Przejdź do treści
RADIOODTWARZACZ CD Z BLUETOOTH®: obrazy
RADIOODTWARZACZ CD Z BLUETOOTH®: obrazy
RADIOODTWARZACZ CD Z BLUETOOTH®: obrazy
RADIOODTWARZACZ CD Z BLUETOOTH®: obrazy

Cechy

Łatwe parowanie

Funkcja NFC umożliwia natychmiastowe podłączenie telefonu za pomocą Bluetooth. Przyłóż jednokrotnie telefon do pokrętła dźwięku, aby w prosty sposób sparować urządzenie.

Obsługa za pomocą poleceń głosowych

Użyj poleceń głosowych, aby korzystać z nawigacji, odtwarzać muzykę i komunikować się z innymi osobami po podłączeniu smartfonu.

Wzmacniacz o dużej mocy

Czterokanałowy wzmacniacz zapewnia poziom mocy dostępny uprzednio jedynie dzięki zewnętrznym wzmacniaczom.

Podróżuj z Siri

Połącz się z urządzeniem iOS, aby sterować muzyką, nawigacją, komunikacją i innymi funkcjami, korzystając z systemu Siri Eyes Free.

Możliwość podłączenia dwóch urządzeń

Podłącz jeden telefon za pomocą Bluetooth w celu korzystania z nawigacji, odtwarzania muzyki oraz funkcji komunikacyjnych. Możesz podłączyć drugi telefon w celu wykonywania i odbierania rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym.

Sterowanie głosem dla systemu Android

Korzystaj ze sterowania głosem w celu obsługi nawigacji oraz odtwarzaj nagrania ze swojego smartfonu z systemem Android.

Stwórz głośniki wirtualne tuż przed sobą

Fale dźwiękowe są kierunkowe — dźwięk głośników umieszczonych w drzwiach lub pod deską rozdzielczą może być nieczysty. Dynamic Stage Organiser reguluje sygnał i poprawia pozycjonowanie stereo, sprawiając, że muzyka niemal wypływa wprost z deski rozdzielczej. 

Czas na bas

Naciśnij przycisk EXTRA BASS, aby uzyskać głębokie, mocne brzmienie przy każdym poziomie głośności. Przełączaj między dwoma ustawieniami intensywności wzmacniania basów.

Czysty dźwięk, wypełniające auto brzmienie

Ciesz się głębokim dźwiękiem, który zdaje się wypływać tuż przed Tobą dzięki funkcjom Dynamic Stage Organiser, EXTRA BASS oraz dopasowanym głośnikom XB. Zbuduj dostosowany do indywidualnych potrzeb samochodowy system audio, korzystając z wyjść 5 V oraz zewnętrznego wzmacniacza.

Zasilanie eklektyczne

Wbudowany wzmacniacz klasy D zapewnia potężną moc przy niewielkich zakłóceniach oraz oferuje krystalicznie czysty dźwięk audio nawet przy najwyższej głośności.

Odpowiednie dopasowanie

Stwórz swój idealny samochodowy sprzęt audio dzięki serii XB oraz dodatkowym, pełnozakresowym głośnikom niskotonowym.

Rozszerz system dźwięku

Dzięki trzem wyjściom wysokiego napięcia możesz w łatwy sposób rozszerzyć swój system za pomocą wzmacniaczy mocy obsługujących głośniki i subwoofery.

Odprowadzanie ciepła

Ponadwymiarowy radiator o optymalnej konstrukcji zapewnia skuteczną wentylację wzmacniacza.

Starannie umiejscowiony blok zasilania

Umiejscowienie bloku zasilania w pobliżu złączy wejściowych i wzmacniacza cyfrowego zmniejsza straty energii. Dzięki zastosowaniu kondensatorów elektrolitycznych uzyskuje się precyzyjny bas.

Optymalizacja — krok ku doskonałości

Obwody oraz podzespoły zostały zaprojektowane w celu jak maksymalnego zmniejszenia hałasu oraz wysoce wydajnej transmisji elektrycznej.

Odtwarzaj więcej muzyki

Podłączenie smartfona lub odtwarzacza muzycznego do złącza USB umożliwia odtwarzanie muzyki z aplikacji i łatwe sterowanie za pomocą telefonu.

Światła, które synchronizują się z dźwiękiem

Stwórz klimat klubu nocnego na drodze. Ekran oraz urządzenie świecą w różnych kolorach, a następnie synchronizują się z rytmem muzyki.

Przełączaj utwory na kierownicy

Łatwa konfiguracja podstawowych elementów sterujących dźwiękiem na kierownicy bez użycia konwertera sygnału (w zgodnych pojazdach).

Odtwarzaj pliki FLAC

 Zgodność z formatem FLAC umożliwia odtwarzanie plików dźwiękowych bez utraty jakości i pozwala cieszyć się każdym detalem.

Dane techniczne
Ciesz się prostym systemem kontroli oraz głębokim, czystym dźwiękiem w samochodzie. Teraz można w łatwy sposób korzystać z funkcji muzyki, nawigacji, wysyłania wiadomości oraz dzwonienia dzięki nowemu i ulepszonemu interfejsowi oraz sterowaniu głosem. Funkcja EXTRA BASS™ oraz potężny wzmacniacz nadadzą charakter każdemu utworowi.
  • Podwójna łączność Bluetooth® umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów

  • Obsługa głosowa dzięki technologii Siri Eyes Free i systemowi Android

  • Potężny wzmacniacz zapewnia czyste i naturalne brzmienie

  • Utwórz wirtualne głośniki tuż przed sobą dzięki technologii Dynamic Stage Organiser

  • Podwójne złącze USB zgodne z protokołem AOA 2.0 umożliwia odtwarzanie muzyki z aplikacji w smartfonie

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku