DSX-GS80 | Radio samochodowe o dużej mocy: obrazy
DSX-GS80 | Radio samochodowe o dużej mocy: obrazy
DSX-GS80 | Radio samochodowe o dużej mocy: obrazy
Przejmij kontrolę nad brzmieniem w aucie

Głęboki, czysty dźwięk z mocnego wzmacniacza w całym samochodzie zapewnia opcja 2-ohm Speaker Load. Takie funkcje jak nawigacja, wysyłanie wiadomości i połączenia telefoniczne są łatwe w użyciu dzięki dopracowanemu interfejsowi i sterowaniu głosowemu.

4 x 100 W
Wzmacniacz o dużej mocy

Wzmacniacz czterokanałowy to moc dostępna wcześniej jedynie we wzmacniaczach zewnętrznych.

ikona poleceń głosowych
Obsługa za pomocą poleceń głosowych

Użyj poleceń głosowych, aby korzystać z nawigacji, odtwarzać muzykę i komunikować się z innymi osobami na smartfonie.

Logo Music Center
Personalizacja na wyciągnięcie ręki

Połącz samochodowy sprzęt audio ze smartfonem, by sterować z radia samochodowego wybranymi aplikacjami, łatwo konfigurować sprzęt audio i zmieniać ustawienia.

Możliwość podłączenia dwóch urządzeń

Podłącz jeden telefon przez Bluetooth®, by korzystać z nawigacji, odtwarzać muzykę oraz komunikować się. Gdy podłączysz drugi telefon, możesz dzwonić i odbierać rozmowy w trybie głośnomówiącym.

Ikona poleceń głosowych
Sterowanie głosem dla systemu Android

Korzystaj ze sterowania głosem w celu obsługi nawigacji, wysyłania wiadomości oraz odtwarzania nagrań ze swojego smartfonu z systemem Android.

Ikona mikrofonu
Podróżuj z Siri

Połącz się z urządzeniem iOS, aby sterować muzyką, nawigacją, wiadomościami i innymi funkcjami, korzystając z systemu Siri Eyes Free.

Steruj głosem

Korzystaj z przydatnych funkcji smartfonu bez odrywania wzroku od drogi. Dzięki obsłudze głosowej możesz zarządzać muzyką, odbierać wskazówki nawigacyjne w czasie rzeczywistym i komunikować się z kontaktami — wszystko to za pomocą prostych poleceń głosowych.

W drodze z muzyką o mocy 4 x 100 W

Wbudowany wzmacniacz klasy D zapewnia potężną moc przy niewielkich zakłóceniach oraz oferuje krystalicznie czysty dźwięk audio nawet przy najwyższej głośności. 

DSX-GS80: widok z góry
Optymalizacja — krok ku doskonałości

Obwody oraz podzespoły zostały zaprojektowane w celu jak maksymalnego zmniejszenia hałasu oraz wysoce wydajnej transmisji elektrycznej.

Fragment obrazu DSX-GS80
Starannie umiejscowiony blok zasilania

Umiejscowienie bloku zasilania w pobliżu złączy wejściowych i wzmacniacza cyfrowego zmniejsza straty energii. Dzięki zastosowaniu kondensatorów elektrolitycznych uzyskuje się precyzyjny bas.

Widok DSX-GS80
Odprowadzanie ciepła

Ponadwymiarowy radiator o optymalnej konstrukcji zapewnia skuteczną wentylację zapobiegającą przegrzewaniu.

Muzyka w Twoim stylu

Różne opcje dostosowywania pozwalają dobrać brzmienie do swojego gustu. Dzięki opcji Subwoofer Direct and 2-ohm Speaker Load możesz podłączyć subwoofer bezpośrednio do zintegrowanego wzmacniacza klasy D wraz z innymi głośnikami, uzyskując wypełniające auto brzmienie.

Personalizacja na wyciągnięcie palca

Aplikacja na smartfony Sony Music Center łączy samochodowy sprzęt audio ze smartfonem, pozwalając na sterowanie źródłami radia samochodowego i wybranymi aplikacjami na smartfonie. Dostępne są ustawienia zdalne, np. głośność, balans, wyciszanie, EXTRA BASS™ oraz 10-pasmowy korektor. Można też ustawić podświetlenie, pozycję siedzenia oraz skonfigurować subwoofer. Wtyczka „Advanced Car Audio Setting” pozwala na precyzyjne dostosowanie brzmienia.

Wejście USB do odtwarzania muzyki z iPhone'a/iPoda

Odtwarzanie muzyki z urządzeń z systemem iOS jest proste. Wystarczy podłączyć je za pomocą przewodu USB, aby sterować podstawowymi funkcjami odtwarzania. Informacje o utworach widoczne są na wyświetlaczu.

Żywszy wygląd deski rozdzielczej

Funkcja Dynamic Colour Illuminator pozwala na wybór różnych wzorów i kolorów wyświetlacza w celu dopasowania go do wystroju kabiny pojazdu. Wybrany kolor może się nawet zmieniać w rytm muzyki. 

Ikona kierownicy
Przełączaj utwory na kierownicy

Łatwa konfiguracja podstawowych elementów sterujących dźwiękiem na kierownicy bez użycia konwertera sygnału (w zgodnych pojazdach).

Logo FLAC
Odtwarzaj pliki FLAC

Zgodność z formatem FLAC umożliwia odtwarzanie plików dźwiękowych bez utraty jakości i pozwala cieszyć się każdym detalem. 

Dane techniczne i charakterystyka

Korzystaj z łatwej obsługi i ciesz się doskonałą muzyką rozbrzmiewającą w samochodzie. Funkcje muzyki, nawigacji, komunikatów oraz połączeń głosowych są intuicyjne w obsłudze dzięki zastosowaniu inteligentnego interfejsu oraz możliwości sterowania głosem. EXTRA BASS™ oraz potężny wzmacniacz z opcją 2-ohm Speaker Load¹ zapewnia dynamiczne i mocne basy.
  • Podwójna łączność Bluetooth® umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów

  • Obsługa głosem dzięki technologii Siri Eyes Free i systemowi Android

  • 4 × 100 W maks. (45 W RMS) mocy wyjściowej zapewnionej przez opcje 2-ohm Speaker Load

  • Utwórz wirtualne głośniki tuż przed sobą dzięki technologii Dynamic Stage Organizer

  • Jednoczesne podłączenie smartfona i urządzenia USB możliwe dzięki dwóm portom USB

EXTRA BASS
Tak (1,2)
DSO (Dynamic Soundstage Organizer - dynamiczny aranżer sceny dźwiękowej)
Tak
Moc wyjściowa
4 x 100W
Wyjście na wzmacniacz
x 3
Wyjście na subwoofer
Tak
AUX
Tak (z przodu)
Pamięć zapasowa
Tak
USB
Tak (przód + tył)
Bluetooth®
Tak
Protokół USB MTP (Media Transfer Protocol)
Tak
Protokół USB AOA
Tak (2,0)
Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku

Recenzje

Co mówią użytkownicy