MEX-N5300BT | Radioodtwarzacz CD: obrazy
MEX-N5300BT | Radioodtwarzacz CD: obrazy
MEX-N5300BT | Radioodtwarzacz CD: obrazy
MEX-N5300BT | Radioodtwarzacz CD: obrazy
MEX-N5300BT | Radioodtwarzacz CD: obrazy
MEX-N5300BT | Radioodtwarzacz CD: obrazy
MEX-N5300BT | Radioodtwarzacz CD: obrazy
MEX-N5300BT | Radioodtwarzacz CD: obrazy
MEX-N5300BT | Radioodtwarzacz CD: obrazy
MEX-N5300BT | Radioodtwarzacz CD: obrazy
MEX-N5300BT | Radioodtwarzacz CD: obrazy
MEX-N5300BT | Radioodtwarzacz CD: obrazy
Dwa razy lepsza łączność i więcej kolorów

 Radio samochodowe CD z BLUETOOTH® i dwustrefowym podświetleniem

Radio samochodowe MEX-N5300BT zapewnia lepszą łączność i podświetlenie podczas jazdy. Podwójne łącze Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe podłączenie drugiego smartfona, dzięki czemu można nawiązywać i odbierać połączenia bez użycia rąk z dwóch telefonów. Dwustrefowe podświetlenie dopasowuje podświetlenie radia samochodowego do kolorystyki w samochodzie.

Obraz głośników
Rozszerz system dźwięku

Trzy wyjścia umożliwiają podłączenie dodatkowych urządzeń udoskonalający dźwięk.

Ikona Bluetooth® i NFC
Dotknij, aby połączyć się bezprzewodowo

Technologia NFC umożliwia błyskawiczne połączenie telefonu Bluetooth® przez przyłożenie go do pokrętła głośności radia samochodowego. Możesz też ręcznie nawiązać połączenie Bluetooth® za pomocą menu ustawień urządzenia.

Ikona poleceń głosowych
Obsługa za pomocą poleceń głosowych

Użyj poleceń głosowych, aby korzystać z nawigacji, odtwarzać muzykę i komunikować się z innymi osobami po podłączeniu smartfona.

Podłącz dwa smartfony dzięki podwójnemu łączu Bluetooth®

Sparuj pierwszy telefon za pomocą łącza Bluetooth® w celu uzyskania dostępu do nawigacji, odtwarzania muzyki i funkcji komunikacji. Drugi telefon możesz dodać jednocześnie w celu nawiązywania i odbierania połączeń.

Ikona Siri
Podróżuj z Siri

Połącz się z urządzeniem iOS, aby sterować muzyką, nawigacją, komunikacją i innymi funkcjami, korzystając z systemu Siri Eyes Free.

Ikona aplikacji SongPal
Sterowanie głosem dla systemu Android

Korzystaj ze sterowania głosem w celu obsługi nawigacji oraz odtwarzaj nagrania ze swojego smartfonu z systemem Android.

Steruj głosem

Korzystaj z przydatnych funkcji smartfonu bez odrywania wzroku od drogi. Dzięki obsłudze głosowej możesz zarządzać muzyką, odbierać wskazówki nawigacyjne w czasie rzeczywistym i komunikować się z kontaktami — wszystko to za pomocą prostych poleceń głosowych.

Doskonała jakość dźwięku podczas każdej podróży

Podczas jazdy ciesz się czystym i naturalnym dźwiękiem, dużą mocą i dużą ilością ustawień.

Wybierz swoje kolory

Wybieraj spośród 35 000 kolorów, aby dopasować dwustrefowe oświetlenie do kolorystyki wnętrza samochodu. A gdy muzyka zacznie grać, światła LED zaczną pulsować w rytm utworu.

Ikona formatu FLAC
Odtwarzaj pliki FLAC

 Zgodność z formatem FLAC umożliwia odtwarzanie plików dźwiękowych bez utraty jakości i pozwala cieszyć się każdym detalem.

Wejście USB umożliwia odtwarzanie muzyki z iPhone'a lub iPoda

Odtwarzanie muzyki z urządzenia z systemem iOS jest proste. Wystarczy podłączyć je za pomocą przewodu USB, aby sterować podstawowymi funkcjami odtwarzania. Informacje o utworach widoczne są na wyświetlaczu.

Protokół AOA 2.0 pozwala odtwarzać muzykę z aplikacji w smartfonie

Odtwarzaj pobraną lub przesyłana strumieniowo muzykę ze smartfona dzięki obsłudze protokołu Android Open Accessory 2.0. Podłącz urządzenie do portu USB i ciesz się ulubioną muzyką.

Dane techniczne i charakterystyka

Ciesz się podwójną łącznością i dwukrotnie większą liczbą kolorów dzięki radiu samochodowemu CD MEX-N5300BT z funkcją Bluetooth®. Podwójna łączność Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe podłączenie dwóch smartfonów – drugi służy wyłącznie do wykonywania połączeń w trybie głośnomówiącym. Dwustrefowe podświetlenie pozwala na wybór spośród 35 000 kolorów, umożliwiając dopasowanie do kolorystyki samochodu.
  • Podwójna łączność Bluetooth® umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów

  • Obsługa głosowa dzięki technologii Siri Eyes Free i systemowi Android

  • Potężny wzmacniacz zapewnia czyste i naturalne brzmienie

  • Dwustrefowe podświetlenie można dopasować do kolorystyki wnętrza samochodu

  • Zgodne z AOA 2.0 gniazdo USB pozwala podłączać odtwarzacze muzyczne i smartfony

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy