Radioodtwarzacz CD z radiem DAB i bezprzewodową technologią BLUETOOTH®: obrazy
Radioodtwarzacz CD z radiem DAB i bezprzewodową technologią BLUETOOTH®: obrazy
Radioodtwarzacz CD z radiem DAB i bezprzewodową technologią BLUETOOTH®: obrazy
Radioodtwarzacz CD z radiem DAB i bezprzewodową technologią BLUETOOTH®: obrazy
Radioodtwarzacz CD z radiem DAB i bezprzewodową technologią BLUETOOTH®: obrazy
Więcej muzyki i lepsza kontrola dźwięku

Radioodtwarzacz CD z Dual Bluetooth®, złączem Single-DIN i radiem DAB+

Radioodtwarzacz MEX-N6002BD pozwala słuchać muzyki na wiele sposobów. Dual Bluetooth® umożliwia podręcznej biblioteki muzycznej, podczas gdy drugi telefon może służyć do prowadzenia rozmów bez użycia rąk. Wysokiej jakości radio z tunerem DAB+ i doskonały dźwięk dzięki technologii Dynamic Stage Organiser i korelacji parametrów czasowych.

Ikona Bluetooth i NFC
Dotknij, aby połączyć się bezprzewodowo

Technologia NFC umożliwia błyskawiczne podłączenie telefonu z obsługą Bluetooth® — wystarczy dotknąć nim pokrętła głośności radioodtwarzacza.

Ikona poleceń głosowych
Obsługa za pomocą poleceń głosowych

Użyj poleceń głosowych, aby korzystać z nawigacji, odtwarzać muzykę i komunikować się z innymi osobami po podłączeniu smartfona.

Ikona DAB+
Słuchaj radia DAB+

Słuchaj cyfrowych stacji radiowych nowej generacji w czystszym i wyraźniejszym brzmieniu.

Podłącz dwa smartfony dzięki podwójnemu łączu Bluetooth®

Sparuj pierwszy telefon w celu uzyskania dostępu do odtwarzania muzyki i funkcji komunikacji. Drugi telefon możesz dodać jednocześnie w celu nawiązywania i odbierania połączeń w trybie głośnomówiącym.

Ikona Siri
Podróżuj z Siri

Połącz się z urządzeniem iOS, aby sterować jego muzyką, nawigacją, komunikacją i innymi funkcjami, korzystając z funkcji Siri Eyes Free.

Ikona aplikacji SongPal
Wszystko pod kontrolą dzięki aplikacji SongPal

Masz telefon z systemem Android? Użyj aplikacji SongPal, aby zarządzać odtwarzaniem muzyki, odczytywać wiadomości i sterować aplikacjami przy użyciu poleceń głosowych.

Steruj głosem

Korzystaj z przydatnych funkcji smartfonu bez odrywania wzroku od drogi. Dzięki obsłudze głosowej możesz zarządzać muzyką, odbierać wskazówki nawigacyjne w czasie rzeczywistym i komunikować się z kontaktami — wszystko to za pomocą prostych poleceń głosowych.

Doskonała jakość dźwięku podczas każdej podróży

 Ciesz się czystym dźwiękiem o dużej mocy podczas każdej podróży dzięki wysokiej jakości wzmacniaczowi Dynamic Reality 2. Inteligentne przetwarzanie dźwięku pozwala dostosować ustawienia do wnętrza samochodu. 

Naturalny dźwięk dzięki korekcji parametrów czasowych

Zależnie od miejsca w samochodzie, jakie zajmuje słuchacz, i bliskości głośników muzyka brzmi inaczej. Funkcja inteligentnego korygowania parametrów czasowych opóźnia reprodukcję sygnału, dzięki czemu słuchacz zawsze znajduje się w środku pola akustycznego i odbiera naturalnie brzmiący dźwięk.

Wybierz swoje kolory

Wybieraj spośród 35 000 kolorów, aby dopasować dwustrefowe oświetlenie do kolorystyki wnętrza samochodu. A gdy muzyka zacznie grać, światła LED zaczną pulsować w rytm utworu.

Ikona DAB+
Radio DAB+

Słuchaj radia DAB+, aby mieć większy wybór i cieszyć się wyższą jakością dźwięku. Radioodtwarzacz odbiera także Twoje ulubione stacje DAB.

Ikona formatu FLAC
Odtwarzaj pliki FLAC

 Zgodność z formatem FLAC umożliwia odtwarzanie plików dźwiękowych bez utraty jakości i pozwala cieszyć się każdym detalem. 

Ikona ekranu LCD wysokim kontraście
Czytelny wyświetlacz LCD o wysokim kontraście 

Ekran jest zawsze czytelny dzięki optymalnemu kątowi widzenia i 5-krotnie wyższemu kontrastowi niż w konwencjonalnych ekranach.

Dane techniczne i charakterystyka

Ruszając w trasę z radioodtwarzaczem MEX-N6002BD, możesz słuchać więcej muzyki i zachować pełną kontrolę na niespotykanym dotąd poziomie. Podwójna łączność Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe podłączenie dwóch smartfonów — drugi jest wykorzystywany wyłącznie do wykonywania połączeń w trybie głośnomówiącym. Zgodność z technologią DAB+ oznacza, że możesz słuchać najnowszych cyfrowych stacji radiowych w wysokiej jakości dźwięku.
  • Podwójna łączność Bluetooth® umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów

  • Obsługa głosowa dzięki technologii Siri Eyes Free i systemowi Android

  • Wzmacniacz Dynamic Reality Amp 2 zapewnia wyraźny dźwięk przy dowolnej głośności

  • Sterowanie kierunkiem emisji dźwięku dzięki technologii Dynamic Stage Organiser

  • Certyfikat Digital Radio Tick Mark

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy