Moduł nawigacji samochodowej: obrazy
Moduł nawigacji samochodowej: obrazy
Moduł nawigacji samochodowej: obrazy
Moduł nawigacji samochodowej: obrazy
Moduł nawigacji samochodowej: obrazy

Cechy

Prosta konfiguracja

Zmień samochodowy amplituner wielokanałowy firmy Sony w system nawigacyjny offline z ekranem dotykowym wykorzystujący urządzenie firmy TomTom. Skorzystaj z zestawu podłączanego modułu, aby korzystać z najnowszej nawigacji offline umożliwiającej przemyślany wybór trasy i cieszyć się intuicyjna obsługą dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi ekranu dotykowego.

Wszystko, czego trzeba, znajdziesz w zestawie

Wszystko czego trzeba do podłączenia znajduje się w pudełku. Znajdziesz w nim jednostkę nawigacji, kartę SD (dane map), przewód zasilający, opaski na rzep, antenę GPS, przewód sterujący oraz arkusz do montażu anteny na rzep. 

Interaktywny projekt

Aplikacja nawigacyjna TomTom to zupełnie nowy sposób interakcji. Koniec ze skomplikowanymi menu. Wystarczy wybrać miejsce docelowe dotykając mapę i można jechać. Możesz też dotknąć trasy, aby usunąć ją, lub wybrać lokalizację, aby dodać ją do ulubionych.

Zwiększ siłę sygnału GPS

Zamocuj antenę GPS na desce rozdzielczej przy użyciu zoptymalizowanego arkusza na rzep, aby poprawić odbiór sygnału GPS. 

Sześć typów tras

Domyślny typ trasy to „najszybsza trasa”, ale istnieje możliwość wyboru spośród sześciu opcji, wliczając trasę o najmniejszym zużyciu paliwa, omijającą autostrady i najkrótszą. Nowo wybrany typ jest następnie używany podczas planowania każdej trasy. 

Z łatwością odnajdziesz miejsce docelowe

Dotknij i przytrzymaj mapę, aby szybko odnaleźć miejsce docelowe. Możesz też skorzystać z funkcji wyszukiwania, dzięki której system rozpoczyna szukany ciąg po wpisaniu trzech liter. Podczas wpisywania wyświetlane będą odpowiednie adresy i interesujące miejsca.

Panel prędkości

Uzyskuj informacje, takie jak bieżąca prędkość i ograniczenie prędkości w bieżącej lokalizacji. Szczegółowe informacje o bieżącej trasie, w tym oczekiwanym czasie przybycia, wyświetlane są w bocznym panelu.

Podgląd wskazówek krok po kroku

Wybierz opcję „Wyświetl wskazówki” w menu Bieżąca trasa, aby wyświetlić listę wskazówek krok po kroku. Odległości wyświetlane na liście są odległościami między kolejnymi manewrami.

Moje miejsca

Spersonalizuj mapę dzięki funkcji Moje miejsca. Wyświetlaj ulubione miejsca na mapie i nawiguj do nich raz za razem. Możesz też przejść do ostatnio odwiedzanych miejsc dzięki menu Moje miejsca. 

Szeroki wybór kolorów

Domyślny motyw kolorystyczny aplikacji to niebieski, ale można zmienić go zgodnie z preferencjami. Zmienione zostaną tylko elementy wyświetlane na mapie, takie jak trasa, wskaźnik GPS i ulubione pozycje. Kolorystyka mapy pozostanie niezmieniona.

Porady głosowe 

Porady głosowe pozwalają skupić wzrok na drodze, ponieważ wskazówki odczytywane są na głos. Korzystając z ustawień można też wybrać zestawy odczytywanych informacji, takie jak wcześniejsze instrukcje, numery dróg, znaki drogowe, nazwy ulic itp.

Obsługa gestami

Obsługa gestami ułatwia korzystanie z interfejsu. Podczas interakcji można używać gestów podwójnego dotknięcia, przeciągnięcia, przesuwania, przytrzymywania, stuknięcia i zaznaczania.

Dane techniczne
Dotrzyj do miejsca docelowego w przemyślany sposób dzięki łatwej w montażu nawigacji samochodowej z ekranem dotykowym od firmy TomTom. Można ja podłączyć do zgodnego samochodowego amplitunera wielokanałowego firmy Sony. Dzięki temu możesz korzystać z najnowszej nawigacji offline, interaktywnych map, funkcji wyszukiwania adresów, porad głosowych i innych funkcji za dotknięciem.
  • Łatwa w konfiguracji, w pełni wyposażona jednostka nawigacyjna firmy TomTom

  • Interaktywny projekt zgodny z samochodowymi urządzeniami audio firmy Sony

  • Sześć typów tras dla każdej podróży

  • Zawiera ulubione lokalizacje dzięki funkcji Moje miejsca

  • Porady głosowe oraz obsługa gestami na ekranie

Firma Sony jest zaangażowana nie tylko w oferowanie produktów, usług i treści, które zapewniają ekscytujące wrażenia, ale też w pracę nad zerowym śladem ekologicznym firmy we wszystkich naszych działaniach biznesowych Dowiedz się więcej o firmie Sony i środowisku