DSX-B700 | Radio samochodowe: obrazy
DSX-B700 | Radio samochodowe: obrazy
DSX-B700 | Radio samochodowe: obrazy
Zachowaj łączność w trasie 

Dwudinowe radio samochodowe z łącznością Dual BLUETOOTH®

Bądź w kontakcie podczas jazdy dzięki łączności Dual Bluetooth. Ciesz się fantastycznym dźwiękiem, obsługując system za pomocą aplikacji Sony | Music Center i 3-liniowego wyświetlacza LCD, które pozwalają na kontrolowanie wielu funkcji głosem.

Zdjęcie prezentujące trzy wyjścia
Rozbuduj system audio samochodu

Dzięki trzem wyjściom możesz podłączyć zewnętrzne wzmacniacze.

Logo Bluetooth
Połączenie z dowolnym smartfonem

Korzystaj z zestawu głośnomówiącego i bezprzewodowej transmisji dźwięku.

Ikona poleceń głosowych
Obsługa za pomocą poleceń głosowych

Użyj poleceń głosowych, aby korzystać z nawigacji, odtwarzać muzykę i komunikować się z innymi osobami po podłączeniu smartfona.

Podłącz dwa smartfony dzięki podwójnej łączności Bluetooth®

Sparuj z pierwszym telefonem przy użyciu połączenia Bluetooth®, aby uzyskać pełny dostęp do funkcji nawigacji, odtwarzania muzyki i komunikacji. Jednocześnie możesz połączyć się też z drugim telefonem w celu wykonywania i odbierania połączeń głośnomówiących.

Ikona sterowania głosem z Siri
Podróżuj z Siri

Połącz się z urządzeniem iOS, aby sterować jego muzyką, nawigacją, komunikacją i innymi funkcjami, korzystając z funkcji Siri Eyes Free.  

Ikona sterowania głosem na Androidzie
Sterowanie głosem dla systemu Android

Korzystaj ze sterowania głosem w celu obsługi nawigacji, wysyłania wiadomości oraz odtwarzania nagrań ze swojego smartfona.

Steruj głosem

Korzystaj z przydatnych funkcji smartfonu bez odrywania wzroku od drogi. Dzięki obsłudze głosowej możesz zarządzać muzyką, odbierać wskazówki nawigacyjne w czasie rzeczywistym i komunikować się z kontaktami — wszystko to za pomocą prostych poleceń głosowych.

Realistyczny dźwięk podczas każdej podróży

Ciesz się wyraźnym i naturalnym dźwiękiem dzięki wzmacniaczowi o dużej mocy oraz ustawieniach, które łatwo skonfigurować.

Żywszy wygląd deski rozdzielczej

Funkcja Dynamic Colour Illuminator pozwala na wybór różnych wzorów i kolorów wyświetlacza w celu dopasowania go do wystroju kabiny pojazdu. Wybrany kolor może się nawet zmieniać w rytm muzyki.

Logo FLAC
Odtwarzaj pliki FLAC

 Zgodność z formatem FLAC umożliwia odtwarzanie plików dźwiękowych bez utraty jakości i pozwala cieszyć się każdym detalem.

Ikona USB
Port USB zgodny z AOA 2.0

Przednie wejście USB umożliwia odtwarzanie muzyki z dysków, odtwarzaczy muzycznych i telefonów z systemem iOS, można też przez niego strumieniowo przesyłać dźwięk z urządzeń z Androidem.  

Ikona kontrastowego ekranu LCD
Czytelny wyświetlacz LCD o wysokim kontraście 

Ekran jest zawsze czytelny dzięki optymalnemu kątowi widzenia i 5-krotnie wyższemu kontrastowi niż w konwencjonalnych ekranach.  

Zdjęcie iPhone’a podłączonego do radiootwarzacza DSX-B700 przez USB
Wejście USB umożliwia odtwarzanie muzyki z iPhone'a lub iPoda 

Odtwarzanie muzyki z urządzeń z systemem iOS jest proste. Wystarczy podłączyć je za pomocą przewodu USB, aby sterować podstawowymi funkcjami odtwarzania. Informacje o utworach widoczne są na wyświetlaczu.

Prosty system sterowania

Nasz 3-liniowy wyświetlacz o wysokim kontraście poprawia czytelność danych niezależnie od miejsca siedzenia. Pokrętło umożliwia proste sterowanie muzyką i nie tylko.

Zdjęcie radia samochodowego DSX-B700 z wyświetlaczem 3-liniowym

Dane techniczne i charakterystyka

Pozostań w kontakcie na trasie dzięki łączności Dual Bluetooth radia samochodowego DSX-B700. Funkcja EXTRA BASS wzmocni basy w Twoich ulubionych utworach, a wzmacniacz o mocy 4 × 55 W zapewnia dźwięk o niezwykle wysokiej głośności maksymalnej. Z łatwością przesyłaj strumieniowo utwory z iPhone'a i smartfona z systemem Android przy użyciu zgodnego z AOA 2 przedniego wejścia USB.
  • Podwójna łączność Bluetooth® umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów

  • Obsługa głosem dzięki technologii Siri Eyes Free i systemowi Android

  • 4 x 55 W

  • Włącz EXTRA BASS, aby zapewnić sobie dodatkową dawkę basu

  • Zgodne z AOA 2.0 gniazdo USB pozwala podłączać odtwarzacze muzyczne i smartfony

Zawartość opakowania

Zewnętrzny mikrofon, Bezprzewodowy pilot dostarczony w zestawie, Karta gwarancyjna

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku