLink™ Cast: obrazy
Jednostka sygnałowa Bluetooth® 6,2” (15,7 cm) z WebLink™ Cast: obrazy
Jednostka sygnałowa Bluetooth® 6,2” (15,7 cm) z WebLink™ Cast: obrazy
Jednostka sygnałowa Bluetooth® 6,2” (15,7 cm) z WebLink™ Cast: obrazy
Jednostka sygnałowa Bluetooth® 6,2” (15,7 cm) z WebLink™ Cast: obrazy
Jednostka sygnałowa Bluetooth® 6,2” (15,7 cm) z WebLink™ Cast: obrazy
Więcej opcji łączności, mniej odblasków

Podczas każdej podróży możesz korzystać z zawartości swojego smartfona wyświetlanej za pośrednictwem technologii WebLink™ Cast. Ekran dotykowy 6,2” (15,7 cm) z powłoką antyodblaskową uruchamia się zaraz po włączeniu zapłonu, umożliwiając sterowanie muzyką, funkcjami komunikacyjnymi i innymi.
 

Logo WebLink™
WebLink™ Cast pozwala wyświetlać ekran smartfona

Podłącz zgodny smartfon Apple lub z Androidem, by wyświetlać jego zawartość i sterować nim bezpośrednio na ekranie samochodowego sprzętu audio.

Ikona ekranu 6,2”
Wyraźny, czuły, antyodblaskowy ekran dotykowy

Ekran dotykowy 6,2” (15,7 cm) z powłoką antyodblaskową pozwala sterować odtwarzaniem muzyki, telefonowaniem i innymi funkcjami. 

ikona zegara
Szybkie wybudzanie

Dzięki funkcji szybkiego wybudzania firmy Sony urządzenie jest gotowe do działania natychmiast po włączeniu zapłonu.

Obsługa WebLink™ Cast

WebLink™ to prosta platforma do obsługi aplikacji, przystosowana do pracy w pojeździe. Dzięki połączeniu z urządzeniem z systemem Android lub iOS można wyświetlać ekran smartfona bezpośrednio na wyświetlaczu XAV-1500 i mieć dostęp do informacji i rozrywki w podróży.
 

Wyraźny, czuły ekran dotykowy z powłoką antyodblaskową 

Wszystko, co niezbędne, znajduje się na wyciągnięcie ręki dzięki ekranowi dotykowemu 6,2” (15,7 cm) z powłoką antyodblaskową. Duże ikony ułatwiają wybór źródeł i ustawień.
  

Dłoń naciskająca przycisk
Dwa tryby sterowania

Ergonomiczne pokrętło ułatwia obsługę urządzenia. Przekręć je, aby regulować głośność, lub wciśnij wbudowany przycisk, aby włączyć menu sterowania dźwiękiem. 

Muzyka w Twoim stylu 

Liczne opcje regulacji pozwalają dostosować dźwięk do własnych preferencji. Wbudowany wzmacniacz o mocy 4 × 55 W powoduje, że muzyka brzmi czysto nawet przy wysokiej głośności. 

Kamera cofania
Obsługa tylnej kamery

Masz w samochodzie kamerę cofania? Rejestrowany przez nią obraz możesz wyświetlić na ekranie centrum audiowizualnego, dodając regulowane linie pomocnicze, które ułatwią parkowanie tyłem.

Łatwa instalacja dzięki niewielkiej tylnej obudowie

Mimo że wyświetlacz ma rozmiar 2 DIN, obudowy tylna jest w rozmiarze 1 DIN, a głębokość montażowa została zmniejszona o 20%. Znacznie ułatwia to instalację, ponieważ w przestrzeni za wyświetlaczem zostaje dużo miejsca na kable i akcesoria.

Tylna część obudowy

Dane techniczne i charakterystyka

Podłącz swój telefon za pośrednictwem technologii WebLink™ Cast i ciesz się bogatym brzmieniem czterech wzmacniaczy o mocy 55 W z funkcją EXTRA BASS™. Ekran dotykowy 6,2” (15,7 cm) z powłoką antyodblaskową uruchamia się zaraz po włączeniu zapłonu i pozwala łatwo sterować odtwarzaniem muzyki, telefonowaniem i innymi funkcjami.
  • Wyświetlaj wybrane aplikacje ze smartfona i steruj nimi dzięki WebLink™ Cast

  • Szybko uruchamiający się ekran dotykowy z powłoką antyodblaskową

  • EXTRA BASS wzmacnia niskie dźwięki

  • Utwórz wirtualne głośniki na desce rozdzielczej dzięki technologii Dynamic Stage Organiser

  • Współpraca z kamerą cofania ułatwiającą bezpieczne parkowanie

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku