Radioodtwarzacz CD z technologią BLUETOOTH®: obrazy
Radioodtwarzacz CD z technologią BLUETOOTH®: obrazy
Radioodtwarzacz CD z technologią BLUETOOTH®: obrazy
Zachowaj łączność w trasie

Dwudinowy radioodtwarzacz samochodowy CD z podwójną łącznością BLUETOOTH®

Bądź w kontakcie nawet podczas jazdy dzięki podwójnej łączności Bluetooth oferowanej przez WX-920BT. Połącz bezprzewodowo swój pierwszy telefon, aby dzwonić, odtwarzać muzykę, korzystać z nawigacji oraz komunikować się z innymi. Dodaj drugi telefon, aby korzystać z funkcji rozmów w trybie głośnomówiącym.

Obraz wzmacniacza samochodowego i głośników
Rozbuduj system audio samochodu

Trzy wyjścia umożliwiają podłączenie dodatkowych urządzeń udoskonalający dźwięk.

Logo Bluetooth® i NFC
Dotknij, aby połączyć się bezprzewodowo

Technologia NFC umożliwia błyskawiczne podłączenie telefonu z obsługą Bluetooth® — wystarczy dotknąć nim pokrętła głośności radioodtwarzacza.

Ikona poleceń głosowych
Obsługa za pomocą poleceń głosowych

Użyj poleceń głosowych, aby korzystać z nawigacji, odtwarzać muzykę i komunikować się z innymi osobami po podłączeniu smartfona.

Podłącz dwa smartfony dzięki podwójnej łączności Bluetooth®

Sparuj z pierwszym telefonem przy użyciu połączenia Bluetooth®, aby uzyskać pełny dostęp do funkcji nawigacji, odtwarzania muzyki i komunikacji. Jednocześnie możesz połączyć się też z drugim telefonem w celu wykonywania i odbierania połączeń głośnomówiących.

Ikona Siri
Podróżuj z Siri

Połącz się z urządzeniem iOS, aby sterować jego muzyką, nawigacją, komunikacją i innymi funkcjami, korzystając z funkcji Siri Eyes Free.

Ikona aplikacji SongPal
Sterowanie głosem dla systemu Android

Korzystaj ze sterowania głosem w celu obsługi nawigacji, wysyłania wiadomości oraz odtwarzania nagrań ze swojego smartfona.

Steruj głosem

Korzystaj z przydatnych funkcji smartfonu bez odrywania wzroku od drogi. Dzięki obsłudze głosowej możesz zarządzać muzyką, odbierać wskazówki nawigacyjne w czasie rzeczywistym i komunikować się z kontaktami — wszystko to za pomocą prostych poleceń głosowych.

Realistyczny dźwięk podczas każdej podróży

Ciesz się wyraźnym i naturalnym dźwiękiem dzięki wzmacniaczowi o dużej mocy oraz ustawieniach, które łatwo skonfigurować.

Żywszy wygląd deski rozdzielczej

Funkcja Dynamic Colour Illuminator pozwala na wybór różnych wzorów i kolorów wyświetlacza w celu dopasowania go do wystroju kabiny pojazdu. Wybrany kolor może się nawet zmieniać w rytm muzyki.

Ikona formatu FLAC
Odtwarzaj pliki FLAC

 Zgodność z formatem FLAC umożliwia odtwarzanie plików dźwiękowych bez utraty jakości i pozwala cieszyć się każdym detalem.

Ikona portu USB
Port USB zgodny z AOA 2.0

Przednie wejście USB umożliwia odtwarzanie muzyki z dysków, odtwarzaczy muzycznych i telefonów z systemem iOS, można też przez niego strumieniowo przesyłać dźwięk z urządzeń z Androidem.

Ikona ekranu LCD wysokim kontraście
Czytelny wyświetlacz LCD o wysokim kontraście 

Ekran jest zawsze czytelny dzięki optymalnemu kątowi widzenia i 5-krotnie wyższemu kontrastowi niż w konwencjonalnych ekranach.  

Dane techniczne i charakterystyka

Pozostań w kontakcie na trasie dzięki podwójnej łączności Bluetooth radioodtwarzacza WX-920BT. Funkcja EXTRA BASS wzmocni basy w Twoich ulubionych utworach, a wzmacniacz o mocy 4 × 55 W zapewnia dźwięk o niezwykle wysokiej głośności maksymalnej. Z łatwością przesyłaj strumieniowo utwory z iPhone'a i smartfona z systemem Android przy użyciu zgodnego z AOA 2 przedniego wejścia USB.
  • Podwójna łączność Bluetooth® umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów

  • Obsługa głosowa dzięki technologii Siri Eyes Free i systemowi Android

  • 4 x 55 W

  • Włącz EXTRA BASS, aby zapewnić sobie dodatkową dawkę basu

  • Zgodne z AOA 2.0 gniazdo USB pozwala podłączać odtwarzacze muzyczne i smartfony

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku